Mini disco pre deti v Bratislave. Poznáte taký podnik?

tilly
3. aug 2008

poznáte v ba alebo v okolí nejaký podnik, kde by robili aspoň občas minidisco pre detičky? také ako bývajú v rámci animácií v hoteloch...

petaba
3. aug 2008

no o tom som este nepocula u nas ale ak bude tak by sme isli tiez 🙂

tilly
autor
4. aug 2008

ja myslím, že taký podnik by sa uživil, možno keby to robili každú nedeľu, hodili by nejaké vstupné + by to bol nejaký bar, čiže by tam bola aj konzumácia, určite by prišli partie rodičov, decká by sa zabávali a rodičia pili + decká džúsiky...

ja myslím, že by nebol problém zobrať dve tri študentky ako animátorky, pustiť hudbu (pesničky zo zlatej brány, alebo v pohode aj zahraničné pesničky pre deti, veo veo a pod.)... koľko by ich tie kočky stáli, keby to bolo len v nedeľu takú hodinku, tak by to bolo pár korún...

zábavu pre deti robia vlastne len čanaky a podhradská... ☹

petaba
4. aug 2008

to by bolo super 😀

tilly
autor
4. aug 2008

inak si viem predstaviť, že by tam chodili celé partie, od nás by tam bolo minimálne 6-8 rodín... a to si myslím, že takých partií je kopec, veď detičiek v ba a okolí 2-8 rokov je dosť...

petaba
4. aug 2008

....hmmmm uz teraz si to viem predstavit....

uradnikova.d
8. aug 2008

😝 Dobry den.Som tu nova mam 2r.synceka Mareka.To s tym podnikom je fakt suuuuuuuuuuuuuper,mohli by otvorit aspon po jednom v kazdom meste.My sme s Banskej Bystrice.

tilly
autor
11. aug 2008

ja si myslím, že by sa na tom dalo zarobiť, len to ešte nikomu nenapadlo

renca3
12. aug 2008

tilly...pamatam si, robili detske diskoteky cez vikendy v byvalom night clube pri Dimitrovke. ale bolo to pre starsie deticky. a teda bez animatoriek.

tilly
autor
18. aug 2008

ja som na také chodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja by som chcela také s animátormi a pesničkami zo zlatej brány, alebo veo veo, music man a také odrhovačky, čo bežia vonku na animáciach