Manžel zabudol na naše 5. výročie

matta1
7. jún 2013

Dnes mame 5 vyrocie sobasa a manzel na to zabudol ako by ste to zobrali vela ma toho v praci alebo co ??????? Ja som z toho mimo velmi ma to boli lebo an na DMzabudol co si o tom myslite.A aby some nepovedala ha som my dala darcek tak to zacal riesit ze zavolal ku detom mojho oca a ze pojd ☹ 😠 ☹ 😠 eme na pivo co vy na to????

janinah
7. jún 2013

ty nevieš,že ženy sú z Venuše a chlapi z Marsu? ono je to fakt pravda....nerieš 😉 choď na to pivo a nedurdi sa 😉 nabudúce buď šikovnejšia,výročie "nenápadne" spomínaj aspoň týždeň pre dátumom.....

simca06022011
7. jún 2013

Uplne bezna vec... ja som sikovna, vsetko vopred pripominam... zacnem aj dva tyzdne pred narodeninami, sviatkami... ;) A vobec nie nejak nenapadne... proste niekto to nepotrebuje riesit.. 🙂 Chodte na pivo a kup si nieco pekne v pondelok (alebo aj cez vikend) aj sama 🙂)))) Najlepsie su "samodarceky" :P

briketa
7. jún 2013

@matta1 ja bezne zabudnem a naozaj za tym nic ine nie je ako denny zhon! A stane sa to aj tak, ze ani nie vyrocie som zabudla, ale ze uz je aktualny datum.

lleniak
7. jún 2013

@matta1 utekaj na to pivo a neries 🙂 u nas zabudam na vyrocia ja 😅 a nie preto, ze by mi nezalezalo

zeleny_cajik
7. jún 2013

@matta1 Aj my máme dnes 5. výročie... a preventívne to manželovi pripomínam už týždeň, pre naše spoločné dobro 😀 Tak ako všetky sviatky a výročia, inak by zabudol aj na Vianoce. V tomto sú chlapi iní a netreba to brať nejako fatálne 😉

digysa
7. jún 2013

@matta1 Neviem...aspon na nejaku vecer by ste mali zajst....ako to myslis na pivo? Ze ist do baru na pivo?
To mi nepripada nic extra...aspon NEVAR v ten den....🙂

Inak ja sa pytam asi tyzden dopredu manzela.....ze kam pojdeme na moje narodeninyZ? Kam ma pozves na vyrocie?
Teraz som sa ho pytala, kam ma zoberie na den matiek......???
Na nahodu to nenechavam........ale dam mu to riadne pocitit....vzdy niekde ideme, ak je prilezitost...

terezka1947
7. jún 2013

@matta1 no tak ty ho najlepsie poznas....pokial vzdy na vsetko zabudne..hm,co uz,musis pripominat....a ked zabudol teraz a inak je pozorny,stara sa o teba,rodinu...tak to neries nejako specialne 😉 chooood si nim niekde posediet,porozpravate sa...zo zartu mu nadhod,ze ta to mrzi,ze si nespomenul...a uvidis,mozno naozaj zabudol a aj mu je to blbe...tak to budete rozpitvavat?pokazite si vecer....jednoducho to neries...myslim,ze dolezitejsie ako to,ci si spomenul na vyrocie je ako sa stara o rodinu,o teba,ci je s vami rad..... 😉

digysa
7. jún 2013

Mne sa prave stalo,,.....manzel mal vybavit jeden dolezity kontrakt pre firmu. Povedal mi asi pred 2-mi tyzdnami, ze ak ho podpisu, tak ma berie na veceru do mojej oblubenej restauracie.

Kontrakt podpisany a vecera stale nikde...vcera som sa ho pytala, ci nahodou na nieco nezabudol.....nejako ta radost z neho rychlo vyprchla.... 😅

deny81
7. jún 2013

Zavisi od povahy. Ja to tak uz striktne nesudim, nam sa totiz obom !!!!!! Podarilo zabudnit na 4-te vyrocie svadby. Asi 4 dni po pozeram na kalendar a pytam sa muza, ze co bolo okolo vtedajsieho datumu. Netusil, ani ja. Az mi trklo ze svadba :D preventivne inak pripominam sviatky ako narodky a aden matiek 🙂 dokonca ak by som nieco moc chela tak to nadhodim.... Ked sombola mladsia, tak vtedy ma to strasne bralo. Brala som to ako dokaz toho ze na mna nemysli, a teda nelubi.....po urcitom case, ked zacali byt pre mna dolezitejsie ine veci a priznam aj po tom ako som sama na nieco pozabudla, tak to az tak neprezivam. A ked chcem aby isto nezabudol, nadhodim to v urcitom predstihu. Z vlastnej skusenosti viem, ze ak na nieco take zabude on alebo ja, nie je to tym ze sme sa.lubili menej. Ani u nas to nie jealne. Ak ta to trapi, rovno sa ho opytaj. Potvrdim ti este jednu vec, to ze my sa niecim budeme zozierat, nevnukne im myslienku co nam je a ze vobec nas daco trapi. Nememu dietatu casto ani vlastna mat nerozumie. Ty ho poznas najlepsie, takze v dusi vies, ako to myslel ;)

zeleny_cajik
7. jún 2013

@digysa Hej, v tomto tiež neuznávam nejakú prehnanú skromnosť, to by sa mi to vypomstilo.... raz som už skúsila také, že "áááále, mne nič netreba, nerob si veľké starosti..." a dostala som (tuším na meniny) tužkové baterky (lebo veď to sa zíde a v ovládači na mojom TV už boli slabé) a kuchynské utierky (poradila svokra, v Metro bola akcia...). Som kukala ako puk, ja som si pod "nerob si veľké starosti" očakávala kyticu a bonboniéru. Odvtedy komunikujem veľmi zrozumiteľne a priamočiaro, aby to ten môj exemplár z Marsu pochopil na prvýkrát správne 😀

digysa
7. jún 2013

@zeleny_cajik Asi tak............ak mu musim pripomenut, tak moja vecera bude vypadat takto: 😉

sorciera24
7. jún 2013

@matta1 mne to mm daaavno rpadaavno vysvetloval, ze proste chlapi si datumy, cisla a potom dolezite vyrocia proste nepamataju.....je to pre nich len kopa cisiel.....a je to tak......to su chlapi (nehnevala by som sa na neho preto)....ak chces tomu predist, rob to ako ja......tyzden-dva mu to zo 2krat pripomeniem....ze wau....my uz ideme mat 5. yvrocie 😕 a on na to: "coo? kedy?" 😀 ale potom viem, ze nezabudne......minuly rok mi kupil prsten, tento rok vymyslel parny mop......a bol z neho taky vo vyztrzeni (viac ako ja)......ze este tyzdnnem nim behal po kupelni a umyval nim okna 😀 no nemiluj ho 😉

bubelko
7. jún 2013

@matta1 ja zabudam pravidelne na vyrocia a nielen na ne, ale a aj na narodeniny mojich pribuznych. nie preto, zeby som nevedela datumy, ale jednoducho neregistrujem dni. evidujem, ze je "piatok", ale ktoreho uz nie a tym padom mi datum unika. nie je za tym nic "ine". ak mi sestra neposle sms, ze otec/babka/starka ma narodky, uz si vinsovala, tak vinsujem zasadne spätne, ked si uvedomim, ze aha - bolo....
a je predsa super, ze tvoj manzel sa tak na rychlo zmobilizoval a pozval ta von. nemusite ist predsa do 5* restauracie, aby ten vecer stal za to, nie? ide o to byt spolu, uzit si vecer bez deti a povenovat sa jeden druhemu.
inak ak by moj muz riesil kazde zabudnute vyrocia a moji pribuzni narodeniny, tak uz sme davno rozvedeni a polovica rodiny sa so mnou nerozprava. 😀 😀 😀

jumama
7. jún 2013

Mne raz rozpravala svokrusa, ako svokor zabudol a ona slavnostny obed nachystany, este si aj pomnamkal a stale nic... Tak potom zacala zehlit v svadobnych satach. A on ze co saskuje 🙂)) Ja osobne som tvor ktory na oslavach nelpie, od mojho by som sa tazko dockala, aby si datumy pamatal, hoci sme mali svadbu na jeho sestry narodky 🙂 Priznam, ze pri malej tak rychlo leti cas, ze uz aj ja sama mam prolem si spomenut na vsetky kamosky, hoci som si vzdy vsetko pamatala...

zuzanockamt
7. jún 2013

@matta1 my vyrocia neriesime ... vyrocie svadby vobec, ja mam obcas problem si aj na ten datum spomenut 😀 - nepokladam to za nic vynimocne ... pripomenieme si len datum stretnutia, ale to tiez nic extra - ziadne oslavy a vecere ... asi sme ini 😀

vulka
7. jún 2013

Jój ste mi pripomenuli, že koncom mája sme aj my mali 5- výročie. Ale som si to musela na prstoch porátať 🙂 . Chlap to nevie, lebo nekuká so mnou do tabletu.

daturka1
7. jún 2013

Chlapi nie su na datumy a vyrocia.Neries to alebo dopredu pripomen...

huxy
7. jún 2013

no keby som mužovi nepripomínala dopredu,že bude výročie,alebo povedala,že nech nezabudne kúpiť niečo mame na mdž alebo deň žien /a teda naznačila,že aj mne 😀/, tak by veru tiež asi zabudol.proste nemá pamäť na dátumy a takéto "sviatky".dokonca aj narodeniny vie,že mám v januári,ale začiatkom vždy zisťuje,kedy presne 😎

bambi2
7. jún 2013

@huxy ja vzdy vyrocie pripomenem tak, ze mu poviem vzdy den pred vyrocim co mi ma k vyrociu kupit 😀

bambi2
7. jún 2013

@matta1 chlapom treba vzdy na rovinu vsetko povedat, vysvetlit ako malym detom.. chod s nim na pivo a po ceste povedz, ze ty mas lepsi napad, vecera by padla lepsie.. povedz mu, ze raz za 5 rokov by sa to patrilo slusne oslavit.. urcite to pochopi.. 😉

sympa1
7. jún 2013

@matta1 moj zabuda pravidelne...za par dni mame 10 vyrocie, ani to nevie..ani kedy mam narodky ani kedy maju nase deti!!!!!!!! a kedy ideme gratulovat jeho mame musim tiez vediet ja..aj jeho sestram...atd...mohla by som pokracovat 😀 neriesim...uz..volakedy sa ma to este dotklo 😉

uankab
7. jún 2013

Moj manzel ma vsetky vyrocia, narodeniny atd nastavene ako pripomienky v kalendari.. takze u nas je to skor naopak, niekedy ja pozabudnem 🙂 ... rychly fix, nastav mu to v mobile 🙂

aliza
7. jún 2013

@matta1 ako nic v zlom, ale ako ta moze takato banalita 'velmi boliet'? ved to je trapne, prepac...mat lasku a stastie postavene na tom, ci ten druhy si spomenie na vyrocie 😕. nespomenul, tak nespomenul...ak vam vsetko ostatne funguje, ako ma, tak by som len s humorom nieco prehodila na tu temu a isla si s nim von sadnut. V jednoduchosti je dokonalost....hlavne, aby vam bolo spolu drobre....o to predsa ide, ci? neries blbosti a nekaz si vztah 😉.

dejnas
7. jún 2013

@matta1 môj manžel toto vôbec nerieši 😀 on minule dokonca dosť váhal, kedy sa presne narodila naša prvorodená 😝 😀 😀 (a to musím zdôrazniť, že je neskutočne milujúci otec)
mám sa kvôli tomu urážať? určite nie... naučila som sa prijať to tak, ako to je... keď máme výročie, nenápadne tému nadhodím 😉 môj otec bol - čo sa tohto týka - úplne rovnaký 😅
ja som naopak veľmi milo prekvapená, ak si náhodou na nejaký ten sviatok spomenie a prekvapí ma kyticou (napr. na MDŽ 😉 )
manžel v tomto spolieha úplne na mňa, ja mu pripomínam, kedy má zavolať mame, či sestre k narodeninám 😀
po pár rokoch - asi mu to bolo trošku nepríjemné - si predsa len nejak zapamätal (alebo skôr vložil pripomienku do mobilu), aspoň sviatky, týkajúce sa mňa... teda moje narodky, meniny a to "slávne" výročie.... ostatné nerieši naďalej a verí mi, že ho v tom nenechám 🙂
presne ako píše @aliza nekaz si zbytočne vzťah (ak je inak pekný) takýmito banalitami 😉

katren
7. jún 2013

@matta1 precitala som tvoj prispevok mojmu mangelovi.....jeho reakcia bola takato.....
"ved ona nezabudla, tak preco mu to rano nepripomenula????"
vobec nechapal co u riesis....a teda ja tiez nie...ako pisu kocky....uz tyzden dopredu pripominam a potom nemusim toto riesit 😉

akdarka
7. jún 2013

My sme mali svadbu na muzove narodky 🙂 takze som sa poistila, ze nezabudne.
Nerob si starosti matta, mal záujem to napraviť a to je dôležité 😀

nikolka2
7. jún 2013

Mne minule vola muz z danoveho ...pocuvaj kedy si sa to narodila 21 decembra ??? Teraz som nevedela ci si srandu robí , alebo to fakt myslí vazne 😅 Samozrejme , ze vazne to myslel a to mame prosím pekne narodeniny ja 24 novembra a on 25 novembra tak co Vam budem hovorit 😀 😀 😀

alka221
8. jún 2013

ja na datumy zabudam uplne pravidelne 😀 viem, kedy mame vyrocie, ale kolkokrat ani neviem, kolkeho je 😀 na muzove narodky som zabudla, maleho datum menin a mnohe ine si neviem zapamatat ani nahodou..
pre mna je dolezite, ze si lasku dokazujeme kazdy den v roku, nie na urcity datum, tak neries, a bez na pivoo 😀

irriss
8. jún 2013

@matta1

Nejlepsi je si zvyknout na "zabudani"...je lepsi, kdyz bude zapominat porad nez jen obcas... 😉

Reseni? Planujte spolecne prekvapeni a necekej .. ze Te prekvapi on. 😉 .vyhnes se moznemu zklamani a pak i pristi vyroci budes mit pokazene vzpominkou na to predchozi - zapomenute, proplakane a vlastne dalsi vykricene a vydupane, protoze je mozne, ze kdyz mu udelas scenu, da si do mobilu "budicka" v den vyroci a nebude to SRDCE, co si vzpomene, ale bude to pipani mobilu co ho jen a jen rozcili.. 😅

popelka5000
8. jún 2013

Presne ako pisu baby,ja mu vzdy pripomeniem ze nieco sa "chysta" :D