"obyčajná" svadba

mendynka
21. jan 2019

Ahojte. 🙂 Tie ktoré ste mali alebo plánujete svadbu v kostole, ale nie klasickú zábava, hostia atď. ale len "obyčajnú" ako ja... Ja si predstavujem svadbu normálne v kostole, ale bez hostí, iba rodičia a súrodenci. A po obrade sa ísť niekam do reštaurácie s nimi najesť. Žiadny hostia, nič. Mali ste v reštike zajednanú aj hudbu a výzdobu? Išli ste tam v tých svadobných šatách? V kostole vám hral kto, dohodli ste sa s nejakými spevákmi z kostola? Prosím poradiť, ako to prebiehalo u vas, ďakujem. 🙂

ona12
8. feb 2019

@nuni11 no... Bude nás. 31 ľudí 😀

nuni11
12. feb 2019

@ona12 Stale je to menej ako v mojom okoli kamosky. Tie 120, 150, to su uz ide cisla 🙂 A myslim, ze potom su to aj co sa tyka financii ine cisla :-/

kotulicek
9. nov 2019

@mendynka ako dopadla svadba?

mendynka
autor
16. nov 2019

@kotulicek Dakujem, no ešte nijako. 😊

kotulicek
16. nov 2019

@mendynka a kedy bude svadba?? Mňa to zaujimalo lebo ja som chcela takúto malinkú svadbicky (ty a ja) a nestalo sa .... 😭😭 Zbytočne čo sme kopec peňazí vyhodili úplne zbytočne .

mendynka
autor
16. nov 2019

Chceli sme v júni, no nieje voľný termín, tak neviem teraz kedy a ako píšete, neviem ani i nás či sa nakoniec niečo stane. 😏 Prečo u vás nie?

kotulicek
16. nov 2019

@mendynka my sme zobrati normálne v kostole a veľké coromoro kolo toho to sa.mi nepáčilo bolo to únavné všetci všetko prežívali blabla .... A tak hádam sa.zoberiete či ???

mendynka
autor
16. nov 2019

@kotulicek Áno, snáď ano. 😂 Tak mne sa to tiež páči, ale nakoniec partner, že keď ma byť svadba, tak poriadna. Ale nebudeme mať veľa ľudí, všetko v norme. Zábava, žiadne vymysli a coro moro okolo toho. 😂

kotulicek
16. nov 2019

@mendynka ja som sa tiež dala ukecat a ľutujem už len tie peniaze vieš lebo keď dáš na svadbu 7tisic a vrátia sa ti dve tak koniec 😭😭 ako keď dávali do podolka tak 5€, 20€ z manželovej strany hanba na sto rokov a svokra si ešte 100€ vypitala že dala zosvojho na popravky možno aj viac vytiahla s chlapa len mi to nepovedal lebo by som vystrajala😬

mendynka
autor
17. nov 2019

Tak to som ešte nepočula, aby na 7tis svadbe sa vyzbieralo len 2tisic, sila. 😱 A tá svokra, no nekomentujem a dávať do vienka len 5€-20€??? Nejaka lakoma rodina...

kotulicek
17. nov 2019

@mendynka ani mi nevrav z našej rodiny sme všetci darny predsa sa nejdem dakde dohambit to na takú svadbu ani neísť .... No svokra vidí len seba čo ti poviem , aj môj chlap mal také maniere ale rýchlo si ich rozmyslel ....