Šaty vhodné na krstiny syna.

vojtasova
25. feb 2020

Čo myslíte si tieto šaty vhodné pre mňa na krstiny môjho syna ?🙂
Prípadne nejakú stránku ..kde sú pekné šaty. 💛💛🤰mi môžte odporučiť ďakujem

deti95060810
25. feb 2020

mne sa páčia tie modré...myslím že môžu byť.

queen_el
25. feb 2020

Tie druhé nie, prvé sú pekné, ale podľa mňa skôr na ples, na krst by sa hodilo niečo jednoduchšie. Na bonprixe je dobý výber, ale aj next, zoot, atď.

777januska777
25. feb 2020

Podľa mňa fajn aj jedny aj druhé sa hodia na krst 🙂 na šatách na krst je hlavne dôležité aby boli v rámci etikety (neodhalene časti tela - ramená, dekolt, stehná) a aby boli slávnostnejšie. 🙂

sunny8
26. feb 2020

Prepáč mne obidve prídu ako župan 😅 páčia sa mi dlhé šaty tak vo všeobecnosti ale ani jedne z týchto dvoch nie sú nič moc ..

jankalukasova
26. feb 2020

@queen_el na ples teda nie sú ani jedny...

0silvia0
26. feb 2020

@sunny8 teraz sa tieto zupanoidne saty nosia. Tiez tomu neviem prist na chut, ale ked sa to niekomu paci, nie je o com...

queen_el
26. feb 2020

@jankalukasova tie druhé nie, ale tie modré prečo nie? Nehovorím, že na 100%, ale že skôr na ples, ako na krst

jankalukasova
26. feb 2020

@queen_el to vôbec nie sú šaty vhodné na ples. Ani tie modré nie. Táto dĺžka sa na ples proste nenosí... ani strih a materiál nie sú vhodné. Krst sa v nich asi dá absolvovať, hoci by som si tiež vedela predstaviť vhodnejšie. Toto sú šaty tak na voľný čas, niekam na nákupy a kávu s kamoškou, vychádzku s rodinou, do kina...ale rozhodne nie na ples...

queen_el
26. feb 2020

@jankalukasova Ja si zas neviem predstaviť zamatové, dlhé (aj keď midi) šaty na nákupy s kamoškou. Nehovorím, že sú vhodné na ples v opere, ale tak dajme tomu, že na menej formálnu zábavu.

jankalukasova
26. feb 2020

@queen_el nechce sa mi to tu veľmi rozoberať... lebo autorka sa pýtala na krst. Ale ples je ples.. nie je menej alebo viac formálny. Buď je to ples alebo je to "zábava". Dnes sa stretávame s tým, že to je taký "dedinský ples" tam si môžeš dať aj nohavice... no ale potom to je to zábava (katarínska, štefanská... fašiangová... akákoľvek) ale nie je to ples.

queen_el
26. feb 2020

@jankalukasova Dobre, tak na zábavu. Ale nie na krst a určite nie na nákupy.