Manžel a moje zabudnuté narodeniny. Ako sa zachovať?

petranovotna
16. aug 2009

Mam dnes narodeniny a nikto si nato nespomenul,okrem mamy ktora je mimo domova,ako sa mam zachovat

mirka1308
16. aug 2009

Prajem všetko len to dobré 🙂 🙂
manžel si spomenie, má možno len nejaké starosti ☹

smileyka
16. aug 2009

vsetko najlepsie prajem 🙂

bianca
16. aug 2009

Petka vsetko najlepsie.Vela zdravia,stastia a lasky.Ja to dobre poznam.MM zabuda pravidelne

frisbee
16. aug 2009

miláčik,s tým sa netráp,ja mám super chlapa a vždy sa ma neisto pýta,či mám tie narodeniny,chlapi sú iní... 🙂

pancake
16. aug 2009

petra ak vam vsetko klape na 100% tak len zabudol.
ale ak mate ,,krizu,, tak nezabudol. sprav si radost sama a chod si zajtra nieco kupit. 😉 potom mu daj na stol ucet nech to zaplati. /to iba v tom pripade ze by si bola taka odvazna./
mne sa chvala bohu nic take nikdy nestalo, aj ked my si darceky nikdy nekupujeme. iba kvety a ferrero rocher alebo cokoladka. 🙂

pancake
16. aug 2009

a vidis aj ja som zabudla: vsetko najlepsie prejem. 😵 😵 😵

atrami
16. aug 2009

peťa všetko najlepšie.
Aj moj zabúda.

monkula
16. aug 2009

Všetko najlepšie.... 🙂

saska73
16. aug 2009

Petra prajem všetko najlepšie k narodeninám. Muži sú jednoducho divní a zabúdajú, ja by som to nedramatizovala. Môjmu tak 10 dní pred narodeninami a výročím to začnem pripomínať aby nezabudol 😀
A ako ti tu radila pancake - kúp si niečo pekné a vypýtaj si od neho peniaze 😎

sasiki
16. aug 2009

aj ja mu radšej pripomínam 😀 😀 😀 vopred!

olivova
16. aug 2009

vsetko najlepsie. Ja mu tiez aspon 2 dni predtym pripomeniem asi tak - a co mi kupis? pozajtra mam narodeniny. 😀 a este den vopred a v den nar. sa spytam, ci mi kupi aspon kvietok 😅

saska73
16. aug 2009

A ešte som zabudla - minule som zistila, že ma manžel v PC pripomienku na všetky naše výročia 😀 A na výročie nášho zoznámenia som zabudla pre zmenu ja 😅

babacik
16. aug 2009

petranovotna:tak vsetko naj k narodkam a nesmut je tu suseda co ta podrzi 😉 😉

janette4
16. aug 2009

tiež sa pripájam ku gratulácii

ja tomu svojmu tiež preventívne pripomínam a keďže viem,že sleduje kalendár,vždy je to tam veľkým písmom napísané. 😀

Chlapi sú proste iný,ten môj sa pred dvomi rokmi hádal s mojom mamou,kedy mám narodeniny.nakoniec mu povedala,že snáď sama najlepšie vie,kedy rodila 😀 on si nepamätá ani sviatky svojich rodičov,súrodencov a pod,keby som vždy niečo nekúpila a nepovedala mu pre koho to je 😒

teodorka
16. aug 2009

ja mam o tyzden tiez narodeniny a minuly tyzden som mu tiez zacala propominat aby nezabudol...a v piatok mi uz pre istotu aj darcek dal 🙂 ale raz sa stalo ze objednal kyticu a zabudol pre nu ist ro bolo v sobotu a na obed zatvorili kvetinaestvo aj s mojou kyticou takze som ju mala az v pondelok uz taku osumelu 😝 a napr.svokor oslavoval 60 vo velkom style v restauracii a dlhe roky predtym sa staral o jedneho stareho pana ktory uz sam nepresiel nikde a boli dohodnuty ze svokor ho vyzdvihne a zobere na svoju oslavu a samozrejme zabudol.Stary pan cakal oholeny ,obleceny doma ...a svokor si az niekedy o polnoci spomenul ze mu chyba jeden host...takze stava sa vsetko hlavne v dnesnej uponahlanej dobe ....ale ja by som si radost urobila aj sama 🙂 🙂 🙂

baluu
16. aug 2009

Peti vsetko naj a manzelovi daj do mobilu pripomienku. Najlepsie aspon tri krat a tri dni vopred s textom aby sa mu to uz viac krat nestalo 😀
Na mna moj muzik nezabuda, ale darceky si zasadne musim vybrat sama ,lebo on si nemieni ponamahat hlavu cim by mi urobil radost.
Mne sa raz stalo ze som zabudla na neterku.

mikalove
16. aug 2009

všetko najlepšie,aj ja musím pripomínať 😅

leniciatko
16. aug 2009

všetko naj, ja môjmu tiež pripomínam..... ale teraz,som zabudla on,ked mal meniny-na oplátku. 😀

katyl
16. aug 2009

aj ja mam dnes narodeniny 😉 petre prajem vsetko najlepsie,
manzelovi to treba nenapadne pripominat niekolko tyzdnov dopredu,, nech sa stihne pripravit 😉
inak jediny darcek som dostala vcera od mojej mamy, takze tak ☹

atrami
16. aug 2009

katyl,
všetko najlepšie. 🙂

MM má super pomocku. Prostredný syn má narodeniny so mnou, tak aspoň nezabudne.

babacik
17. aug 2009

katyl:tak tiez vsetko najhoci trosku neskor 😉 😉
ja mam narodky v ten mesiac co syn tak tiez mu to pripominam,ale ma aj pripomienku v mobile 😅 😅

petranovotna
autor
18. aug 2009

velmi pekne vam dakujem za gratulovanie.hoci neskoro ale predsa.manzel si na moje narodeniny spomenul az na druhy den.

sasiki
18. aug 2009

ale spomenul 😉 😀

ajka006
19. aug 2009

Ahojte, dodatočne prajem petre a katyl všetko len to najlepšie, veľa veľa zdravia, šťastia a splnených želaní!

Môj partner nezabúda, pretože máme narodeniny zatiaľ všetci v jednom mesiaci - v novembri, ja som 6., on 13. a naša dcéra 19., takže ani nemôže, pretože to oslavujeme všetko naraz.

sasiki
20. aug 2009

ajka to máte dobré 😀

skolara
20. aug 2009

no ja som toho nazoru ze take veci sa maju pamatat bez toho aby som mu to musela pripominat 😵

babacik
20. aug 2009

ja si to tiez myslim,ale v nesnej dobe maju ludia staroti ako prezit,a najme o pracu tak sa vobec necudujem ked to zabudne 😉