Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže mať dieťa dve krstné matky?

ivula20
19. nov 2012

ahojte zienky...rada by som sa spytala..je moznee aby moje dieta malo dve krstne mamy? proste ziaden krstny otec... 😉

xlucia
19. nov 2012

@ivula20 nie je to mozne. vola sa to krstni RODICIA. ale moze byt len jedna zena a ta druha ako zastupca muza ktory sa nemoze zucastnit

ivula20
autor
19. nov 2012

no fajn... dakujem ;)

kmkke
19. nov 2012

@ivula20 Nám farár povedal že môžu byť, ale jedna bude na krstnom liste zapísaná ako krstná mama a druhá ako svedok krstu. Ale vraj my si ich môžeme volať dve krstné mamy 😀

ivula20
autor
19. nov 2012

tak to sa mi paci ;) dakujem pekne 🙂

lienkan
19. nov 2012

@ivula20 Môze byt presne ako pisala maminka predomnou 🙂

ullala
20. nov 2012

a mozu byt krstna mama a krstny otec, ludia ktori nie su manzelia, ale za manzelov maju niekoho ineho?

dadatal
20. nov 2012

@ullala Môžu

ullala
20. nov 2012

@dadatal vdaka... skoda 😀

sendy182
20. nov 2012

@ivula20 ahoj môže jedine tak ........ prvá bude krsná mama a druhá až birmovná mama asi s 12 roč. odstupom 🙂 .......... 😉

lovela1
20. nov 2012

@ullala možu, krstným rodičom može byt ktokolvek,kto je krsteny a birmovaný

dadatal
20. nov 2012

@ullala Prečo škoda?

ullala
20. nov 2012

@dadatal lebo mi nie je prijemna predstava, ze by som bola vydata a manzel by robil krstneho s nejakou inou zenskou...

bbarboraa
20. nov 2012

ja si myslim ze ano... ale len v pripade ze su par 🙂

euka210
21. nov 2012

jasne, ze mozu byt aj dve zeny 🙂 HLavne, aby boli splnene podmienky...krst, birmovka, usporiadany zivot a pod. (teda ziadny par)

euka210
21. nov 2012

@ullala neviem v com mas problem, ja mam krstneho z otcovej strany a krstnu z maminej. Niekde je taky zvyk, davat kazdeho z jednej strany rodicov dietata, my davame pary....brat s manzelkou a druhemu bude manzelova sestra s mm.

bronia13
21. nov 2012

nas drobec ma moju sestru,manzelovu sestru, kamosku (evanielicku) a svagra - ostatny su katolicy.... nebol absolutne ziadny problem...mala ma obe sestri a to je asi vsetko, ja ale zijem v USA ale aj ked som moju malu prvu krstila na SK tak farar mi povedal ze jeden musi byt pokrsteny katolik a druhy moze byt uz potom hociakej viery.... takze tak... 😎

Tu začni písať odpoveď...

Odošli