Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Originálny darček na svadbu pre kolegyňu

lea345
13. sep 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte nejaký originálny, možno vtipný darček na svadbu. Idem ako družička svojej kolegynke ❣️❣️💌 a peniažky teraz potrebujú, keďže bude zachvíľku mamkou, ale možno ešte niečo k tomu. Ďakujem krasne ❣️❣️ Krásny zvyšok dňa prajem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasha10
13. sep 2021

@lea345 ja som vyrabala pár ľuďom na svadbu také partnerské úlohy/hry, buď len vyrobené tak, aby si to vybrali náhodne keď sa budú nudiť alebo tak tematicky 52 úloh na každý týždeň v roku, nič ťažké, niečo na este bližšie spoznanie, niečo zážitkové, niečo na spoločný čas, venovaná pozornosť sebe navzájom a podobne, všetkých potešilo 🙂

rusalinka
13. sep 2021

Skús sa popozerať tuná, možno sa inšpiruješ: https://www.modrykonik.sk/group/10106/

elizabet173
13. sep 2021

@lea345 môžeš dať sumu, ktorú im hodláš dať v eurových minciach.

majka66
13. sep 2021

ja som krelila obrazok pre sesterku a tam som jej pripevnila aj peniazky takze obrazok jej ostal ako pamiatka a peniazky mohla vyuzit

evkamotka
13. sep 2021

Masazny olej :D

evinea
13. sep 2021

s kamoskami sme jednej kamaratke robili taku krabicku, kde sme urobili vlastne taky balicek na spolocne chvile a kupili sme im tam vsetko co nam napadlo, malo sampanske, dobble, sviecky, cokoladu a tak podobne 🙂

moonlight1210
19. sep 2021

Ak este nic nemas, tak na Bonami maju teraz take vesele, spokojne alebo vysmiate biele porcelanove salocky a pohare.
Kupit manzelom parik na spolocnu kavu, nech maju vzdy pekne rano.
Jedna je tak okolo 16-18 eur.