Originálny darček na svadbu pre kolegyňu

lea345
13. sep 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte nejaký originálny, možno vtipný darček na svadbu. Idem ako družička svojej kolegynke ❣️❣️💌 a peniažky teraz potrebujú, keďže bude zachvíľku mamkou, ale možno ešte niečo k tomu. Ďakujem krasne ❣️❣️ Krásny zvyšok dňa prajem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasha10
13. sep 2021

@lea345 ja som vyrabala pár ľuďom na svadbu také partnerské úlohy/hry, buď len vyrobené tak, aby si to vybrali náhodne keď sa budú nudiť alebo tak tematicky 52 úloh na každý týždeň v roku, nič ťažké, niečo na este bližšie spoznanie, niečo zážitkové, niečo na spoločný čas, venovaná pozornosť sebe navzájom a podobne, všetkých potešilo 🙂

rusalinka
13. sep 2021

Skús sa popozerať tuná, možno sa inšpiruješ: https://www.modrykonik.sk/group/10106/

elizabet173
13. sep 2021

@lea345 môžeš dať sumu, ktorú im hodláš dať v eurových minciach.

majka66
13. sep 2021

ja som krelila obrazok pre sesterku a tam som jej pripevnila aj peniazky takze obrazok jej ostal ako pamiatka a peniazky mohla vyuzit

evkamotka
13. sep 2021

Masazny olej :D

evinea
13. sep 2021

s kamoskami sme jednej kamaratke robili taku krabicku, kde sme urobili vlastne taky balicek na spolocne chvile a kupili sme im tam vsetko co nam napadlo, malo sampanske, dobble, sviecky, cokoladu a tak podobne 🙂

moonlight1210
19. sep 2021

Ak este nic nemas, tak na Bonami maju teraz take vesele, spokojne alebo vysmiate biele porcelanove salocky a pohare.
Kupit manzelom parik na spolocnu kavu, nech maju vzdy pekne rano.
Jedna je tak okolo 16-18 eur.