Poradíte krásne chlapčenské meno?

szzuzka
29. sep 2012

neviem aké by bolo najlepšie k priezvisku. chcem niečo moderné a pekné, jednoduché. priezvisko máme dosť dlhý :P 9 pismen na S.

vonicka
29. sep 2012

prezvisko 9 pismen na S je SSSSSSSSS? 🙂 Tazko ti radit, ak to chces skombinovat s priezviskom ale nenapisala si ho.
Len preboha nedavaj Samka, Jakuba a Adama, sice su moderne ale je ich milion 🙂 alebo respektive daj kludne Samka, Adama alebo Jakuba, ak sa to paci tebe. Niekedy je najst pekne meno problem, ja som tiez mala dilemu. Mas aspon nejake tipy na mena, ktore sa ti pacia?

galaxy
29. sep 2012

Adam

wena
29. sep 2012

Mne sa z chlapčenských najviac páči Peter.

mirusska85
29. sep 2012

Damian, Tadeaš,Adam...je vela peknych chlapcenskych mien

malinkaaninka
29. sep 2012

zavoláš Samueeeeel obeeeed a pride ti do kuchyne pol dediny..
aj podla toho vyberaj,koľko mien dávajú..
mne sa páči Anton,Michal,Miroslav,Jaroslav.

zuzi79
29. sep 2012

Timotej, Tadeáško, Tomáško, Tobiasko, Lukasko, Marko

wiki20
29. sep 2012

ja dávam svojmu Richard 🙂 Bude to malý riki :D

fibinka001
29. sep 2012

my budeme mat Matúška 🙂

mima4
29. sep 2012

jednoznacne jedno z tych krasnych mien je meno JANKO 😀

norwayka
29. sep 2012

Zo slovenskych sa mi vzdy pacili andrej, ondrej, adrian, matej a jakub. Zo zahranicnych, samozrejme mena mojich deti hehehe.

abbey1
29. sep 2012

Filip-jednoznačne Naj!

kaja73
29. sep 2012

mne sa pacia mena kde je pismeno R- zneju tak jasne a silno - to sa mi na mene paci- Daren,Boris,Peter,Patrik,Igor....je ich vela

liz_lemon
29. sep 2012

ja som sa rozhodovala medzi Matejom a Tomasom, ale paci sa mi aj Robert, Jakub, Martin, Filip

monika2606
29. sep 2012

Mne sa veľmi páči meno Dalibor

slavka36
29. sep 2012

Jakub, Jonáš, Oliver, Ondrej, Martin 😀 😀

katkagorejova
29. sep 2012

ja mam TOBIASA
a je to najmeno

emulik00
29. sep 2012

ja som tiez zvazovala vela mien a kedze som chcela netradicne tak sme drobcovi nakoniec vylosovali LUCAS 🙂

snopkulka
29. sep 2012

My máme Samuela a po zavolaní na obed nám zatiaľ pol dediny do kuchyne nenabehlo 😀 😀

tilly24
29. sep 2012

my mame lukaska, ale ako vidim, tak takto sa teraz vola asi kazdy chlapec 🙂

magali
29. sep 2012

no vidim ze ti tu dievcata radia same otrepane mena.. Jakub, Samuel, Adam a hlavne v poslednej dobe Lukas.. ty musis vedie co sa ti paci.. kalendar je plny mien, len si vybrat, podla mna je toto vec teba a buduceho otecka.. a ked uz chces poradit aby sa to hodilo k priezvisku, tak ho fakt musis napisat lebo bez toho sa to neda
my mame Olivera

danielaaa212
29. sep 2012

my davame Aurel 🙂 .. na jednej strane nema ho pol mesta :D.. na druhej strane je to meno slovenskeho kalendara. vies ho volat aj ked bude maly dobry aj zly :D aa nieje zahranicne . u nas splnalo vsetky podmienky 🙂 .. drzim paluchy pri vyberani mena

carmella
29. sep 2012

my mame Nicola ale paci sa my aj Tobias

marakoli
29. sep 2012

my máme v priezvisku S, tak som aj mená také vyberala, kde je S......Denis a a Simon. Tieto mená su podľa mňa najkrajšie. 🙂)

lubina
29. sep 2012

Mne sa vzdy pacilo meno Oliver, my vsak mame dve baby 🙂 . Ale myslim, ze aj keby sme mali chlapca asi by sa nakoniec Oliver nevolal. To bolo meno co sa mi pacilo este ako dievcatu, ale myslim, ze spolu s manzelom by sme vyberali meno co by sa hodilo aj k nasmu priezvisku..........a este som mala aj favorita, Jozef, ale to by som teraz urcite tiez nedala.......

ivka1985
29. sep 2012

My mame Robka a je to krasne meno.

karamel
29. sep 2012

Leo

lejlla
29. sep 2012

Robert,Richard

jedina30
29. sep 2012

...MATEJ 😀

mata0812
29. sep 2012

šimon,jakub

libusena1
29. sep 2012

moj drobček je Mathias....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre