Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Námet na darček pre mladú rodinku

vallll
5. dec 2014

Ahojte Dievcata,
rada by som od Vas pozberala nejake podnety na vhodny darcek pre mladu rodinku. Je to pre mojho brata a jeho manzelku, maju aj 2 deticky, ale tym kupim nieco samostatne. Co by potesilo Vas? nieco okolo 20-25 €.
Dakujem za kazdy jeden napad

eeffka
5. dec 2014

@vallll 20-25 e na osobu ci spolu? myslim ze mne by v case ked som mala male deti najviac pomohlo a naozaj by som ocenila, bejbisitting. ze strazim vam deti na 3-4hod a chodte si kludne do kina... sa prejst, na rande... hocikam kde nebudem mat deti za patami ( mamiiiiiiiiiiiiiiii.... 😀 )
Nic to nestoji len pevne nervy 😀

vallll
autor
5. dec 2014

@eeffka dakujem krasne za tip. sumu som myslela pre oboch, nejaky spolocny darcek v tejto sume. Deticky im hocikedy rada pobavim aj bez toho, to oni vedia 🙂 Listok do kina aj divadla uz dostali davnejsie 🙂 Masaze neoblubuju, vitalny svet iez neocenia... juuuj tazke 🙂

jasminet
5. dec 2014

do 25€ spolu neviem - nas by potesili napr. taniere (nejak sa nam stracaju ci co), ak nemaju komplet vybavenie, tak poukazku do tescoma, ikea. nepozname ich, nevieme co maju, nemaju...

klincek
5. dec 2014

@vallll nas by v tej sume potesilo nieco pekne do bytu alebo do kuchyne. pripadne darcekova poukazka do obchodu, kde si take nieco vyberieme sami (ta mozno este viac)🙂

bubinko1506
5. dec 2014

do 25e to bude zrejme len nejaka malickost - co takto nejaka spolocenska hra. nejake vybavenie do domacnosti za to asi nebude - mozno deka, nejake pohare, suprava dezertnych vidliciek, nejake kvet v crepniku. este mi napadol fotoalbum, ale ten vobec netusim, kolko moze stat

jasminet
5. dec 2014

alebo nejake dvd, cd, kniha

bonaqa2013
5. dec 2014

Ak majú radi knihy tak predávajú v kníhkupectve poukážku v akejkoĺvek hodnote už od 5 e. to isté som videla aj v lekárni, drogériách.....

katrinka8
5. dec 2014

Mne napadla menovka na dvere, niečo takéto: http://www.sashe.sk/anjelicek/detail/menovka-ro... Dá sa vyrobiť podľa želania 😉
A k tomu tá spoločenská hra, to je tiež celkom fajn nápad, alebo knižka.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima4
6. dec 2014

@vallll
mna by potesila poukazka pre mna a muza do divadla 🙂nejaka darcekova 🙂 napr. do SND

vallll
autor
9. dec 2014

Dakujem Vam vsetkym velmi pekne za napady, ste uplne super! Nieco z toho urcite kupim. Pekny den, nech sa Vam dari!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli