Mikuláš a alternatíva mikulášskych balíčkov

lara1128
21. nov 2018

Ahojte, neviem ci práve sem patrí táto téma ale skúsim. Chcem sa opýtať aké alternativy robíte pri mikulasskych balíčkoch. Alternatívy sladkého. Keďže od starých mám to bude brutál nádielka sladkosti rada by som to zmenila .....zvyknem pribaliť aj nejakú tú omalovanku alebo inú drobnosť no okrem toho a ovocia čo ešte dávate. Dakujem

lubi40
21. nov 2018

@lara1128 davam jednu sladkost, jednu mensiu hracku (auticko a pod)

darina746
21. nov 2018

Ono postaci taka mensia hracka a aj sladkosti vies kupit take zdravsie. Tam by som nevidela problem, ze by sa to aj v takomto duchu nedalo nakombinovat

beky1813
21. nov 2018

Vianocne tricko a ponozky, hrnček

biokozmetika
21. nov 2018

my to máme rovnako, toľko sladkého, že potom to majú doslova na celý rok...my dávame len ovocie a jednu sladkosť, ktorá je spojená s hračkou (stále sa snažím nájsť niečo originálane, čo ich poteší) a max nejaké oriešky v horskej čoko alebo čosi čo viem, že im dám bvez výčitiek ale žiadne veľké darčeky veď čochvíľa vianoce 🙂

lindusss2016
21. nov 2018

@lara1128 kvalitne susene ovocie, posluzi ako maskrts a predsa je to zdravsie

slapina
21. nov 2018

Ja tento rok chcem pribaliť aj menšiu hračku a vianočné ponožky, nejaké to ovocie, oriešky a zopár sladkostí 🙂

zabina27
21. nov 2018

maly ma rad susene brusnice, tak take nieco, oriesky (podla veku), aj granko, nasi to piju a spravi to velky balicek 😀

veroonikadan
21. nov 2018

susene ovocie, cerstve ovocie, oriesky a tento rok chcem vyskusat urobit take tie ovocne kozicky ci ako sa to vola a to chcem dat do balickov segrinym detom 🙂

slunce3
22. nov 2018

2 rocak dostane mini balicek milka aj tak to neje 😂 len nech sa nepovi,ved ja to zozeriem potom... ale dostane nalepky, pastelky a vodove/temperove farby a stetce, to ho brutal bavi teraz takze tomu sa aj tak viac potesi ako cokolade a sladkostiam 😂 zbytok rodiny neriesim uz davno nech daju co ccu bud to zjem ja,manzel alebo to poputuje zase dalej v bartrovom obchode. 😂 vymenim za vinco hahahha

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka33
27. nov 2022

@slapina vianočné ponožky sú super tip 👍🎅