Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Obrad na matrike

alenana
4. jan 2013

Ahoj kočky. So snubencom by sme sa chceli brat v marci, vtedy budem 20 tt tehu. Termin este nemame. Chcem sa informovat ako to cele prebieha, ci mame termin rezervovat uz teraz, alebo staci len tam ist a hotov. ako to cele u vas prebiehalo? dakujem za info

dada432
4. jan 2013

Ahoj, v Nitre to prebieha tak, že musíš zájsť na matriku, kde ti povedia, ktoré soboty majú otvorené tzn. že robia sobáše. Tam ti dajú aj potrebné tlačivo na vypísanie a povedia ti, čo musím doložiť, aké doklady a poskytnú aj ostatné bližšie info.

jasminet
4. jan 2013

vsade musis zajst najskor na matriku, vypisat ziadost o uzavretie manzelstva, dolozit rodne listy a OP a tam dostanete termin, alebo teda nahlasite termin svadby, dohodnete cas ktory je volny.
uz mozete ist aj teraz rezervovat, niektore terminy su davno dopredu vybookovane, ale to skor v lete a take vychytene...

alenana
autor
4. jan 2013

ja som pocula, ze musis ist najprv na svoje trvale bydlisko, tam ti daju nejaky doklad, ze ti dovoluje aby si mala obrad v inom meste a az potom mozes ist si rezervovat termin.. a plati sa aj nieco?

lara30
4. jan 2013

dobre info aj pre mna :D

katren
4. jan 2013

@alenana chod sa spytat na www.mojasvadba.sk, login tam je taky isty ako tu a tam ti buduce nevesty budu vediet, podla mna, lepsie napisat... 😉 🙂

sisa1826
4. jan 2013

Ahoj my máme svadbu na matrike vo februári najprv sme tam zašli povedali nám čo treba priniest a kedy robia obrady...lepšie je info

alenana
autor
4. jan 2013

@sisa1826 a tu svadbu mate na trvalom bydlisku ci niekde inde? a platili ste aj nieco alebo budete? diky 😉

sisa1826
5. jan 2013

ešte svadba nebola ale čo sme sa pýtali máme tu trvalé bydlisko tak neplatíme nič

vefi89
5. jan 2013

@alenana my sme boli dva dni pred sobášom- brali sme sa v stredu! ty si môžeš zvoliť deň aký chceš, mimo sobášny deň sme platili 300korún

cecil36
7. jan 2013

@alenana ak nemate trvale bydlisko musisist tam,kde ho mate a dostanes doklad, ze mozes uzavriet manzelstvo. Aspon pred rokmi ked som sa vydavala ja to tak bolo, lebo sme mali sobas v manzelovom rodnom meste (obaja sme mali trvale bydlisko v BA a sobas bol v MT).

julls148
17. feb 2013

my máte tiež termín v marci - 13. 3. 2013 o 13:00 🙂 , je to streda, platíme poplatok nejakých 16 €, lebo to je mimo štandardnej soboty. Najprv sme šli na matriku sa spýtať, či je termín voľný, keď nám to potvrdili, tak až potom sme vypísali tlačivo.

cukriiicek
17. feb 2013

Ahojte v BA obrad na matrike je aký poplatok?Kolko ludí si tam môže človek pozvať?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli