Originálny darček k priateľovým 33. narodeninám.

pepe2051
25. mar 2020

Ahojte kočky.
Obraciam sa k Vám prosbou. Priateľ bude mat 33 narodeniny a popravde neviem čo mu mam kúpiť? 🤔 v skratke... cvici už 8 rokov, premyslala som ze mu kúpim nieco na cvicenie ale pre nás je to take klišé keďže hocikedy mu len tak kúpim tričko na cvičenie, shejker alebo podobne veci. Avšak napadlo ze mu určite kúpim 33 proteinovych tyciniek keďže tie ma rad ale rozmyslam ako mu ich dam? Mate nejaké nápady? Priklad pyramida... alebo podone. Ak nahodou pošlite mi nieco do komentu😊 za vsetky radi vam budem vdacna 😊 ma rad autá sam ich ma niekoľko... ísť nevieme nikam kvoli momentalnej situacii...

lija22
25. mar 2020

a nema rad whiskej? zrovna som muzovi kupila trojlitrovu flasu jacka

pmajkap
25. mar 2020

33 nanukov aby mal čo chudnúť keď ich zje 🙂 ale nie srandujem 🙂 nieco vymyslis ;)

kitycat
25. mar 2020

33 proteinovych tyciniek, ktore ma rad je podla mna super napad 🙂) Ak to chces ozvlastnit tak ma napada, ze ak su to rozne prichute tak kazdu zabalit zvlast alebo do krabice od tyciniek co nema rad.... Urcite ti v obchode daju od Milky Way alebo tak 🙂

tncka
25. mar 2020

@pepe2051 ono by sa tie tycinky dali vyskladat trebars do kruhu akoze torta,spodok nejaky karton,dnu nahadzat nejake ine,previazat maslou,videla som taku detsku tortu z kinder tyciniek,skus pogooglit,mozno sa to bude dat vyrobit aj z tyciniek a zvladnes to doma 🙂

dianaana
25. mar 2020

@pepe2051 Ze 33 tyciniek 🤣🤣 To chlap urcite oceni... A co tak napr. poukaz na meranie sportovej vykonnosti? Zmeraju mu svalstvo, stavbu tela, srdcove hodnoty pri zatazi atd., vsetky mozne hodnoty a odporucia opatrenia pre treningovy progres. Je to super aj pre hobby sportovcov a robia vo viacerych mestach SR, skus vygooglit. Alebo kvalitne sportove spodne pradlo, to je na nezaplatenie.

pepe2051
autor
26. mar 2020

@dianaana na takom bol pred vianocami. A moc to nie je pre neho vraj. Ale to spodne pradlo neznie zle 🙂
@tncka dakujem skusim aj nieco take 😊

pepe2051
autor
26. mar 2020

@lija22 on nepije.
@kitycat tak aj Milky way ma velmi rad takze do takej krabice mu to dám, utopi sa vo vlastnych dolinách a v vnútri proteinove😁 dakujeeem

gabrielapatrik
26. mar 2020

@tncka presne ma toto napadlo 🙂

maminuska33
26. mar 2020

@lija22 A kde a zakolko ste taku kupili?Dakujem

janne318
26. mar 2020

Vyskladaj mu ich do číslice 33, alebo každú napichni na špajlu a urob z toho tyčinkovú kyticu, alebo z nich urob takú akoby činku (že zlepíš ich navzájom spolu tavnou pištoľou do tvaru činky a previažeš mašľou).

zuzanka.zuzu
26. mar 2020

@dianaana ale áno, 33 proteínových tyčiniek ocení aj chlap 🙂 môj cvičí pravidelne a toto je jediná "maškrta" ktorú si dopraje (dokonca aj jahody sú "sladké" takže mi ich nezje)

lija22
26. mar 2020

@maminuska33 116€ daj si do google jack daniels 3l v koliske. Viacere online shopy maju. Dnes prisla a vyzera to super, muz urcite odpadne od radosti :D

pepe2051
autor
26. mar 2020

@lija22 ja som pres 3 rokmi kupila 3l jacka za 80eur v holandsku ... bombova kupa

lija22
26. mar 2020

@pepe2051 bez pochyb ;)

maminuska33
27. mar 2020

@lija22 Dakujem