Krstiny v Prešove

paszelkasp
19. sep 2012

Ahojte, blíži sa nám termín pôrodu a s tým spojené krstiny. Krstiť chceme v Prešove, a preto sa pýtam, kde sa tam dajú spraviť krstiny. Posedenie pre asi 30 ľudí. Vôbec sa v PO nevyznám a chcela by som niečo vhodné aj pre deti, kedže ich tam bude relatívne dosť. Ďakujem za odpovede.

zigzag
19. sep 2012

@paszelkasp ahoj, my sme robli krstiny v POLO na sekcove pri kostole Krista krala, bolo super, jedlo fajne, bola tam aj extra herna a bar, vonku detske ihrisko a vela travnatej plochy boli sme spokojny.... a aj nosi hostia 😵 , byvame asi 10 min peso, tak nam to vyhovovalo tam, mali sme blizko....

paszelkasp
autor
19. sep 2012

@zigzag Ja som nad tym tiez uvazovala, lebo krstit budeme v tom kostole a nemusime sa nikde daleko trepat. mozem sa opytat kedy ste mali krstiny? a ci je to aj cenovo dostupne?

zigzag
19. sep 2012

@paszelkasp my sme krsitili na solivare, ale byvame blizko, no vyslo tusim 30e na osobu, za 4jedla podla tvojho vyberu,-my sme mali mozarelu s paradajkami a bagetkami,kuracia polievka,kuracie prsia a holubky s knedlou na koniec, vodu,palenku,kolace, sme mali vlastne..... jedlo bolo chutne, obsluha mila..... my sme spokojni boli,,, platila sa zaloha a v dany den pred koncom sa vyplitil zvysok.... a bolo 15mesiacov dozadu....

paszelkasp
autor
19. sep 2012

@zigzag tak to je celkom fajn, dakujem za odpoved. asi som uz dohladala 🙂 hlavne je to blizko a aj decka maju kde vybehnut.

zigzag
19. sep 2012

@paszelkasp ved to, 😉 ved si to omrknite a uvidis,

rossio
20. sep 2012

my sme oslavovali uz 2x v Dekaču, maju tam super salonik mas klud, balkonik, aj deti sa maju kde vybehat, tiez odporucam soraju, aj este v ulicke pred nemocnicou u požiarnikov, tam uzasne varia ale zabudla som nazov,

evuliceeek
15. aug 2013

baby poraďte nejaký príjemný a cenovo dostupný podnik na krstiny v Prešove, aké máte skúsenosti Vy? koľko stálo menu a pod.? vopred ďakujem za všetky tipy a nápady 🙂

valiaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monica1990
22. jún 2015

chcem sa spytat de je lacnejsie krstiny oslava

bombo
24. jún 2015

Všetko na krst nájdete na www.krstiny.sk

tomascin83
4. sep 2018

Vrelo odporúčam na krstiny alebo inú rodinnú slávnosť reštauráciu Korimanka. Nachádza sa blízko Prešova uprostred prírody pri rybníku. Súčasťou reštaurácie je rozprávková farmička pre deti, detské ihrisko, trampolína, šmýkačka, detský kútik a taktiež majú aj prebaľovací kútik pre bábätka 🙂 Majú chutné jedlo a krásnu výzdobu. www.korimanka.com

jaroy
4. sep 2018

Preco ho krstite? preco mu nenehate slobodnu volu? CO ak nebude chciet byt veriaci? 👎

zlatovlaska111
28. jan 2022

Ahojte..rada by som obnovila tému krstiny v Prešove.nejake nápady na príjemnú reštauráciu,podnik kde je pekné prostredie a dobrá kuchyňa.dakujem☺️