Koľko mám dať do obálky pre moju kamarátku a kolegu?

simonettka
4. jún 2015

Ahojte babenky.v sobotu sa chystam na svadbu kamaratke a kolegovi a mam dilemu.aku bankovku do obalky?idem sama.poradte... 😲

sense
5. jún 2015

podla tvojih moznosti a uznania, ked chces financny dar, aka je to kamaratka atd...ale myslim ze ta 50by bola o.k...my sme dostali od mojej kamaratky priborovu sadu zn. Villeroy a Boch a velmi ma nou potesila (apropo ta sada stoji cez 100)

jedina30
5. jún 2015

Podla mna tak 50 eu alebo nejaky dar v tej hodnote..pohare,salky...to je uz na tebe..a samozrejme +kvwty

bubinko1506
5. jún 2015

@natalym ahoj, my sme davali sesternici a aj manzelovej sestre, ked sa vydavali, dar v hodnote 100e. zalezi aj od toho, ake mate financne moznosti. pre niekoho je 100e vela, pre niekoho malo. na nasej svadbe sme dostali dary v roznej hodnote aj od rodiny, od naozaj len drobnosti po vysoke sumy, resp. drahe dary, ale pre nas bol kazdy jeden rovnako vzacny, bez ohladu na cenu 🙂

balkica
5. jún 2015

zalezi od vztahu aj od casti Slovenska, ale 20 do obalky s gratulacnou pohladnicou staci podla mna a este potom na polnocny 5-10€

zuzka_puska
5. jún 2015

@simonettka priklanam sa k nazoru, ze podla financnych moznosti. My sme mali svadbu pred cca 2 rokmi, boli aj kamarati. Kamarati ktori boli sami, dali 50eur, par-dvojica 70eur. Kamaratku poznas, vies ci ma rada kvety, ci nema rada kvety. Takze ak kupit kyticu, vyjde ta to mozno dalsiu dvacku. Ak kyticu nekupis, supni jej to do obalky, namiesto kytice.... Ja osobne kvety nemam rada, pre mna boli na svadbe sice krasne, ale nevyuzite a zbytocne 🙂 Takze som sa snazila rodine a znamim nenapadne naznacit, ze kvetmi sa trapit nemusia. Teraz sa chystame na oslavu, davame 100eur do obalky, plus nejaku flasu a nejaku drobnost. A v juli zas na svadbu dvom takym FUNNY ludom, kupujeme mini prasiatko a 100 rozmenime na 2ky 🙂 A dostanu 100 v prasiatku, kvety nekupujeme takze nejaka flasa o tomu, pripadne este nejake to euro navyse uvidime. Kedze oni uz spolu ziju, dlho niekolko rokov, domacnost maju komplet zariadenu nemame im co kupit. Mozno nejaku drobnost tiez, nejaky krasny ram na fotky, pripadne obraz na platne, uvidime 🙂 Kazdopadne, ktosi tu pisal ze 20eur..... To sa mi zda malo - ale samozrejme ak financna situacia nedovoluje tak aj dvacka potesi. Ak si na tom financne dobre, alebo teda normalne, tak 50 urcite, menej nie.... Na polnocny tanec ti staci 5e- 10eur, to sa hadze do kosika a nikto nebude vediet kolko si dala 🙂 🙂

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezda21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katyt
1. sep 2018

50 eur