Obrúčky z chirurgickej ocele a z titánu - skúsenosti

1lucinka123
19. máj 2021

Ahojte mate niekto takéto obrúčky? Ako ste s nimi spokojne?

bubka226
19. máj 2021

@1lucinka123 máme obrúčky z chirurgickej ocele a sme spoko.

sasanka605
19. máj 2021

S bývalým sme si dali robit kedysi z ocele a moja je stale pekna, obcas nosim ako normalny prsteň. Boli take ciarkovane, nespomeniem si ako sa to vola,ta uprava.

tami2014
19. máj 2021

@1lucinka123 my sme mali najprv take hrube, vobec sa mi to nepacilo, nedavno som natrafila na uzku jemnucku, lesklu, som spokojna. Aj ked teda mam ju asi len mesiac.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika523
19. máj 2021

@1lucinka123 kúpili sme si najprv oceľové asi mesiac pred svadbou ale mne sa moja veľmi nepáčila bolo vidno že je to oceľové tak potom tesne pred svadbou sme si kúpili strieborné a vyzerá to ako biele zlato máme ich už 10 rokov a sme spokojní

imelia
19. máj 2021

my mame wolframove... spokojni sme. Mame ich 6 rokov, ale nenosime ich casto

autumm
19. máj 2021

Ja mam oceľ, je to tvblietava obrúčka cize som veľmi spokojná. Nikto by nepovedal ze je to ocel

sasanka605
19. máj 2021

@beata_k ano tak, nevedela som na to prist

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
19. máj 2021

@1lucinka123 mi mame obrúčky z chirurgickej ocele, a sme spokojní

helcanw
19. máj 2021

@1lucinka123 aj my mame chirurgickú oceľ, nikomu sme nepovedali, že sú z ocele takze všetci si myslia, že sú z bieleho zlata 😂 samozrejme pri podrobnejšom skúmaní by si to všimli. Na porovnanie snubný prsteň mam z bieleho zlata a ten som už musela dať čistiť, lebo začal trochu zachadzat obrúčky sú stále take pekne ako sme ich kupili. 👍

ivanizna
19. máj 2021

My máme mix striebra a platiny, fifty-fifty, som veľmi spokojná, sú pekné, nenáročné na starostlivosť, odolné

lucianne
25. máj 2021

My máme s ch. ocele a sme spokojný. Mam pol lesklú pol matnu a kamienky.

lylyjana
25. máj 2021

@1lucinka123 mne sa nieco mari, ze ked sme pozerali obrucky a pytali sme sa na titanove, tak nam klenotnik povedal, ze fajn, ale moze byt problem, v pripade, ze sa ti nieco stane a bude potrebne ju dat dole, v nemocnici ti ju nebudu vediet ani prestiknut. Ale to uz bolo pred 5 rokmi, mozno si to zle pamatam 🙂

tami2014
25. máj 2021

@lylyjana aj ja som o tomto pocula. Ale aj v suvislosti s chirurgickou ocelou.