Ku komu ísť na Vianoce?

lvandrealv
19. dec 2015

Mame dilemu, kam ist s detmi tento rok na Vianoce. Na výber je moj brat s otcom alebo "svokrovci"... Oba pary by ostali inak same... Dat vsetkych dohromady nepripada do uvahy, svokrovci by nesli k nam a naopak (vzdialenost, statok). Ja chcem ostat s nasimi, priatel chce ist, samozrejme k jeho rodicom. 😀 Ostat sami- to tiez asi nie...
Ďakujem za nazory

jeennyv
20. dec 2015

My to roky robime tak, ze prvy sviatok vianocny, jedna babka a jedna cast rodiny, druhy den druha babka a dalsia cast rodiny... my radi oslavujeme Vianoce doma po svojom kazdy ma nejake zvyky...ale je na kazdom ako je zvyknuty a zariadi si to....

stella33
20. dec 2015

No, to je tazke. Kazdy chce nieco ine, nikto nechce ustupit... My, kym sme nemali deti, chodili sme k rodicom na striedacku. Ked sa nam narodila dcerka presadila som si, ze uz chcem mat take "nase" Vianoce. (Mm by najradsej sedel pri mamkinej sukni vkuse 🙂. Kedze som dobra manzelka a chcela som ho vidiet stastneho, bola som naklonena tomu, ze mozu prist k nam, ak nechcu byt sami. A veru aj boli. Niekedy na Stedry vecer, niekedy na Silvestra... Tiez mi je luto, ked je niekto sam, ale musi pre to aj on nieco urobit. Napriklad moji rodicia, neprisli ani raz. Nechcelo sa im. Ak sa niekto rozhodne slobodne, sediet doma a truchlit nad sebou, aj ked mu niekto ponuka svoju spolocnost, nic s tym neurobim. Aj ked so svokrovcami nemam nejaky uzasny vztah, cela "akcia" vzdy vypalila velmi dobre. Navarili sme im, zahrali si nejake hry, oni sa zatial povenovali dcerke (ktora bola bez seba stastim, kedze byvame daleko od vsetkych rodin)

flipflopi
21. dec 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

na stedry vecer u jednych a potom na prvy sviatok vianocny ist k druhym, budu spokojne obidve strany