Mám dať dar na svadbu?

zarka2020
30. jún 2020

Baby... V Máji som mala ísť kamoške na svadbu, aj s jednou kamoškou ale ona je zo zahraničia a nemohla prísť... A tak som nešla ani ja na svadbu lebo som tam nikoho nepoznala že čo tam sami s frajerom budeme.. No ale otázka.. Teraz v sobotu ideme my tri baby posedieť, a ta kamoška jej ide dat dar (peniaze) pretože ona sa už vydávala a chce jej vrátiť.... A co ja, myslite ze jej mam dat aj keď som nebola na svadbe ale bola som pozvaná? Akože ja sa chystám jej dat 50 euro.. Ale doma hovoria ze načo jej dám keď som nebola na svadbe... Ďakujem za rady 😃

zarka2020
autor
30. jún 2020

@bykaterina môžeš aj mňa 🙂 ďakujem

bykaterina
30. jún 2020

@zarka2020 dám radšej link aj pre ostatné kočky

helena1982
30. jún 2020

peniazkami by som to urcite neriesila, radsej fakt nejakym darcekom, ktory bude mily a potesi, z penazi nemaju podla mna nic, je to take, ze sa velice rychlo rozkotulaju 😉

zontik
30. jún 2020

Tiež som nikdy nerada dávala peniaze, ale kamarátka sa vydávala teraz, tak som sa narovinu opýtala, či niečo chce, alebo peniaze. Chcela prachy, chcú si stavať domček. A aby jej do mňa niečo ostalo, tak som jej vyrobila kytičku.😊. Osobne ja na svadbu som si pýtala dary, keďže sme išli sami do novej domácnosti😁

marca12
30. jún 2020

@zarka2020 kludne daj peniaze,dnes sa uz dary velmi nedavaju. Peniaze sa kazdemu zidu a kupi si,co bude chciet. Radsej ako nejaku haraburdu obkracovat. Alebo ked nie peniaze,tak nejaku poukazku. Ak chodia radi do wellnes,tak im dat darcekovy poukaz. Nieco,aby obaja vyuzili.

mlska19
30. jún 2020

@mogaa Urcite nie bez predchadzajucej konzultacie,ci taky dar novomanzelom bude vyhovovat.

bublinkai
4. júl 2020

@zarka2020 ... už len to že si neprišla na svadbu kde Ťa pozvala je urážajúce pre ľudí, ktorí Ťa pozvali. Pozvali Ťa preto lebo je to pre nich deň D. Niečo na celý celučičký život. ...a chcú, aby si bola pri tom. Keď budú v tom... 🙂 ... ak chceš niečo prispieť opýtaj sa jej priamo. Dnes sa už diplomacia nenosí a Ty budeš mať o problém menej bez migrény. De facto🙂 ... pošli nám potom fotku z posedenia možno prídeme na to, že sme to my čo sú jej priatelia. 🙈

sasesoe
4. júl 2020

@zarka2020 ja zvyknem davat nejaku knihu pre manzelov napr Pat jazykov lasky, ale je ich viac a do toho venovanie + zalozku (peniazky).

ivky
6. júl 2020

Ked je to kamoska, patri sa dat nieco ked si idete sadnut. My si kupujeme malickosti (fotoramik na svadob.fotku, spolocenska hra pre manzelov, daco vtipne ako zvoncek na sex atd aby to bolo daco do manzelstva) a ked uz niektora caka bejby tak sa skladame € nech malemu kupi co jej bude treba.