Malá pozornosť na stretnutie pre staršiu pani

18. máj 2023

Ahojte,
poradte mi prosim, cez vikend idem na stretnutie s pani po 70tke, ziadna velka oslava to nebude, len posedenie pri kave. Dlho sme sa nevideli /roky/ a rada by som jej nieco doniesla, ale nic mi nenapada. Bonbonieru a sladke nie, ma cukrovku. Dakujem za napady.

pribinak
18. máj 2023

Kvet v crepniku, nejaký zaujímavý, nie orchidea z Billy

autor
18. máj 2023

@pribinak Zaujimavy napad, skusim pozriet, dakujem

kkovacovak
18. máj 2023

Moja babka je napríklad alergická na toto davanie kvetov v črepníku takže by to nemusel byť dobrý nápad 😃 Ja by som šla cestou nejakých dobrých čajov v darčekovom balení alebo inú drobnosť na konzumáciu. Starší ľudia vedia oceniť najmä také veci. Babka sa vždy potešila kozmetike a hlavne krému na ruky. To bol najvďačnejší darček. Pekné bývajú aj personalizované obaly na okuliare.

autor
18. máj 2023

@kkovacovak Je pravda, ze neviem, ci ma rada kvety v crepniku, ani ci jej chuti caj 😀

patka06
18. máj 2023

Myslím, že kytičkou rezaných živých kvetov nič nepokazíš a je to milé

kp7333
18. máj 2023

kvietok alebo peknu sviecku. pripadne kavu/caj.

unicornlady
18. máj 2023

My mojej babke kupujeme krížovky, aj sudoku (ale to len ak by si vedela, že má rada také veci), potom kávu, kešu oriešky (iné druhy orieškov sú jej tvrdé na zuby), potom tie ozdobné dózičky s čajmi zvykne dostávať napr. na Vianoce.

klarolinne
18. máj 2023

Kvetinky, pekná sviečka, ak rada číta tak možno aj kniha, čaj 🙂

evkamotka
18. máj 2023

Dala by som kyticu kvetov a fajnovy sprchac+sampon(yves rocher, manufaktura) v serii. To pouziva iste kazdy a minie to. Urcite sa lahsie trafis nez do knihy

luxus10
18. máj 2023

darcekove balenie cajov...

autor
18. máj 2023

Dakujem dievcata za napady, nieco zajtra vyberiem, tipy mam 🙂