Malá svadobná hostina v okolí Žiliny

andula77
29. apr 2014

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit nejaky podnik/restauraciu/chatu/kolibu najlepsie s ubytovanim v blizkosti ZA - cca.20-35km pre zorganizovanie malickej svadby (11dospelych+3deti), kde by nam mohli dat k dispozii nejaku miestnost len pre nas (chceme si priniest aj vlastneho harmonikara) a kde samozrejme aj dobre varia (najma poriadny slepaci vyvar 😀 ) a nevadilo by im ak by sme si priniesli svoje zakusky a alkohol ? To ubytovanie nie je podmienkou, ale bolo by to tak lepsie a samozrejme nakolko mame aj deti (od 3r-9r) malo by to miesto mat aj nejaky vybeh pre ne, nakolko sediet pri stole s nami asi nebudu 😀 No a nech su tam prijemni a pohodovi ludia, aby sme sa tam dobre citili 😉 Najdeme vobec take miesto?? P.S. a za prijatelne ceny 😉 Vdaka za odpovede!

buba183
29. apr 2014

Ahoj v martin u jakuba je lacno a super varia ale ci si mozes doniest neviem.je to pri ceste tak pre deti asi moc nie. v drazkovciach 3km od martina tiež je to hned na zaciatku dediny ale nebola som tam len som pocula ze je tam fajn

ammellia
29. apr 2014

Aj v ziline je u jakuba a splnalo by to vase podmienky.

andula77
autor
29. apr 2014

@buba183 Vdaka za tip. Pozrieme vsetko co ma dobre recenzie. Navyse syn sa vola Jakub, zeby znamenie? 😀

andula77
autor
29. apr 2014

@ammellia To by bolo super ak by to bolo este aj v ZA. Vdaka, urcite pojdeme okuknut! 😉

andula77
autor
7. máj 2014

Mame dohodnute stretko s pani z Martinovho Dvora (ako sa ide do Teplicky)..mate niektora skusenosti s jedlom, sluzbami? Dakujem