Kde urobiť oslavu 1. narodenín v Košiciach?

mirka_aa
17. mar 2013

ahojte...dcerka bude mat v aprili 1 rok....chcem urobit rodinnu oslavu ale ked som zratala vsetkych clenov rodiny tak budeme 13ti plus 2deti.. kedze mame maly byt doma oslavu robit nemozme,nepomestili by sme sa.. :/ a zasa do nejakej restiky nechcem ist,ved to ma byt oslava pre dieta a ani by nemala kde pobehat..napadlo ma ci nie su nejake materske centra co ponukaju priestor kde by mali kde sediet aj dospely aj deti by sa mali kde pohrat...ak by som nieco take nasla asi by som zavolala aj dalsie dve kamosky s detmi nech nesme v materskom centre sami dospely s dvomi detmi 🙂 vedeli by se nieco odporucit?a ak ,kolko to cca moze stat? dakujem 🙂

mirka_aa
autor
18. mar 2013

nikto nevie? :(

mirka_aa
autor
18. mar 2013

@lilitela dakujem 🙂 no to som si nasla aj sama,ja som myslela ci niekto nevie nieco konkretne,kde sa da nieco take zorganizovat pre tolko ludi...ale asi budem musiet volat do kazdeho centra sama,lebo nikto nic :D

larrinka
21. mar 2013

Ahoj,, na sídlisku darg, hrdinov je pizzerka s detskym kutikom a majú aj miestnosť na oslavy pre deticky je to tam dost veľké a veľa heaciek pre deti.. OC Modrak .. Pizzerka Rodinka