Lívia alebo Olívia

tojada
31. júl 2014

Ahojte, ktoré z týchto mien je vám viac sympatické? Na výber mám ešte more času, ale už rozmýšľam.

izabelkas
1. aug 2014

Olivia, Livia sa mi vobec nepaci.

monika837
1. aug 2014

Olivia 🙂 😵

liv76
1. aug 2014

Mne dali rodičia meno Lívia v roku 1976 a doteraz vždy keď sa niekomu predstavujem, vždy mi povedia, že aké krásne meno. V škole som s ním tiež nikdy nemala problém, volali ma Livka, Livijka, Lili, Liv a doteraz ma moje najlepšie kamošky volajú Slivka a príde mi to milé. Ale aj Olívia je krásne meno.

reny1
1. aug 2014

Moja neter sa volá Olívia a to meno úplne zbožňujeme!! Najčastejšie ju voláme Oluša, lebo je to taká malá srandistka 😀 Inak Oli alebo Olivka 🙂

ivett1
1. aug 2014

@tojada Olívia😉

maribell
1. aug 2014

urcite Olívia .. ja sama som ju chcela ale manzelovi sa to meno nepaci 😀

tina1988
1. aug 2014

olivia 🙂 je to krasne meno.

obcansr
1. aug 2014

Olívia kebyze budem mat dievčatko tak toto meno som cchela strašne ale čakám zas chlapca , ale nechcela by som aby ju volali Olivka to sa mi nepáči, len Olívia 🙂

drimonna
6. mar 2019

@tojada
ALÍVIA.....ČO JE NAKONIEC?

tojada
autor
12. mar 2019

@drimonna Zatiaľ nie je dievčatko, ale asi by som vybrala Olívia.

mircalla
12. mar 2019

Olivia. Dcerina kamoska. Volaju ju vsetci Olivia, nijak inak

0silvia0
12. mar 2019

@mircalla 🙂🙂 a všimla si si, že pred 5 rokmi si napísala meno Lívia na predchádzajúcej strane? Asi sa ti zmenil vkus, len tak ma zaujala táto téma a všimla som si to🙂

mircalla
12. mar 2019

@0silvia0 No vidis. Nie, nevsimla. Medzitym som spoznala jednu neznesitelnu Liviu v praci a meno Olivia sa mi zacalo pacit. Fakt je, ze to bolo predtym naopak. Al epaci sa mi aj Livia, len mi to vzdy evokuje tu kolegynu

drimonna
13. mar 2019

@tojada Existuje aj Olinda a Olina...sú menej tradičné a tiež pekné 🙂 Kebyže to je chlapec,tak by som asi dala meno Aurell (skrátene Ell) alebo Emill (skrátene Ill)....Ja by som dala po dvoch menách...napríklad Aurell Mihaell a skrátene Ell...Alebo Emill Lynn (skrátene Ill) 🙂 Ja neviem...Mne sa páči strašne veľa mien,keď to príde,tak si pravdepodobne nebudem vedieť vybrať,ale vyberiem to,čo je najbližšie k môjmu srdiečko práve vtedy 😂😂😂 To sa uvidí...A ako,že nevieš či to bude dievčatko? ...Ty si vtedy,keď si to písala nebola tehotná?
Taktiež sa mi veľmi páči meno Šimon/Simon/Siwon,hlavne v kombinácii Šimon Alex...Potom sa mi páči aj Viktor a Erik ...Viktor Erik...
A ešte aj trojité mená ,ako Lynn/Linn/Lin Ell Rodd (ale to je už asi prehnané,ale pekné) 🙂 A z dievčenských sa mi tiež veľa páči,povedzme Laina,Ella,Klementína,Valentína,Vendulína...Je toho kopa 🙂) Ešte ani dospelá nie som,ale už poznám skoro všetky mená a plánujem 😂😂 Kto vie,ako to bude nakoniec,lebo nápadíky na mená sa menia (aj vkus) 🙂)

drimonna
13. mar 2019

@drimonna sorry za chybičky v texte 💙

val80
13. mar 2019

@tojada Ja mam doma Olivera a preto sa mi viac paci meno Olivia.Olivia je nezvycajne meno.Pozrite si vyznam a povod obidvoch mien a co vam bude viac sediet.Ja som sa aj tym orientovala.

tojada
autor
13. mar 2019

@drimonna Nečakala som dieťa, len som o tom snívala.

drimonna
13. mar 2019

@tojada Mám podobne 😂😂😂...A teraz máš už?

drimonna
13. mar 2019

@val80 Je aj Olinda a Olina...A sú 1000x menej tradičné ako Olívia 🙂 A je aj Lívia a Alívia 🙂 K týmto menám sa podľa mňa hodí meno Viola 🙂 Podľa mňa sa lepšie hodí Oliver a Olinda,ale to je na vás,že ktoré sa vám páči 🙂)) Olívia sa aj mne tiež veľmi páči,ale teraz je to meno celkom trend a má ho veľa detičiek...

sadkoni
13. mar 2019

@drimonna asi záleží ako kde, ja napríklad v okolí žiadnu Olíviu nepoznám 🙂 Nemáme takú ani v susedstve ani v rodine 🙂

barboritta
13. mar 2019

Ja mam doma Oliviu,volame ju aj Olka.inak Olivia,Olivinka.ma takmer 6 rokov,v celej skolke je sama s tymto menom.akurat Oliverov je tu viacero

lumo0304
13. mar 2019

Lívia

drimonna
13. mar 2019

@sadkoni To je na okolí ...uznám 🙂

tojada
autor
13. mar 2019

@drimonna Zatiaľ nie.

dada3215
13. mar 2019

My mame už jednu dcérku, Timeu a ak by bolo druhé dieťa a podarilo by sa zasa dievča tiež mám vo veľmi úzkom výbere okrem iných aj meno Olívia a skrátena verzia tohto mena sa mi veľmi páči Via. A čudujem sa, že to niekto nepoužíva, teda aspoň som to nepočula ešte 🤔

dzupi898
14. mar 2019

@dada3215 vidíš to je pravda, takúto prezývku som ešte nepočula, máme v okol jedno dievčatko, čo sa takto volá, ale volajú ju len Olivka 🙂

drimonna
16. mar 2019

Koľko máš rokov?