Mená pre naše bábätka

Ahojte babule!
neviem ci je tu taka diskusia ale ku februaru 2013 otvaram diskusiu, ake meno ste vybrali pre vase babatko, ktore sa ma v blizkej buducnosti narodit? Kludne piste aj viac mien a potom favorita, favoritku...zaujimalo by ma kto ake dava. papa
spynkaa
1. feb 2013
Takáto téma by zaujímala aj mňa 🙂 Predovšetkým chlapčenské, lebo tie ani len netuším. Z dievčenských predbežne rozmýšlam nad týmito: Alexandra, Daniela, Lenka, Hanka, Veronika, Viktória.
misza1
1. feb 2013
my jsme meli favorita holcici Nina, ale bude to kluk a to se nevime rozhodnout ci Oskar nebo Filip😉
zuzi1409
1. feb 2013
@milli3377 super téma ! ja sa za ten svet neviem rozhodnúť... chlapec by bol určite Matej, ale keďže čakáme babu tak asi NINA - ale nie je to definitívne.. Ešte máme nejaké mená ako: Karin, Natália, Paulína...tak neviem :-S
lenyy
1. feb 2013
Ja cakam moje milovane dievcatko /termin mam 2 marca/ a po dlllhociznom zvazovani medzi Larou a Tamarkou sme sa rozhodli pre tamarku🙂
wena
1. feb 2013
Nám sa z dievčenských najviac páči Sofia, pre chlapca Peter.
Mne sa veľmi páči aj Sára a Ela, ale partnerovi už nie.
cicuska9999
1. feb 2013
ahoj, nechcem nic v zlom, ani urazit nikoho, ale na takuto temu som uz pisala mena asi 5 krat,skuste si to lepsie pohladat vo vyhladavaci, 🙂 😉 x-) :-N 😃
milli3377autor
1. feb 2013
@cicuska9999 ale na februar 2013 ani si ani do jednej 🙂
reni1512
1. feb 2013
...my cakame babo v juli 🙂 asi to bude chlapcek, ale na 100% nevieme...bude sa volat Maroško a keby dievčatko asi Romanka, Nina alebo Saška
gabusa1975
1. feb 2013
Ahojte,my uz mame Jakuba,dalsie boli Matus,Simon a pre dievcatko Zuzka,Katka,Eliska
mimuska1115
1. feb 2013
My máme Miu a pre mňa najkrajšie meno 😘. Ale páči sa mi aj Zoe a Lili a Noemi. A chlapčenské by som dala Jakub, Matúš, Matej, Martin, Tomáš 🙂
viktoria2011
1. feb 2013
Tak my máme doma Viktoriu a Damián a sú to pre nás tie najkrajšie mená 🙂 a v budúcnosti by som chcela Alžbetku 🙂 také milé meno 🙂 a chlapčeka by som prijala Lukáš alebo Leo 🙂
sissika
1. feb 2013
mne sa paci Alex a Bianka
zuzulica
1. feb 2013
Kristína / Martin
wanilla
1. feb 2013
co tak mená ako: Ester, Bianka, Diana a chlapcenske: Daniel, Michal, Matúš, Oliver?
zuksa
1. feb 2013
ja to mam rozhodnute uz hadam od mojej puberty 😃 dievcatko ema a chlapcek patko 🙂
sandrika1986
1. feb 2013
Ja mám dve dcérky a volajú sa Nicol a Vivien 🙂
kristiii
1. feb 2013
@zuzulica tak sa voláme ja a moj brat 😃
kristiii
1. feb 2013
@milli3377 ja mám doma Lukasa - pre mňa najkrajšie chlapčenské meno, ešte sa mi páči Nikolas a Viktor a z dievčenských Sandra, Melany, Veronika alebo Dominika.
hruska82
1. feb 2013
@milli3377 My sme sa rozhodovali medzi Lilien a Leou, no v brusku mame chlapceka 😃 takze dievcenske mena su nam nanic. Mne sa lubia mena Lukasko, Daniel, Samko....ale favorit bol pre nas oboch Risko....uz ho tak volame od 20-eho tyzdna, ked sme sa dozvedeli, ze to bude ON 🙂
latvia
1. feb 2013
@milli3377
http://www.modrykonik.sk/forum/hladaj/?cx=01375...

mas tu mnozstvo tem kde mozes o menach diskutovat, niektoru si urcite vyberies 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli