Kde v Poľsku kúpim svadobný oblek?

luckajanko
7. sep 2020

Ahojte, chcela by som sa poradiť, kde v poľsku sa dá kúpiť svadobný oblek? Všetci nám doporučuju tam ale nik už nevie povedať kam presne, lebo vždy len že :počul som že v poľsku mávajú najlepšie 😅 ak máte niektorá vlastnú skúsenosť budem rada, ďakujem

lucineska
7. sep 2020

my sa chystame do noveho targu.. tiez ideme na svadbu a chlapovi treba oblek, mne saty.. bol tam kamos a nakupil super tak ideme aj my 🙂

22janka1993
7. sep 2020

Dajte si do vyhľadávača ANKAR pánske obleky Poľsko... My sme tam boli maximálne spokojný s nákupom.... Personál poradil a obleky od výmyslu sveta

janka_266
7. sep 2020

Kúsok za targom majú predajňu v nizne lapse, výborný vyber, aj upravia nohavice, ak je to len zúžiť....... je tam možné kúpiť komplet od oblieka až po topánky. Aj na trhu majú super vyber, ale tu je výhoda v tom, že je to klasicky obchod, v prípade nepriaznivého počasia.

mirkaz156
7. sep 2020

@luckajanko aj my minulý rok trhy v novom targu. Manžela vyšiel svadobný oblek okolo 100e myslím 🤔🤔 ale je s ním taký spokojný že keď máme nejakú slávnosť tak ho fakt rád vytiahne a hovorí že je veľmi pohodlný(a to teda nie je manžel ,, oblekový typ,,).On si kupoval taký modrý a potom ho mal ešte aj na svadbe ako hosť aj teraz na krstinach. Značka Konik

radolina
7. sep 2020

Aj na trhu ved normalne kupis, akoze je pravda, ze tam zvyknu chodit normalne aj do svadobnych salonov ale to skor kupit saty , lebo proste tam maju lepsie ceny. Ale oblek kupis aj na trhu a vedia mat aj pekne, moderne

cucoriedka133
7. sep 2020

My sme tiež minulý rok kupovali v Jablonke na trhu svadobný oblek, krásny tmavomodry aj motýlik k tomu za cca 150 eur, ale veľmi pekný aj pohodlný bol 😊 a ja som si tam kúpila popolnocne šaty, taktiež na trhu za cca 50 eur, už mi ich len známa krajčírka skrátila, ale my sme boli veľmi spokojní 😊

luckajanko
autor
8. sep 2020

A podarilo sa niekomu z vás kúpiť aj oblek väčších rozmerov? Xxl aj viac?

mirkaz156
8. sep 2020

@luckajanko manžel má všetko veľkosť M. Ako je to s veľkými rozmermi neviem poradiť 🤔🤔

ada85
9. sep 2020

Aj my sme kupovali v Ankar- obchod v novom targu