Oslava prvých narodenín

luckavelka
28. jan 2017

Maminky uz premyslam nad oslavou mojej dcerky, tak by som chcela poprosit o rady/typy, pripadne by bolo najlepsie nejake foto, vasich dcerok a ich prve narodeniny, ako vyzerala oslava a co mali oblecene 😊 Chcela by skm aby to bolo perfektne, tesim sa na tobuz ak male dieta 😂😘 dakujeeem

lili007
29. jan 2017

Prvé narodeninky sú vzácne najmä pre rodičov🙂 Dcéry v tutu sukničkách s prvými copíkmi sú na zožranie🙂 Tutu sukničku si vyrobíte aj doma...viac princeznám podľa mňa netreba. My sme oslavu robili v kruhu najbližších, v domácom prostredí, urobili sme domácu tortu aby si ju mohla vychutnať najmä oslávenkyňa, urobili pamätné foto s prvou sviečkou, prvým balónom a venovali sme sa všetci nášmu stredu vesmíru🙂

luckavelka
autor
29. jan 2017

@lili007 Dakujem, presne o takom niecom som rozmyslala 🙂 Ano, pravda dcerka ma narodeniny az o 3 mesiace ale ja sa uz strasne tesim a rozmyslam ako ich urobit pekne aj pre nu 🙂

moni244
29. jan 2017

Ona z toho mat nic nebude, je to oslava skor pre mamicky, moja mala tutu suknu, biele body, tortu som urobila ja, mali sme len najblizsiu rodinu, to nam stacilo

katrinka8
30. jan 2017

Ako píšu baby vyššie, dcérka z toho nič extra mať nebude, resp. neočakávaj nejaké extra nadšenie či nastajlované fotky (v dobrom, aby si potom nebola sklamaná). Tie krásne tutu sukničky a šatičky sú pre také dievčatká nepohodlné na bežné činnosti, ak ešte nebude chodiť, bude jej to zavadzať (a aj vám)...
Skús porozmýšľať, či by sa Ti radšej nepáčilo nejaké profi fotenie s témou 1. narodeniny (ak ju chceš mať takú princeznovskú) a doma urobiť oslavu pre najbližších - samozrejme, počítať s tým, že bábo musí spať, tak to tak nejak prispôsobiť časovo, aby si užila ona návštevu a aj oni ju - lebo asi to bude poňaté ozaj len ako návšteva s pohostením.
Na naše oslavy chodia deťom starí rodičia z oboch strán plus ich krstní rodičia (mm brat so ženou a 3 deťmi) - dcérke chodia všetci naraz, synčekovi obvykle na 2x - z prostého dôvodu, dcérka je letná, oslavu máva v záhrade, varíme guláš, tak prídu všetci, synček je novembrový, tak to sme doma a v byte by sme sa toľkí horšie pomestili.
Na 1. narodeniny deti dostali tortu - pýtala si sa na dcérku, tak opíšem jej oslavu - dali sme "jej" upiecť, ale pravda je taká, že aj keď bola prispôsobená jej, nechcela ju, jedli sme ju len my. Sfúkla sviečky, a viac ju jedlo nezaujímalo, odignorovala úspešne aj celú dekoráciu a zladené servítky s ostatnou výzdobou s detským motívom, samozrejme...
Najviac sa tešila z bratrancov a sesternice a zo starých rodičov - darčeky ju zaujímali asi tak 50 sekúnd v ten deň. O nejakom super fotení nemohla byť ani reč, máme len klasické fotky - momentky a také bežné narodeninové fotky, žiadne nastajlované pózy. Proste na to nebol čas 😀

luckavelka
autor
30. jan 2017

@katrinka8 tak stou mojou princeznou tiez nebudu nastajlovane fotky, ked zbada telefon alebo fptak hned uteka si ho zobrat 🙂 aj som si myslela ze s toho nic nebide mat, ja som len chcela vediet cca ako to spravit ;) Pozveme tiez len blizku rodinu a to je vsetko, mala chodi denne spat po kratkych intervaloch takze sa ani nedaa nejak extra oslavovat

katrinka8
30. jan 2017

@luckavelka - veď to ako všetky deti 🙂 Užite si pekný narodeninový deň 🙂