Oslava prvých narodenín v open air reštaurácii. Kde v Bratislave?

sonyay
12. mar 2008

Ahojky, chcela by som sa spýtať ako ste riešili oslavu prvých narodenín vašich detí. My by sme ju chceli usporiadať niekde von v nejakej reštaurácii, alebo cukrárni ibaže neviem kde v Bratislave sa niečo vhodné nachádza. Ďakujem za tipy 🙂

elise
12. mar 2008

sonyay vraj kika ponúka zorganzovanie a bežne to robí aj mcdonald 😉

sonyay
autor
12. mar 2008

O mcdonalde viem ale menu mcdonaldu mi nepride vhodne ani pre dospelych nie to este pre deticky.....

elise
12. mar 2008

skús kiku

anitka
18. mar 2008

Ahoj
my sme mali oslavu na palisadoch kukni www.klubpalisady.sk, ale nas maly ma uz4,
je tam aj cennik, je to tam bezpecne pre male deti, jedlo si mozes objednat alebo priniest svoje.
my sme mali uzavretu spol. 15det+ 15 dops. a kazdemu sa tam velmi pacilo.

zuzana2706
18. mar 2008

Ahoj, v materskom centre Hojdana BA II sa da v piatok poobede zariadit oslava pre deti. maju tam hernu so smyklavkami a cele poschodie je prazdne iba pre oslavencov a rodicov vratane WC a kuchynky, poplatok je tusim 350 Sk a mozete si tam oslavovat ako chcete, viac info si tam zavolaj ale jeto super.

zuz11
28. máj 2008

dai • 1d • Dnes o 11:17
ahojte,
moja malicka bude mat za necele 2 tyzdne 1 rok. chcela by som spravit pre nu peknu oslavu, pre cca. 15 ludi.hladam preto restauraciu, ktora poskytuje urcite sukromie, dobru stravu, pekne prostredie a zaroven prepojenie s prirodou, kedze moja malicka zacina prave chodit a neviem si predstavit ze vydrzi viac ako 15 minut v pokoji sediet☹ idealne by bolo detske ihrisko , pripadne zahradne hojdacky, ktore mala miluje.
ak nieco taketo poznate v bratislave alebo v blizkom okoli, prosim dajte mi vediet. kedze mame maly byt, moznost domacej oslavy pre nas odpada ☹
vopred vam dakujem za rady, pripadne postrehy od tych, co maju podobne oslavy uz za sebou

julia225
28. máj 2008

MC Donald??? 😕