Narodeninový darček pre mamu na 50-tku

cagy
5. okt 2013

Ahojte, moja mamina bude mať o mesiac 50- tku. Potrebovala by som nejaké typy na darček, keďže je to okrúhle. Preferuje skôr osobný darček (nie niečo do kuchyne alebo do domu).

zita19
5. okt 2013

Rucne malovanu hodvabnu satku.

zita19
5. okt 2013

Alebo sa poskladajte cela rodina a kupte jej tyzden v kupeloch.

cagy
autor
5. okt 2013

rozmýšlali sme, že sa viacerí zložíme a kúpime hodinky 🙂

akrim1311
5. okt 2013

kávovar?Ale už taký lepší..aj tie hodinky sú fajn nápad 😅

zita19
5. okt 2013

ja by som radsej kupele ako hodinky keby som si mohla vybrat. Dostala som ruksak a kabelku 😀

martina646
5. okt 2013

Ak osobné, tak niečo, čo si užije len ona sama. My sme so sestrou maminke vymysleli toto: nafukali sme tusim 10-12 balonikov a do kazdeho sme zrolovali na papieriku "poukazku" na darcek. Tieto baloniky sme potom zavesili v miestnosti, kde bola oslava a ona ich postupne praskala a citala, co dostala. Dohodli sme sa so sestrou, kolko chceme spolocne minut na darcek a v tejto hodnote sme tam dali kadernicku, kozmeticku, masaz, vstupenky na kulturne akcie a aby toho nebolo malo a bola na oslave aj trosku sranda, pridali sme poukazku na "predvianocne upratovanie od Martinky Kyblikovej a Lucky Metlickovej", "poradenstvo pri vybere garderoby od Martiny Gabana a Lucie Versace" a podobne srandicky. Pacilo sa to vsetkym a hlavne nesej mamulienke.

nintu
5. okt 2013

my sme sa tiez skladali na kupele...

eeffka
5. okt 2013

@cagy urcite ziadne hodinky, vazy a ine gyce to sa dava ked ste fakt uz nevedeli co kupit a treba proste "drahu vec".
Myslim ze kazda zena si raz rocne zasluzi minimalne tyzden v kupeloch, tak vyuzite prilezitost 😎

denaalubos
5. okt 2013

No ked sa tu spomenula mamina 50ka, tak nemate dobry tip na pripitoj nejaky dlhsi prihovor, ktory by citala dcera mamine? @cagy ?

turistka
5. okt 2013

@cagy my sme kupili hodinky 🙂

denaalubos
5. okt 2013

Este ti dam odpoved k tvojej otazke...nasa mamina povedala, ze ak chceme mozme jej dat peniaze a potesi ju ak si bude moct potom sama vybrat zlato-nausnice,nahdelnik, nejaku sadu 🙂 tak so segrami mame pokoj s vymyslanim co by sme vymysleli..

eeffka
5. okt 2013

@denaalubos ja neviem baby ale nerozumiem co sa tu zvykne riesit, moja mama mala prednedavnom 60ku, ta zena mna a moju sestru vychovala, sme v dennodennom kontakte viem co ju potesi, za co podakuje a zalozi to iste s prihovorom, ja osobne som mala prihovor len tak na pockanie, nie´som typ co si potrebuje vypisovat papieriky, viem co k mame citim, co mi dala, cim pre mna je, co pre mna robi aky je problem podakovat, vyzdvihnut to, hodit do eteru "rodinny" vtip, pripomienku
to vazne chcete aby vam podakovanie vlastnej mame nalinajkoval niekto iny?

a presne vasa mama to pekne vyriesila, peniaze a kupi si co sa bude pacit jej. my sme tiez davali peniaze a isla na dovolenku so sestrou ( nema manzeôla)

lucirella
5. okt 2013

My sme nasej mamke kupili krasny bicykel a prilbu. Mala obrovsku radost. Tento rok bola dokonca na cyklo dovolenke 🙂. Musis vychadzat z tpho, co ma rada, co rada robi. Sperky a hodinky su taka klasika, no nie kazdeho potesia rovnako...

zita19
5. okt 2013

Aj mnet en ruksak spravil radost. Ja by som si taky nekupila.

broskilinka
5. okt 2013

hodinky s gravirovanim

denaalubos
5. okt 2013

@eeffka nikto nie je dokonaly.... a riesime to tu lebo tato diskusia vznikla na to aby sa riesilo...ked nemas zaujem poradit, ale potrebujes sa len ukazat aka si super ze ty vies take veci z hlavy...tak potom tu ani nekomentuj...ked sme sem pisali asi potrebujeme radu a nie toto...

Konik sa nezapre, raz za cas clovek napise a hned je nikto lebo nevie povedat to co iny ma v malicku...niektore mamky fakt nemaju nic ine len otvatat temy z nudy a citac co do koho moU rypnut... nechapem , ved ked nemam co k teme tak nepisem... Vidim, ze som ani pisat radsej nemala. :-/

m_ij_ka
6. okt 2013

wellnes pobyt, hodinky, zlatá retiazka s platničkou a tam jej daj napísať venovanie, náušnice

janinah
6. okt 2013

moja oslava 50tky sa začne o pár hodín,chcela som ako darček zážitok- vidieť svätú zem alebo Paríž....

cagy
autor
6. okt 2013

Ďakujem za rady 🙂 50-tka je len jedna musím to poriadne zvážiť 😉

marika58
6. okt 2013

Tie kupele si uplne genialne ale ja si myslim ze aj cisto len masaaaz.Alebo kupit jej to po com tuzila alebo kde by chcela ist ;)) nase matky si zasluzia vela ale v tejto dobe sa neda....

lamarye
7. okt 2013

My sme tiež mame kupovali zájazd. Vždy chcela ísť do Prahy, tak sme jej kúpili spoznávací zájazd a tešila sa. Sme veľká rodina tak sa nám podarilo aj milé prekvapenie, keď mala oslavu tak sme kúpili 50 balónov šťastia a takto sme jej ich naskladali k darčekom 🙂 V noci to bolo krásne , keď sme začali púšťať balóny do sveta 🙂

marthuska
18. júl 2014

Idem spravit knihu s fotkami, prva polovica budu fotky z maminho detstva pozbierane od celej rodiny tak, aby mama o tom nevedela. Druha polovica knihy budu aktualne fotky, clenovia rodiny atd

natuska87
18. júl 2014

@lucirella presne.ja som sa tesila, ze dostanem oblubeny ušiak /kreslo/.Denne som naznacovala, nenapadne usmernovala....dostala som obligatne knihy, bundu...Nie, ze by som bola nevdacna, len mi to prislo smiesne...urobili si kazdy po svojomDnes sa tesim na 55 ku, mozno to uz vyda...

inffinity
18. júl 2014

My sme mamce vymysleli sici stroj chce zacit sit parchwork tak aat ma na cem aj tu sadu rezaci k tomu a preje si dort 🙂 takze my takto ..jinak preje si normalni veci fitloptu a hrnky na kavu 😉

inffinity
18. júl 2014

@marthuska presne jak pises od miminka, pres jeho detstvi, mladi,cu dry s klukama az pres chozeni s mamkou svatbu a pak nas deti od malicka... ale tak cik cak ne chronologicky 🙂 delala jsem ji tri mesice po nocich nez sem naskenovala vsechny fotky 🙂 zabalila sem knihu a druhy balicek byl krabice papirovych kapesniku s tim ze tu musi roz alit prvni..kdyz se ptal na co mu to je tak rikam sedni si a rozbal si druhy darek tvuj prvni darek budeme vsichni potrebovat..aj tak bylo 🙂 bylo to krasne

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fazulka7
29. apr 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

mrkla si sem? http://www.zlavadna.sk/tipy-na-darceky/pre-mamu - ja som tu pre maminu kupila pobyt vo welnesse za fakt dobru cenu 🙂 a že prajem mamine všetko naj :D

peneloppe
29. apr 2015

Mne sa tiez pacia pobyty, bud wellness alebo nejaky iny vikendovy pobyt. Ale zase zalezi aj od nej, co by asi chcela, comu by sa potesila.
Tiez sa mi zdaju vhodne aj hodinky alebo nejaky sperk, to by bola krasna pamiatka. Mozete sa zlozit viaceri.

catherinenail
7. máj 2015

Ahoj tak mamine by som odporucila neaky pekny sperk nech ma pamiatku podla toho co sa jej paci a ktomu hostinu kde by urcite nemali chybat kolaciky stastia ktore ukryvaju v sebe posolstvo alebo myslienku je to vyborny doplnok a hostia si ich vychutnaju pri kavicke a citat ktory mali v kolaciku si mohli nechat pre stastie.ja som to dala mojej sestre na narodeniny a malo to uspech nasla som ich na www.najkolaciky.sk

sonka345
8. máj 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Ja som mamine k okrúhlym narodeninám zaplatila wellness pobyt a k tomu knihu, lebo šialene rada číta, hlavne romantické príbehy - priznám sa, že knihu odo mňa dostáva dosť často ale viem, že tá ju poteší viac než nejaký šperk