• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokrstia nám dieťa, ak krstní rodičia nemajú birmovku?

29. júla 2016 
@ewitka123 takže, kľudni hormón a pozri sa, s kým si píšeš... moja prvá správa bola ako reakcia na to, ako si nazvala inú pisateľku.. ak si veriaci človek, ako píšeš, ako si dovolíš niekoho posudzovať a odsudzovať podľa jeho názoru? a po druhé, na margo tejto témy, nie je falošné a pokrytecké ak chce niekto sviatosť len pre niečo a nie pre jej samotnú podstatu- teda pre vernosť a blízkosť Bohu?
4. okt 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danik1505 A kedy a kde som ja napísala, že napr. ja tvrdím, že uznávam sviatosť pre niečo ako píšeš a neuznávam ju pre vernosť a blízkosť Bohu??? Ja len nemám rada premúdrených ľudí, ktorí majú potrebu poučovať ostatných. Poviem si svoj názor, ale nebudem ho za každú cenu tlačiť iným do hláv. Takže koniec diskusie z mojej strany, už mi môžeš napísať čo chceš, nereagujem...pre mňa je toto zbytočné! Dovidenia
7. okt 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, danik1505, velmi mile od Teba, ze si sa ma zastala, to naozaj nemuselo byt, ale vazim si to!!! hoci to nepadlo na urodnu podu, ale ako sa hovori - komu nie je zhora dane, v apatieke nekupi :frowning2: pobavilo ma ale hlavne to, ze ja do kostola chodim max 2x za rok alebo ani to nie, takze ak som ja svatuskarka, tak potom dovidenia :slight_smile: krasny den prajem vsetkym dobroprajnym a nezakomplexovanym ludom :slight_smile:
19. okt 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď som bola za krstnú môjmu synovcovi, nemala som birmovku....ale rodičia dieťaťa mali všetky náležitosti vrátane birmovky....ale záleží to od farára...našim známym nechceli pokrstiť dieťa, lebo nie sú zosobášení...ale známy predložil farárovi zopár argumentov :slight_smile: a dieťa im pokrstili :sunglasses:
27. okt 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Chcem sa spytat pokrstia my babetko bez otca ktory je odcestovany pracovne dakujem
29. júl 2016 o 10:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2016 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huahua takze my to pokrsti alr bez otecka
29. júl 2016 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Birmovku netreba mať...
29. júl 2016 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina054 mali by. Dôležitý je krstný rodič aby bol prítomný a aby spĺňal všetky náležitosti.
29. júl 2016 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok