• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oznámenia o uvítaní do života. Ako a kde ich objednať?

25. januára 2008 
ahojte mamičky :grinning: chcela by som sa vás opýtať a poprosiť ohľadom oznámenia uvítania do života alebo ak ste mali krst v kostole , určite ste rodine dali nejaké " oznámenie " o mieste konania , hodine , a pod... čiže mám na mysli niečo také ako svadobné oznámenie , či mi možte dať nejaké návrhy alebo link na nete alebo niečo kde by som si mohla pozreť alebo objednať takéto oznámenia . Ďakujem všetkým .
24. jan 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk aj sem http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=10567

inak ja by som uprednostnila "doma vyrobene" - peknu fotku babatka a k tomu adekvatny text - zuz11 to napr. tak mala
24. jan 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto by som potrebovala aj ja, ideme krstiť, ale obe deti naraz a tiež neviem, čo tam napísať, resp. či tam dať nejaký obrázok, ale neviem aký :unamused:
24. jan 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee dik za link ale tam su vacsinou sms :frowning2: a ja by som rada nieco take ako oznamko :frowning2:
24. jan 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wow, ja som nad tým vôbec nerozmýšľala, ale je to dobrý nápad. Dík bejca :wink: Budem vymýšľať niečo originálne kým mám čas :grinning:
24. jan 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: emita dik :grinning: no vies my nebudeme krstit v kostole iba uvitanie do zivota budeme mat :wink: tak som chcela nieco aku taku predstavu mam -ale ved aj nove napady potesia :grinning: a aj tu v albumoch maju kocky vselico :wink: len neviem ci nieco stihnem aj najst :wink: ale uvitanie uz vybavene mame :sweat_smile:
24. jan 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme krstit a ja chcem urobit take oznamko akoby pohladnicu-dam na to fotku drobca a text k tomu... :dizzy_face: urobim to v nejakom programe na upravu fotiek :slight_smile:
24. jan 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
glorita to by bolo krasne :wink: ale ked ja prave neviem taketo nieco si spravit :sweat_smile: a aj ja mam predstavu ze tam dam fotku nasho drobceka a nejaky ten text :wink: ale ked nemam sajn kde a ako by sa to dalo v pc urobit :frowning2:
24. jan 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja niesom počítačovo najzdatnejšia, ale vo worde to zvládnem. Aj promočné som si robila sama a bolo O.K. :wink:
24. jan 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca: ja som robila taketo oznamenia...
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1082445#navigator
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1082446#navigator

Na tmavomodru A5-ku prelozenu na polovicu som na prednu stranu nalepila foto 10*15 cm a do vnutra som vlepovala ten text vytlaceny na bielom vykrese..
24. jan 2008 o 19:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca: a pouzila som pri tom photoshop a photofiltre.. ale v podstate , da sa aj vo worde,len tam sa potom nedaju az tak pekne vkadat obrazky..
24. jan 2008 o 19:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ena jeeeeeeeeeeej to je peknucke :wink: super no asi nieco take vymyslim :wink: dik a cim su mu spravila tie otlacky noziciek ?? lebo som pocula ze atrament neni dobry :frowning2:
24. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt krásne, ena
25. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emita: dik :slight_smile:
bejca: tie odtlacky noziciek je pouzity obrazok z netu upraveny vo photoshope.mOze si tak vlozit do fotky hocico, macka pooh, bociana, fat hocico co najdes na nete ;)
a s atramentom som robila obrazok v ramceku odtlacky noziciek, este pri Filipovi a v pohode, odtlacila a hned umyla, alebo sa daju prstove farby pouzit..
25. jan 2008 o 14:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ena - no ja som skusala tu v PC v uprave obrazka - tak som nieco spravila ale ine mne nejde :frowning2: neva uz som si to poriesila takto a hotovo :wink: a s tymi odtlackami skusim s tou farbou prstovou :wink: dik potom hodim do albumu :wink:
25. jan 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spravila som album tak pozrite :
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=100323&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
no a dam to na zlty tvrdsi papier a nad to este Petkovu fotku a tie otlacky nozicky a rucicky :wink:
co vy nato ????
25. jan 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a jasne ze datum upresnim :grinning: lebo uz mi chodia IP ze ako uz moze byt na svete :grinning: budem to musiet vymazat :sweat_smile:
25. jan 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca: ale keby to bolo toho 2,2, tak je to na moje narodky :slight_smile:)
25. jan 2008 o 17:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1085221&vReferer=
hodila som iba " navrch" tak len ten mozte kuk :wink:
ten album som vymazala :sweat_smile: radsej ...
25. jan 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mne sa tiez celkom pozdava termin 2.2. :grinning: xixixi nahodou pekny datum :grinning:
25. jan 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca a asi ani 8.2. by nebolo odveci, tusim by vyslo rodne cislo 080208/xxxx :slight_smile:
25. jan 2008 o 18:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme krstili dost narychlo,maly mal necele 2 tyzdne,ani ma to nenapadlo nieco take spravit hmmmm :unamused:
25. jan 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhlikova09, tak mozes spravit pozvanky na 1. narodeninovu party :slight_smile:
25. jan 2008 o 19:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uhlikova09 no ved ked ste tak narychlo krstili to je ine :wink: a to 1. vyrocie by bolo pekne :wink:
u nas je vzdy nieco ako krst alebo uvitanie -ale pozvanky alebo "oznamenia" veru nemal nikto :wink: ale ked uz sme tolko na naseho drobceka cakali :grinning: tak si to chcem aj vychutnat :wink: a mozno keby v albume co sme mu kupili -na fotecky ,nebolo miesto na pozvanku ku krstu - tak by ma to asi ani nenapadlo :wink: ale takto budu mat vsetci jeho fotecku aj s mierami a datumom a pod a vzdy si na to spomenu :wink:
25. jan 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok