Môžem mať na krste šaty, ktoré sú asi 15 cm nad kolená?

sandra_sul
11. sep 2012

Nie som si ista,ci to nie je moc ndo kostola,pred farara.

stanislavao
27. sep 2012

to vazne este v niektorych kostoloch sa riesia taketo stredoveke problemy? u nas sa nosi aj mini, aj bez rukavov. hadam vam kostol - farar nebude rozkazovat, co si mozete a co nemozete obliect. a kostol na slovenku je nieco ine, ako vatikan.

namarie
27. sep 2012

ja som mala nad kolená, neviem odhadnúť koľko a nikto mi nič nepovedal, ani priateľova starká a to už je čo povedať 🙂 🙂 .

bubulka722
27. sep 2012

Myslím, že by nemalo nikoho trápiť čo máš na sebe, ideš tam kvôli niečomu úplne inému. Každopádne ak by mal po mne farár chlípne alebo s pohoršením zazerať, tak by som si ich asi radšej nedala. Sama vieš čo máte za farára. Môj názor je, že nech sa každý stará o seba a ak nie su tie šaty extra vyzývavé, tak by som si ich kľudne dala. 😉

katkapapacova
27. sep 2012

v kostole by si nemala mat odhalene ramena a saty kratcie-po kolena/nad kolena je v poho kym neprides v minisukni a vidno ti az do kuchyne 😀 nejde o to ci sme vo Vatikane ci je to stredoveke alebo ake, tiez by si sa po uradoch neproducirovala v plavkach, kostol je dostojne miesto a zasluhuje uctu, saty 15cm nad kolena su ok, nikoho tym neurazis, ani nik ta za to neosudi, ak ma niekto vyhrady je to jeho problem

sonyap111
21. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať