Kde zoženiem svadobné šaty v Trnave?

lucinkapusinenka
20. mar 2018

Zdravim Vás potrebovala by som poradit, kde v Trnave alebo Pezinku zozeniem svadobne saty resp. požičanie za rozumnu cenu. Ďakujem za odpoved

lubi40
21. mar 2018

@lucinkapusinenka skus na studentskej v TT. Ja som odtial mala za 200€, ale to bolo uz pred 8 rokmi🙂 Aj jaj, ako to leti...

lucinkapusinenka
autor
21. mar 2018

@lubi40 ďakujem pekne aj my sme mohli byt už vyše troch rokov zobraty ale ja som nechcela ako tehotna. A už mame dve deti.

amalka1991
21. mar 2018

Neviem co je rozumna cena pre teba ale krasne saty maju vo wedding nr.1 v pezinku🙂 z tade som mala svadobne...v trnave sa mi pacili v siimon salone v oui oui salone...

lucinkapusinenka
autor
21. mar 2018

@amalka1991 nepotrebujem noblesne,stacia mi jednoduche ale cena aby nebola vysoka no aj 300euro sa mi zda vela

jasminet
21. mar 2018

neskusala si pozriet bazar na mojasvadba? mozno niektora baba bude aj z trnavy/pezinka, pripadne okolia a necha vyskusat....

lucinkapusinenka
autor
21. mar 2018

@jasminet nie ale môžem pizriet ďakujem za radu

fefe123
21. mar 2018

Presne, pozri na bazáru, kúpiš lacnejšie ako pozícia a ešte potom predas

fefe123
21. mar 2018

Prepáč, tablet mi prepisuje...

lucinkapusinenka
autor
21. mar 2018

@fefe123 no su tam pekne ale moja velkost tusim ziadna asi budem musiet tych 20kg navyse po dvoch porodoch dat dolu za 5mesiacov.

jullietlife
21. mar 2018

Svadobný salón Šarm môžem odporučiť v TT. Sestra a aj kamarátka si tam vybrali. Sestra si sice kupovala a kamarátka požičiava. Úžasný prístup majiteľky, ochotná, milá a usmiavava =)

fefe123
21. mar 2018

No myslím, že dnes už nie je problém zohnať aj väčšie číslo.... pozri aj na bazosi a aj na Facebooku je stránka bazar pre ženy...

lilyianka
21. mar 2018

@lucinkapusinenka ja tiez odporucam salon Sarm, majitelka velmi mila a ochotna pani...i ked neviem ci sa do 300eur zmestis....a naopak neodporucam Simoon, neviem ci mala majitelka zly den, ale pristup otrasny, akoby sme ju otravovali...
Este skus prip.na Rybnikovej ulici salon tam maju krasne saty ( vsetko v TT)

lucinkapusinenka
autor
21. mar 2018

Ďakujem za odpovede a rady. Určite pojdem pozriet do tt.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tunde1
19. jún 2018

Ahoj, našla si už šaty?

lucinkapusinenka
autor
26. jún 2018

@tunde1 Ahoj nie. 😕

liligreg
26. jún 2018

@lucinkapusinenka a aku veľkosť potrebuješ? Ja som mala veľkosť 40 alebo 42, krajčírka mi ich upravovala, keďže boli kúpené rok pred svadbou a nakoniec som sa vydávala v 6m, takze sa dajú aj väčším velkstiam prispôsobiť 🙂 sú na snurovacku.

lucinkapusinenka
autor
26. jún 2018

@liligreg Ja asi skor tu 42kedze mam velke prsia.

mija22
26. jún 2018

@lucinkapusinenka ja mam objednane z Ali... usite presne mne na mieru podla zadanych parametrov, maju ich tam milion a krasnych. Nase salony verim ze mnohe odtial beru a stali ma 70e

lucinkapusinenka
autor
26. jún 2018

@mija22 keď ja som aj našla na cz strankach pekne ale chcem si ich vyskusat a nechcem vyhodit peniažky za niečo čo sa mi možno na foto bude pačit a v skutočnosti nebude sediet resp.može ma to rozširovat napr čo pri mojej postave nechcem.

mija22
26. jún 2018

@lucinkapusinenka ja som praveze len same dobre referencie citala vzdy. Aspon take som hladala s referenciami a real fotkami a su uplne take iste ako na tych fotkach zien. No a s tym rozsirovanim... vies, tak si neber obtiahnuty model ale nieco volne, hkavne v com sa budes citit dobre. Hlavne ked postava nie je idealna, co ani moja. Pekne stiahnuty vrch korzetom a siroka sukna co vsetko schova co treba.. takze za mna nie vyhodene peniaze, su nove a este ich mozno aj predam. Za ceny co pytaju PK salony by som mala takych siat aj 7 kusov 🙈

l1991
26. jún 2018

Ja som mala saty z myjavi (http://www.salonbetty.sk) a tiez som mala vacsie cislo nepamatan ci 40) a mali krasne aj v takej velkosti, pani boli mile vyskusali so mnou x siat, dokonca som skusala aj tie co som si ja konkretne nevybrala ale pani, a veru ze som si vybrala nakoniec tie co vybrala ona😀 mala som vtedy v zalohe 4 druhy a potom v priebehu som zavolala ktore chcem. Malo od tial vela kamosiek a vsetky spokojne. Presnu cenu si uz nepamatam ci to boli 200 alebo 300€ ale boli v tom saty dva zavoje(dlhy, kratky) bizuteria, soplny do vlasov....

l1991
26. jún 2018
l1991
26. jún 2018
lucinkapusinenka
autor
26. jún 2018

@l1991 krásne ďakujem