Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronice
7. mar 2019

@mirola s touto firmou skusenosti nemam ale pozerali ste aj awoz.sk? Maju aj kamennu predajnu a brutalny vyber. A vyrobili nam ich do 2 tyzdnov. Velka spokojnost s vyberom kvalitou aj prevedenim.

mirola
autor
7. mar 2019

@veronice dakujem idem kuk 🙂

saskia_98
7. mar 2019

@mirola mamka ma od nich zlaty prsteň za cca 400€ a expresne rychlo jej ho dodali, prsteň krasne spracovany, drži jej do dnes a to už ho ma 2 roky. ☺

lenicka298
7. mar 2019

Švagor od nich kupoval minulý rok zasnubny prsteň. Prišiel v poriadku, ale netrafil veľkosť tak ho vymieňal a nebol problém....

jaja23
11. mar 2019

@mirola ja mam náušnice od nich a som spokojna

tora44
8. máj 2019

Dobrý deň, neviem či ste už prsten kupila ale ak nie tak radim ani nekupovat. ja som dostala zasnubny prsten z tejto stranky a rozpadol sa mi do mesiaca. Samozrejme ze mi to nevyreklamovali a navrhli mi aby som si doplatila dalsich 30 eur a oni mi ho opravia, co som samozrejme odmietla pretoze nemam na to aby som davala opravovat prsten kazdy mesiac. Komunikacia nulova, na reklamacnom oddeleni nemaju ani telefon len mail(vsak asi vedia preco). Totalne smejdy ktore nestoja ani za 10 eur.

mirola
autor
8. máj 2019

@tora44 nekupila, kupili sme od rydl nakoniec

ivka_87
22. júl 2019

Ahojte, zienky.. Ja s mojim muzom akurat oslavujeme rok od nasej svadby a obrucky mame od iZlato. Kupovali sme v kamennej predajni. Predavacka bola zlata, pomerala nam prsty tak, aby nam obrucky sedeli dobre stale aj po rokoch. Dali sme si vygravirovat taky nas vyrok a spravili nam to zdarma. Dostali sme aj taku karticku,s ktorou mozeme chodit na bezplatny servis obrucok,ale ten ani nebol potrebny doposial. My osobne sme velmi spokojni a fakt sme tam nasli obrucky podla nasich predstav, lebo vyber maju najlepsi. Robili sme si prieskum po meste a tam to bolo ozaj najlepsie. Takze co sa nas tyka, mozeme len odporucat.

zuzkapuk
23. júl 2019

Ahoj @mirola, ja mam s touto stránkou vynikajúce skúsenosti. Som ich pravidelný zákazník a môžem len odporučiť. Nemusím nikde chodiť, objednávam z pohodlia domova. Všetky šperky, ktoré mam od nich mi prišli také, aké boli na obrázku. Jeden zo šperkov som mala na objednávku a riskla som to. Vyrobený šperk bol ešte krajší ako na obrázku. Niet sa čoho báť. Tento obchod odporúčam.

alexre009
24. júl 2019

Ahoj. Ja mam od nich zasnubny prsten aj obrucky a som maximalne spokojna a urcite tuto kupu nelutujeme. Takze za mna urcite 100% spokojnost. Aj ludia v mojom okoli uz od iZlato nakupili, ci uz v kamennej predajni, alebo online a ich reakcie su totozne s mojimi. Takze za mna palec hore

papaya552
30. júl 2019

Keď tak čítam, tak už máš kúpené obrúčky. Ja mám z eshopu iZlato.sk a som spokojná. Sú krásne a aj po troch rokoch manželstva sú ako nové. Z iného obchodu už nekupujem zlato.

rajka912
3. aug 2019

Ahojte, @zuzkapuk súhlasím. Podľa mňa tam majú slušný výber šperkov. Objednávala som už viac náramkov aj príveskov z ich eshopu a nemala som žiadny problém, vždy to prišlo načas a pekne zabalené.

30dida30
12. aug 2019

iZlato.sk môžem len odporučiť máme s manželom obrúčky už niekoľko rokov a nosíme ich denno denne majú síce pár škrabančekov ale stále sú krásne.

abbytokey
11. nov 2019

V izlato som si objednala diamantový prsteň. Bol na objednávku, tiež som ho videla len na fotkách a musím povedať že keď mi prišiel domov, krajší šperk som ešte nevidela🙂 precizne prevedenie, kamene držia a to ho nosím nonstop. Takže odporúčam tento internetový obchod, som spokojná

Tu začni písať odpoveď...

Odošli