Kytica zo živých kvetov alebo v kvetináči orchideu pre kamarátku

26. máj 2023

poraďte prosim vas dakujem

a_alexandra_a
26. máj 2023

Hocičo je lepšie ako orchidea... To fakt už podľa mňa málokoho poteší, je to otrepané, kúpiš to už pomaly aj na pumpe.

lilianka28
26. máj 2023

Za mňa určite kytica.

mirkava
26. máj 2023

Bola by som za orchideu. Rezané kvety rýchlo zvednu.

mirkava
26. máj 2023

@a_alexandra_a mňa áno 😊😉

matabb73
26. máj 2023

Mňa by tiež viac potešila orchidea. Robí radosť o dosť dlhšie ako rezané kvety.

patus_2
26. máj 2023

Za mňa kvietok v kvetináči. Rezané za 4-5 dní zvládnu a vyhodí ich. Kvetináčový kvietok bude robiť radosť dlhšie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristie571
26. máj 2023

Rezaneee 🙂

babina_33
26. máj 2023

Za mna takisto orchidea absolutne nie. To ked mi niekto da tento skaredy gyc, tak rovno putuje k mamine 😂 Uz ich ma dve plne okna, kazdy sa ich chce len zbavit proste 😀 Mne sa to nepacilo v zivote ani nebude. Su ovela krajsie kvietky a rastlinky, ktore sa oplati pestovat. Ale tak to je len moj nazor, niekomu sa to mozno paci 😀 Ale to asi ozaj musi byt milovnicka orchidei, inak to nevidim 😀

maryetta
26. máj 2023

Este skus mozno napisat prilezitost?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. máj 2023

@maryetta ďakuje krásne vydáva sa a idem ju pozriet uz som sa asi rozhodla ze kvet v kvetináči a aky ? Poznam len orchideu🙂

maryetta
26. máj 2023

Ja som na svadbu dostala aj orchideu. To sme par ludom povedali ze ak im to nevadi ze my sa potesime. V kvetinarstve ju pekne zabalili.
Mne sa napr paci aj monstera. Dnes ide znovu do “mody”.
A dostali sme samozrejme najviac rezanych kvetov. Kytice boli nadherne ale co z toho? Boli kdesi u svokry v stodole ze aby vydrzali. A co z toho? Kym sme prisli domov-odchadzali sme na 3dni prec hned po svadbe. Tak uz aj tak ich bolo treba vyhodit ☹

lilianka28
26. máj 2023

No teraz píšeš že na svadbu. Tak na takúto príležitosť kvet v kvetináči ako gratulácia sa podľa mňa absolútne nehodí.

ghostsgirl
26. máj 2023

Ja rezane kvety absolutne neuznavam. Vobec ma to nepotesi, akurat mam z toho depku, ked musim pozerat na to ako to po par dnoch schne.

a_alexandra_a
26. máj 2023

Tak podľa mňa keď ideš gratulovať na svadbu, tak priniesť kvet v kvetináči sa vôbec nehodí. Ak nechceš rezané kvety, tak radšej jej prines len pozdrav, ale netrapoš s kvetináčom

mirkava
26. máj 2023

Juuuj na svadbu ale určite rezané, penu kyticku.

bazarik456
26. máj 2023

Ty ju poznáš najlepšie, ale ja osobne napríklad nemám rada kvety v črepníku, lebo je s tým starosť na niekoľko rokov a nemám to už kam dávať a nemám k tomu celkovo vzťah, viac ma poteší pekná kytica na pár dní, už dupľom pri gratulácii.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lelelienka
26. máj 2023

Ak ju ides pozriet este pred svadbou doma, tak by som si vybrala kvet v kvetinaci, len nie orchideu, nieco uplne nenarocne. Ale ak teda na svadbe jej to chces dat, potom urcite kytica. Nepochopila som uplne kam ju ides pozriet z toho komentara 😁

pragmaticka
26. máj 2023

Určite v kvetináči. Teraz majú všade aj nádherné hortenzie napr.

matabb73
26. máj 2023

Ak ideš blahoželať po obrade, tak by som vybrala rezané kvety.

viestta
26. máj 2023

Blahozelat po obrade s kvetom v kochliku mi pride divne, dokonca podivne. Kup kyticu z rezanych kvetov, ako to bonton kaze. Nemala by byt velka.
Kvety v kochliku sa nosia ako dar do domacnosti a len u velmi blizkych ludi. Pre vsetky ostatne prilezitosti a obdarovavajucich su urcene rezane kvety

luckajozko21
26. máj 2023

Co by som dala, keby dostaneme viac kvetov v kvetinaci. Uplne v pohode sa u nas chodi aj napr s tujkou (ak si poznas parik, ak napr. stavaju domcek alebo tak) a nik ta 'neohovori' ani sa nad tym nepozastavi. My sme dostali hortenziu na kmienku v krasnom kvetinaci. Mame ju doteraz na balkone a je nadherna.
Rezane som rozdavala zenam rovno pri odchode z oslavy, nejake som zaniesla na hroby a ostatne uz na 2-3den boli na vyhodenie. Ja neznasam plytvanie, som trosku minimalistka. Takze ja som za kvetinacove.

h2
26. máj 2023

No predsa to, čo má kamoška radšej. A to nevieme my, ale ty.
Teraz čítam, že na svadbu, tak to jednoznačne rezané!

mamutka
26. máj 2023

Ak ju ideš len pozrieť domov, kvet v kvetináči je lepší podľa mňa. Keďže sa vydáva, bude kyticami zavalena o chvíľu až moc. Vyberieš na mieste, obchody si plne krásnych kvetov. Niekoho poteší anturia, niekoho kala, proste s kvetmi, niekoho zase rastlina bez kvetov monstera monkey napr

teleskop
26. máj 2023

Orchidea poteší kazdeho komu ju dám

onedaynick
26. máj 2023

@teleskop mozno ti len nechcu zo zdvorilosti povedat pravdu

mirkava
26. máj 2023

Dievčatá prečo nemáte radi orchideu? Véd je to krásny kvet.

lilianka28
26. máj 2023

@mirkava Za mňa orchidea ako kvet sa mi páči. Má krásne a zaujímavé farebné prevedenia. Kľudne si ju sama kúpim.
Keď mám ísť ale niekomu gratulovať, tak určite radšej volím kyticu. Trebárs aj z orchideí 🙂
Samú ma viac poteší k sviatku dostať kyticu, ako črepníkovy kvet.