Mená pre dvojičky - chlapec a dievča

karlinka24
8. jan 2016

Ake meno je najlepsie pre dievca a chlapca ked su dvojicky? Moze byt aj zahranicne . Dima mam Magdalenku . 🙂

pribinak
8. jan 2016

Dobry Boze, to si sama nevies vymysliet meno pre deti? Ja toto nechapem, ako mohli nase babky a mamky vsetko zvladnut bez internetu ?

vulka
8. jan 2016

A prečo nie Janko a Marienka?

jana_eyre
8. jan 2016

danka a janko alebo janka a danko :D
iba srandujem prepac 😉

ty vies ake mena su pre tvoje deti najlepsie, ty poznas vase priezvisko a vase domace zvyky..

predstav si, ze o par rokov sa ta budu deti pytat, preco sa volaju janka a danko a ty im povies, ze ti to poradila teta z modreho konika.. 😅

je kopu krasnych mien, pre dvojicky by som volila nieco co sa k sebe hodi, ci uz vyznamovo, alebo znenim..

prasiatko30
8. jan 2016

Vincent a Jozefina

elistt
8. jan 2016

Samo Ema

cervikpepik
8. jan 2016

Sabinka a Tadeas 🙂

dominika6
8. jan 2016

@karlinka24
Mozes aj nejake na pismenoM ked je dcera Magdaenka

1fka
8. jan 2016

Jeej dvojky gratulujem😊 no a k menam Janko a Janka 😁ale nie srandu si robim..
Dobru pripomienku mala dominika6 nieco na M ?? Mia a Matias 😊

tajka1986
8. jan 2016

Adriana a Andrej 🙂

andreaka11
8. jan 2016

@karlinka24 nedavaj rovnake prve pismeno. ja a moja sestra sme obe na A. a ked napr. prisiel list a bolo tam iba A, tak sme nevedeli pre koho je.. moje dvojicky sa volaju Lisa a Thomas. hodia sa k priezvisku a aj k sebe. a tiez pekne zneju, ked ich kricim 😀 jedna znama, co ma dvojicky tak sa volaju Colin a Olivia. obidvaja maju v mene OLI. pozri si na internete, ako sa daju mena pekne skombinovat aby pasovali k sebe

latak
8. jan 2016

Matias a Melisa

1fka
8. jan 2016

@andreaka11 ale ona čaka dievča a chlapca tak to by mohla vediet 😊

martaniana
8. jan 2016

Matej a Ema

macik166
8. jan 2016

Nathan a Noemi

jeannna
8. jan 2016

Oliver a Rebeka su u mna top 🙂

drobcek26l
8. jan 2016

Tomáš a Terezka to sú moji favoriti

siska53
8. jan 2016

Viliam a Maria ( Vilko a Maja). Raz som len tak uvazovala,kebyze mame ako tretie dieta dvojicky,ake mena by sme dali... Ale u nas by to teraz asi bola Hana a Vincent alebo Florian.
Neviem,ake mate priezvisko..ja by som vyberala aj podla toho.

silaviat
8. jan 2016

Nathan a Nadin

oxana1986
8. jan 2016

@karlinka24 Natália a Matej

jastemi
8. jan 2016

Tomáš a Terezka , Tomáš znamená -dvojča 🙂 , alebo sme ešte my uvažovali nad Lukáš a Lucia

zuzana76
8. jan 2016

Gréta a Gabriel, Lenka a Lukáš, Hanka a Hugo, Emília a Viliam, čokoľvek čo sa tebe páči, Magdaléna je také univerzálne, skôr klasické meno, tak by som nedávala žiadne ultra moderné mená

liligreg
8. jan 2016

Ja som dnes nad tym uvažovala, ze ak by sme mali miesto prvorodeného dvojičky chalana a a babu, boli by Adam a Eva 😀😀 inak, syn je Adam. A to uz len z toho dôvodu, aby si nezávideli, kto kedy oslavuje.. Uvažovala som preto, ze dnes som počula opat poznámku, ze sme syna ukrátilo o jeden sviatok, kedze su aj Vianoce, aj jeho meniny v jeden den (no nesúhlasím s tym, ze by sme ho o nieco obrali)a vtedy mi napadlo, ze mozno problem by bol, al by mal dvojča, žeby si závideli, e jeden dostáva darčeky viackrát a druhy zase jedenkrát menej ale za to ich ma v jeden den viac ako ten druhy. Tak som si povedala, ze by vsetko naraz oslávili 😀😀 a mozno, ked raz bude dievca, bude Eva 😀 a este sa mi paci Gregor a Grétka

bonaqa2013
8. jan 2016

Jakub a Linda, Tereza a Matej, Daniela a Daniel,

cecilka123456
8. jan 2016

oliver a rebeka 🙂

drnda37
8. jan 2016

Mam dvojičky chlapcov a mena maju po rodičoch a ak by boli dievčatá,tak by sa volali Dianka a Bianka.Chlapec a dievca by som dala Davidko a Dianka.Inak sa mi paci aj Saskia a Simon.

katrinka8
8. jan 2016

@drobcek26l - 😀 to mám doma, Terezku a Tomáška (ale nie dvojky 🙂 )

domka_pp
8. jan 2016

Ja čo poznám dvojičky, tak majú mená Erik a Erika a dalšie Patrícia a Patrik a myslím že je to celkom milé, ked majú ešte aj mená takmer rovnaké, ale na druhej strane či to už nie je až moc ... Tie deti na to môžu mať po rokoch iný názor 🙂 Ale aspoň prvé písmena by som dala určite rovnaké, to je taký dobrý kompromis 🙂

preshibana
8. jan 2016

Ja som chcela vzdy Neznu revoluciu a Prvy maj...😀 Ale nevydalo.... 😉

ukulela
8. jan 2016

Hana + Daniel (Hanka+Danko 🙂 )

kale13
8. jan 2016

v angl. je serial s dvojickami Topsy a Tim 🙂