Mobilný telefón pre synovca - maturanta

natalia394
11. máj 2017

Ahojte baby, môj synovec tento rok maturuje a s manželom sme sa rozhodli kúpiť mu ako darček k úspešnej maturite (ak bude úspešná! 😉) nový mobil, má stále výborné známky a tak by sme ho chceli potešiť. 🙂
Neviete niekto poradiť telefón, ktorý má dobrý pomer cena/kvalita? Ja sa v tom veľmi nevyznám, ale za najnovší iPhone alebo Samsung sa mi hory peňazí teda utrácať nechce. Čítala som veľmi pozitívne recenzie na Huawei, nemáte niekto s nimi skúsenosti? 🙂

dominika6
11. máj 2017

@natalia394 každý si tu bude chváliť to svoje a poviem ti že ak by si sa opýtala synovca,z fleku by mal lepší prehlad ako ty a povie ti presne čo chce..

natalia394
autor
11. máj 2017

@dominika6 viem, že to je asi tá najjednoduchšia možnosť, ale práve že chceme, aby to celé bolo prekvapením. On sám už dlhšie spomínal, že by chcel vymeniť mobil za nový, no žiadnu konkrétnu značku nespomenul a mňa by najviac potešilo jeho úprimné prekvapenie, keď si darček rozbalí, preto nechcem túto tému s ním nijako načínať 🙂

dominika6
11. máj 2017

@natalia394 ty nemusíš stačí ked povyzvedajú jeho rodičia..my máme aj iphone aj samsungy a každý je spokojný s tým svojím..
možno by bolo fajn si vziať na svoj paušál ak ti končí,nový telefon,teraz ich máš za pár evri,..pokračovali sme v paušáli a vzali samsung za 19,-

jeennyv
11. máj 2017

@natalia394 najlepsie bude ak info popytaju rodicia...lebo podla mna ak nesadne bude to mrziet vas aj jeho..nasa znama tiez kupovali takto k maturite ako krstna a iba po vyzvede, ze fakt sadne...ak bude mat predstavu nad vase limity, skuste radsej iny darcek...

nyusika
11. máj 2017

@natalia394
takto...cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami.
koho chcete potesit ?
asi synovca.
tak budete musiet prglgnut fakt, ze sa nebude konat prekvapenie podla vasich predstav, lebo sa moze velmi lahko stat, ze to prekvapenie bude predstierane 🙂

je to uz velky chlapec, darcekova poukazka na mobil je tiez super prekvapenie 🙂

amelie2017
11. máj 2017

Ja by som sa ho spytala, ktory mobil by mi odporucil, ze mi napr. konci pausal a mozem si zobrat novy. Ale ze sa nevyznam vo vsetkych tych megapixeloch, rozliseniach a pod. a nechcem aby ma u operatora oklamali.

tajka1986
11. máj 2017

@natalia394 Samsung S8 by ho urcite potesila. Je to novinka a som s nim nadmieru spokojna 🙂

majulka0509
11. máj 2017

To je tazke poradit...asi by som nekupovala telefon, ak by som nemala istotu, ze je to ten "vysnivany"..presne ako to tu niekto pisal, boli bysklamane obidve strany. Moja mala tuzi po iphone, dedo jej chcel kupit nejaky lacnejsi ( na starom ma rozbity displej) a nechcela..ze si radsej pocka, kym si ja kupim novy, a ona zdedi moj.

renab
11. máj 2017

môjho syna by si určite nepotešila, keby si mobil vybrala sama. taký chalan už má svoje predstavy o telefóne a ak náhodou ide študovať IT - tak to už ani nehovorím. kúpiť mobil bez opýtania nie je vôbec dobrý nápad.

natalia394
autor
13. máj 2017

Ďakujem pekne vám všetkým za radu. 🙂
Nakoniec som túto dilemu vyriešila presne tak, ako mi radila @amelie2017 - tvárila som sa, že nový mobil zháňam pre seba a spýtala sa na jeho odporúčania.
Takže už má v krabičke zabalený nový Huawei P9 Lite 2017 a už len dúfame, že úspešne zmaturuje. Držte palce! 🙂)

amelie2017
13. máj 2017

@natalia394 som rada, ze ste vybrali..synovcovi drzim palce na mature..

majulka0509
13. máj 2017

@natalia394 sikulka 😉 a synovcovi vela stastia pri maturitnom stole 😉

silvapokorna
16. máj 2017

@natalia394 Noo, tak to je slušný darček, to by som brala aj ja 🙂 Na druhú stranu ako tak pozerám na pomer cena a výkon, tak si mobil dobre vybrala, aj porovnanie s inými vyzerá fajn. Prajem, nech dobre slúži a maturita ľavou zadnou 😉

renab
16. máj 2017

@silvapokorna tak u nás by som touto otázkou nepochodila. syn by vybral úplne iný mobil pre mňa ako pre seba.... držím palce, aby to u vás nebolo podobne a synovec bol spokojný.