Ktoré šaty sa vám viac páčia?

lilienlukacs
20. apr 2016

Dievčatá, prosím vas ktore šatečky su podla Vás krajsie? V lete idem výbornému kamarátovi na svadbu zúžila som výber len na dvoje šaty, ktoré sa mi najviac páčili avšak neviem si finálne vybrat 🙂 Potrebujem krátke, nakolko som nízka a dlhé mi nepristanú 🙂 ďakujem velmi pekne za vas nazor 🙂

anjelicek26
20. apr 2016

Co by dnes zeny bez netu robili, ani by nenavarili, neobliekli by sa, nie to sa o deti postarali 😀 😀

alias313
20. apr 2016

Ja by som bola urcite za tie modre...

sense
20. apr 2016

modre

lindalinda2
20. apr 2016

modre

monika15
20. apr 2016

ani jedne sorry akoze tie prve to fakt na svadbu ? take saty ? ides sa ukazovat ci sa zabavit 🙂 😀 😀 😀

dominika6
20. apr 2016

Prve...nie druhe...prve...nie druhe...prve...nie druhe...

zuzana76
20. apr 2016

ani jedny

helenanovakova
20. apr 2016

ružové ked už. ale tie vyzerajú skôr ako negližé a tie modré ako z výpredaja za 0,50 e, ja by som si nevybrala

natalym
20. apr 2016

Mne sa páčia obe. A čo nech sa ukazuje keď je mladá a pekná a má čo. Čo stará rachetla bude ukazovať? Do kostola abo na úrad dá niečo cez plecia a potom šup dolu. 😉

monicm
20. apr 2016

Prvé sú síce krásne, ale neviem, ak dobre vidím, tak vrch je viac menej priesvitný a to sa podľa mňa na svadbu absolútne nehodí. Inak sa mi na nich farba páči viac ako na tých modrých.

kkarolkaaa
20. apr 2016

Podľa foto si blondína, takže podla mna modré 🙂 aj prvé sú pekné, len tie viditeľné vypchavky sú otrasné, mali by byť viac zapracované do šiat. Ja som to na jednych mala a musela som to vybrať a nahradiť niečim iným. Ale k tebe určite modré ;)

bubbble
20. apr 2016

tiez by sa mi pacili tie ruzove, nebyt tych vypchaviek :/ mozno by som ich dala prec a dala si pod to nejake obtiahnute pudrove tielko vhodneho strihu...

katka1981
20. apr 2016

za mna urcite tie ruzove, tie modre sa mi vobec nepacia

moni244
20. apr 2016

Ani jedny, ak je toto to naj, co si nasla, hladaj dalej

mitomi
20. apr 2016

Urcite modre,su krasne.☆

ingrid2304
20. apr 2016

modré sú pekné

domi237
20. apr 2016

tie prvé sa mi viac páčia 🙂 Aj keď otázne je akú máš pokožku, pretože také bledé na bledú pokožku moc nesadnú 🙂

amairim
20. apr 2016

skus este pohladat. Tie modre vyzreaju fakt lacno. Mne sa pacia tie prve, ale fakt su dost prihladne......(na svadbu)

mihula
20. apr 2016

joj slabý vyber,ani jedny

tajka1986
20. apr 2016

Tie prve by boli fajn ale ten vrch je na nich fakt hrozny. Tie druhe sa mi nepacia vobec. Mas tmave vlasy co tak nieco cervene?

miriam11
20. apr 2016

ruzove sa mi pacia viac ako modre. Ale, nieco by som spravila s tym vrskom. Je pekny, ale velmi priesvitny a na svadbu to nie je vhodne. Ta vypchata podprsenka /aspon to tak vypada/ velmi zle pôsobi. Skus zohnat nejaky top takej farby s vystrihom, ktory by do toho sadol.

smoulinka1505
20. apr 2016

Tie

misel0806
20. apr 2016

Ani jedny nic moc.. Vyzeraju uplne obycajne,ak by som chcela zaziarit volila by som nieco viac vkusnejsie farbu by som volila kremovu zltu zlatu😀

jarka87
20. apr 2016

Modrééé.. kráľovská modrá - nesmrteľná! 🙂

maxiva
21. apr 2016

tento rok je vraj top farba pudrovo ruzova,alebo pastelovo modra...mne sa tie modre nepacia ☹ ale mozno je to zla fotka.a na svadbu sa tie ruzove,kde vidno cely hrudnik,fakt ze nehodia 😒 takze vobec som neporadila 😉

hennyinnsbruck
21. apr 2016

Tie prve sú super! 😊

tinapa
21. apr 2016

Hľadaj ďalej, decentnejšie..na svadbe je hlavná nevesta, nie hostia..

wewika1
21. apr 2016

Urcite ruzove...su decentne, ziaden hrudnik neukazuju, zakryvaju vsetko co maju, dlzka idealna, ziadna mini verzia a v lete na opalenej pokozke budu krasne vynikat 🙂

majulino
21. apr 2016

podla mna s ana svadbu nehodia ziadne, modre su pekne ale ta sukna k nim mi pride taka lacna a ruzove su vystredne

skus sa inspirovat tu https://www.facebook.com/Krajčírsky-Salón-Lucia...

papricka33
21. apr 2016

Ja by som sa v lete v takej syntetickej cipke asi zblaznila 😖 musi to riadne hryzt. Takze ja by som sla do uuuplne niecoho ineho. Pozeram, ze si blondinka, takze tiee prve by na tebe posobili mdlo. Skor by ti asi sla sytejsia farba, ak jemna, tak belasa, akvamarin, alebo aj ta tmava modra...