Originálny dar pre sestru, ktorá sa bude čoskoro vydávať

lienka263
31. máj 2020

Ahojte,
Sestra ma zanedlho svadbu a chcem jej dat dar...neviem ho nájsť,ako sa mi to páčilo,tak či mi nepomozete...ma to byť krabica pre novomanzelov. Obsahuje peniaze v injekcií, francúzsku polievku ako výlet do Paríža, sprchou gel akože wellnes...a pod...neviem viac čo tam je, a neviem nájsť ten nápad...
Ak viete čo myslím, prosim foto.Dakujem
Dakujeeem

lenuliatko84
31. máj 2020

Robieva sa lodka z penazi akoze na svadobnu cestu

andrea78
31. máj 2020

...asi mas na mysli toto...

janinah
31. máj 2020

Prepáč,ale dostať toto od sestry ako svadobný dar? možno,ak máš 15násť a menej....

heidi4
31. máj 2020

@janinah presne, otrasne a trapne, aj teenageri podla mna maju lepsie napady....🙄

veronikaszabova
31. máj 2020

@janinah
@heidi4
Baby tiez kukam, ze čooooo? 😳😳😳 keby som to dostala, tak by som sa vobec nepotesila. Za mna total blbost

pieksamaki
31. máj 2020

@lienka263
V dnesnej dobe som uz videla ze sa davaji losy v nejakej hodnote...ktore si potom zotru manzelia.....to iba ako tip

heidi4
31. máj 2020

@veronikaszabova total odpad do domacnosti. Sackove polievky? Instantna kava??? No sama kvalitka. Na vlastnej rodine idu setrit a este takto okato a nehanbia sa to nazvat "originalny" "dar". No ble. 🤮🤮🤮🤮 Co sme na intraku, nastrocni s prazdnymi vreckami do frasa? Sakra ved dospeli by si uz mali davat na urovni dary. Najma ak sa jedna o svadbu, co je snad raz za zivot. Co takto wellness pobyt niekde, zaplateny par-dnovy pobyt alebo kuch.robot, roboticky vysavac a pod. pre manzelov, to znie hned prijemnejsie a uzitocnejsie, ak nie dar, tak aspon peniaze do obalky, to lepsie zuzitkuju, nez nejake nanutene smejdy za par centov z vypredaja este.
Sorry.

janeninka
31. máj 2020

Ak potrebujes ekonomicky dar - je to podla mna uplne v poriadku, skor by som sa zamerala na nieco zazitkove - vymysliet vylet, vyupratovat byt .. alebo sa zlozit s niekym na vacsi dar ako pobyt... toto je bohuzial zmes zbytocnosti.....a pobavia tak na prve precitanie, mozno....

zaba21
31. máj 2020

Tak teda neviem, ale ja beriem toto ako recesiu.
Autorka už musí vedieť, či to novomanželia pochopia alebo nie. Predpokladám, že sa táto škatuľa skombinuje s vyššou finančnou hotovosťou, v takom prípade by sa to dalo.

lienka263
autor
31. máj 2020

Ďakujem za každý názor. Tu islo len o vtipný darček. Byt už majú kvalitné zariadený, auto podobné. Čo viem, pobyty už majú od 2 rodín zakúpené ako dar atď atď...v krabice bude vyššia hotovosť a toto malo byt len na pobavenie predsa...nie, nejdem šetriť na jedinej sestre...dosť ma toto zarazilo....nepotrebovala som taký názor k tomu, len fotku, či niekto nemá...ja som presne tu to našla asi pred polrokom, ale vymazala som si to omylom....tu polievku za pár centov nech vyhodia pre mňa za mňa, no je to zábavné aspoň....
A Áno, poznám si sestru a viem, že presne na takej hovadiny by spomínali dlho, lebo tých nobl veci bude až až...

janeninka
31. máj 2020

@lienka263 ja som skôr svoj názor myslela aj s ohľadom na ekológiu - mňa by mrzelo že to služilO len na pobavenie a vyhodí sa to. Ešte mi napadlo dačo ako vyrobiť video z fotiek možno aj dačo vtipné do toho prirobit keď píšeš že je na také zábavné veci.. Ale jasne ako píšeš ty ju poznáš tak určite dačo čo ju poteší vymyslis. .. Mňa by teda poukaz na vyluxovanie bytu potešil najviac hh

heidi4
31. máj 2020

@lienka263 tak sa teda ospravedlnujem. Prepac, naozaj som si myslela, ze to myslis smrtelne vazne a najma ten printscreen mi zdvihol tlak 🙈🙉🙊 ale uz chapem, ze je to zo srandy a ty poznas svoju sestru najlepsie. A prepac, viem, ze si sa nepytala na nazor na vhodnost darceku, ale kde by si ho mohla zohnat, nechala som sa proste uniest. 🤐 tak prajem teda prijemnu zabavu. 🙂

babina_33
1. jún 2020

Myslim, ze takyto vtipny darcek je fajn 🙂 Take ozivenie 🙂

cervenaruza123
1. jún 2020

My si stale davame vtipne darceky so surodencami aj s rodicmi, ste mali vidiet moje svadobne dary od rodicov na mojej svadbe, ani nepisem radsej presne co, ale bolo to originalne, vtipne a zaroven dojimave. Preto si to aj pamatam, ostatne veci uz poriadne ani nepamatam kto nam co dal. Nie kazdy ma uplne vazne vztahy v rodine. To samozrejme neznamena, ze si nedame AJ nieco normalne. Ale tie vtipne nas najviac zabavia a najdlhsie si ich pamatame. @lienka263 podla mna super napad ;) . Uzite si svadbu 🙂

laura_222
1. jún 2020

@lienka263 klasika... nic si z toho nerob, clovek sa pyta na konkretnu vec a dostane milion rad o ktore nestoji. Aj keby si sestre dala Fa tuhe mydlo a jeden karafiat je to tvoja vec... tu len niektore zeny maju pocit ze zjedli vsetku mudrost sveta a kazdy sa ich pyta na radu... pekny den vsetkym

lula313
7. jún 2020

@lienka263 tiež má pobavila tato téma. Samozrejme, že je dat najlepšie peniaze a novomanželia si za to kúpia, čo chcú. Mne zas príde trapne dávať robot(hlavne, keď už väčšina parov niekoľko rokov zije spolu a určite ho už doma majú), či vyluxovanie bytu, pretože poriadok si vie najlepšie človek spravit sam, rovnako aj wellness pobyt, lebo mame o hoteloch určitú predstavu a dlho nám trvá, kým si nejaký vhodný vyberieme, keďže sme v tomto nároční.. Ja som sestre dala napr 500eur v mensich bankovkách zabalených v krabičke. každá bankovka bola v rolke s kartičkou a tam napisane, na čo je to prispevok(na svadobnú cestu, na nový Mercedes, na kocik, atd). Dala som jej tam aj par zrebov. Doteraz spomína, ako sa na tom zabavili a aké to bolo originálne. Že je najľahšie strcit peniaze do obalky, ale len par ľudí sa naozaj potrápi s tým, aby to dali originálne.
Ja som dávala na Vianoce rodičom 5 krabíc (5 zmyslov) a v každom bolo niečo špecifické pre daný zmysel (hmat masáž), sluch(koncert cigánskych diablov), chut (vínna cesta),.. možno aj toto by sa dalo dat ako svadobný dar, keďže je to veľmi originalne

babeinka
22. jún 2020

Ja si pamätám ako som pomáhala kamoške rozblovat dary a ženích od súrodencov dostal obrovskú krabicu s nálepkami pozor krehké a podobne bola ťažká ako hovädo a plná ustrizkov papiera polystyrénu a pilín okrem pár tehiel na dom tam bol detský plastový riad a obálka... Priznám sa ze po rokoch si pamätám len na tento dar a bolo naozaj vtipné sledovať ich ako prwhladavaju krabicu z chladničky plnú bordelu koli detskému riadu aj video je z toho super takže ja by som jej to dala recesie p.s mne napríklad aj ta Francúzka polievka chuti aj 3v 1 takže ja by som to vyuzila😀

lubinaxyz
7. júl 2020

@andrea78 ahoj, mozes mi prosim poslat na toto link?

andrea78
7. júl 2020

@lubinaxyz už si nepamätám, kde som to našla, pravdepodobne v súkromnej skupine originálne dary. Uložila som si to ako fajn vtip, ktorý sa môže hodiť, nie som autorom a ani som to nerobila.

lubinaxyz
7. júl 2020

@andrea78 dakujem 🙂

lienka263
autor
26. júl 2020

@lubinaxyz presne toooooto som hladalaaa. Dakujeeeeem. Takto vtipne som to chcela. Sestra je už mesiac vydatá a dala som podobný dar, ktorý pobavil.....ale toto nech poslúži ostatným, ktorý chcú darom a peniazmi pobaviť 😉