Netradičné mená pre detičky

karabashka
3. okt 2013

Ahojte, len tak by ma zaujímalo aké netradičné, neobvyklé alebo menej freventované mená ste vybrali pre detičky..alebo maáte v rodine, okolí...🙂 ďakujem za každý príspevok..

enusamt
6. aug 2017

@vroni ja som sa zatiaľ ešte so žiadnym gabrielom nestretla 🙂 a zrejme ani ľudia v okolí lebo všetci majú reakcie ako - to meno ale netradičné... také kresťanské meno? to nik nedáva...
ako keby ján, peter a lukáš neboli kresťanské 😀

vroni
6. aug 2017

@enusamt, ano, aj nas sa pytaju, ci sme taki hlboko veriaci 😂 😂 😂 (ja som hlboko neveriaca a moj muz hlboko sa neuaujimajuci)

mravvcek
6. aug 2017

Pomozte mena na M pre chlapca 🙂 ja som zufala. Nevieme najst meno na ktorom.sa zhodneme. Mateja uz mame 🙂

updatevani
6. aug 2017

@mravvcek Marko , Mário, Martin - len uz ked mate Mateja tak asi Martin nie 🙂

lkjhyfrtd
6. aug 2017

Maxim👶

lkjhyfrtd
6. aug 2017

@mravvcek Maxim👶

babatkoo
6. aug 2017

@jana_eyre EDGAR do tohto mena som neskutocne zalubena. 😍 velmi sa mi pacia klasicke anglicke mena. Mam doma uz Arthura Viliama 🙂

gurags
6. aug 2017

@mravvcek Miloš, Milan

jana_eyre
6. aug 2017

@babatkoo ☺ tiez krasne mena.. Viliam inak bol medzi mojim vyberom ked som cakala prve, potom pri druhom sme sa rozhodli, ze vsetky deti budu mat rovnake pismeno..

maria584
6. aug 2017

Ja mám klasické syn Matúš (po dedkovi), dcéra Tatiana, a keď bude tretie syn bude Boris a dcéra Justína.

elmas
29. máj 2018

Mne sa páči meno pre dievčatko...Elif...Elmas...Cancu ..Noemi...Hazal...a pre chlapceka...ilyas...alr keby sa mi narodila dcerka tak urcite ze noemi 😉

erika264
22. jan 2019

@04peta04 Ano. Aj moj syn je Timon a ma 11 rokov🙂

zuzik198
1. dec 2019

@iguska Matilda je krásne meno 😊

zuzik198
1. dec 2019

@jul11 Schoschana? To je tuším pomaďarčené Zuzana. Mňa volali šóšana alebo zuža keď do mňa rypali že nie som Zuzka a budú ma volať takto 😃

zuzik198
1. dec 2019

My máme zatiaľ Štefana asi 4 generácia z mužovej strany on je Števo jeho oco aj dedo tiež ale keby sa tak nevolal aj môj dedko kt. bol človek s veľkým Č tak sa syn volá Tadeáš 🙂 dievča chceme Annabella a chlapca chcem Rafael ale mužovi sa nepáči. Ale teraz sa mi zapáčilo Evan a pre dievča čo tu čítam tak Matilda. 🙂

nadamajerik
22. sep 2020

Môj synček sa vola Neven, muž má. Chorvátske. Korene... 🙂Volame ho Nevenko alebo Nevenik

nadamajerik
3. jan 2021

Moj syncek sa vola Neven, jeho. Povod je chorvatsky. Nakolko manzel ma chorvatske korene. Zvykneme ho oslovovat Nevenko, Nevko, ked bol malinky tak bol Nevenček