Narodeninové plagáty

majuska23988
11. jún 2014

Chcem sa opýtať na váš názor na narodeninové plagáty. Chceli by ste pre svoje dieťatko nejaký alebo je to podľa vás zbytočný gíč??? Ak ste nejaký mali, bol vašej výroby alebo ste niekde kupovali prípadne objednávali??? Môžete pridávať aj foto. Za každú odpoveď vopred ďakujem. 😉

siska53
11. jún 2014

@majuska23988 nie. Pre mna je to absolutna zbytocnost.nevidim dovod.

sissy27
11. jún 2014

@majuska23988 nie a oslavy boli aj tak vydarené 😀

meluela
11. jún 2014

@majuska23988 to co je? 😀

hermina_
11. jún 2014

@majuska23988 robis si reklamu? vid tvoj fotoblog

majuska23988
autor
11. jún 2014

@hermina_ nie nerobim si reklamu len sa pýtam!!!!To,že ich vyrábam je len moje hobby nič viac.

ivett1
11. jún 2014

@majuska23988 ahoj, ja som len zväčšila obrázok našej dcérky (formát A3) a nalepila som ho na vchodové dvere ... obrázok bol aj motívom pozvánky na narodeninovú oslavu pre jej kamošky😉
takže ...klasický plagát, to nebol🙂

majuska23988
autor
11. jún 2014

@ivett1 Jeeej to je milé. Ďakujem,za super komentár aj s obrázkom. 😉 Je super,že si to dcérka urobila sama. 🙂 Moja má len dva rôčky takže plagát som jej robila ja. Vtedy ma to "chytilo" a robím ich ďalej, len tak pre seba a ak má niekto záujem aj na objednávku. Zarobiť sa na tom ktovieako nedá takže to NIE JE určite REKLAMA. Nie každý si potrpí na takúto výzdobu no sú aj takí, ktorí by ju uvítali a nemajú čas si ho vyrobiť.Táto diskusia je tu čisto informatívne, kto nechce nech sa nezapája a nepíše zbytočné blbé komentáre. Beriem,že sú aj taký čo sú proti takejto výzdobe,nikomu názor neberiem len som sa pýtala na názor.Za pochopenie ďakujem.

majuska23988
autor
11. jún 2014

No a toto je moja prvotina.Možno nič moc ale tá radosť v dcérkyných očkách keď ho uvidela sa nedá slovami opísať 🙂 .Preto ich robím len tak pre radosť sebe ale aj iným. 🙂

ivett1
11. jún 2014

@majuska23988 aj jej kamoškám sa páčil 😉 len chceli vedieť, že ktorá je ktorá a ...bolo ich trošku viac ako tých víl na obrázku ...😉 ...