Poradíte meno pre dievčatko?

maminkynafazulka
6. sep 2015

Ahojte. Poradíte mi nejaké meno pre dievčatko? 🙂
S priateľom sme sa pre chlapčeka zhodli na mene Lucas ale nevieme si vybrať ak to bude dievčatko.. 🙂
Ďakujem za každú motiváciu. 🙂

katulik123
6. sep 2015

LUCIA
Priťahuje úspechy všetkého druhu, či už v kariére, alebo v láske. Latinský preklad mena je „svetlá, žiariaca“. A jeho nositeľky také sú – vždy z nich srší pozitívna energia, ktorú dopĺňa oslnivý úsmev.

http://www.pluska.sk/zena/volny-cas/horoskop-po...
http://casprezeny.azet.sk/clanok/36891/vyberte-...
http://www.moneo.sk/numerologia/detail/numerolo...
skús sa pozrieť aj z takého pohľadu... 🙂

siska53
6. sep 2015

Zavisi od priezviska..moje deti by pri inom partnerovi s inym priezviskom mali ine mena... Ja som sa pri vybeee riadila tym,ako mi pasovali k priezvisku partnera..z tych.co sa mi pacili.. Pri dievcatku to bolo jednoznacne tam som mala prosto jedno,mala som na to pekny dovod - buvalu milu ziacku s podobnym priezviskom ako ma moj drahy.
Mne sa pacia Anna,Melania a Elena,tych nie je vela. A este Kristina a Natalia alebo aj Zuzana. Zuziek tiez uz riadne ubudlo.

lealei
6. sep 2015

Leonka

bajana
6. sep 2015

Kalendar si už prelistovala? Či sa chceš inšpirovať nejakou neslovenskou exotikou?

majca1581
6. sep 2015

My mame rebeku. Páči sa mi Viktória Diana Ema Ela Gréta Daniela Juliana jasminka Simona 😁

ollski
6. sep 2015

Linda...samozrejme zavisi aj od priezviska...ci uz poprip. nie je vela rovnakych mien v rodine(mne osobne to vadi)...mame Simonku, ked som cakala prveho syna bol by Lucka, druhy mal byt Anetka 😉 alebo Hanka 😵

dominika6
6. sep 2015

Vezmite do ruky kalendar a kruzkujte ktore sa vam paci...ja mam Simonku a Dominiku...🙂

nervacik83
6. sep 2015

Ja som chcela Elišku a mám Alexandru a Patríciu 🙂

1234lubka
6. sep 2015

co tak Fantagiro? boze blbe otazky...sak mam kalendar nie?

lajlilinka
6. sep 2015

Záleží od priezviska, jeho významu a dĺžky,.. či sa chcete pohybovať v SK menách alebo chcete mať doma niečo zahraničné...
My máme Sáru (dlhokanske priezvisko s rezonujucim š v strede), ak bude chlapec, bude to Samuel.

Mne sa páčia aj - Karin, Karolína, Aneta, Olívia, Paula, .... Simeon, Patrik, Adam...

mirrinka
6. sep 2015

Liana 😉

snopkulka
6. sep 2015

Pri prvom synovi sme mali dievčenskú alternatívu Paulínu a pri druhom Natašu (je to moja srdcovka). Paulína sa mi už nepáči, stále vedie Nataša, páči sa mi aj Juliana, Linda, Anna, Silvia....

sisinka001
6. sep 2015

Jednoznačne u mňa vyhráva Stela 😉

mysenac
6. sep 2015

My máme Kristínku, ak by sme ešte mali ďalšie dievčatko bola by to Berenika. Páčia sa mi aj Adela, Rebeka, Nataša, Lea, Valentína, Ester, Nikola, Gabriela, Natália, Klára, Gréta, Sabína.

ladyblcha
6. sep 2015

Caroline

lulu0123
6. sep 2015

My sme zatial rozhodnuti pre Lindu, keby som nebola ja Lucia, tak Lucia.

aicha15
6. sep 2015

my máme Miriam a ak bu druhé bolo dievčatko tak to bude Emma 🙂

erickatt
6. sep 2015

Erika, Eliska

karkana
6. sep 2015

Melánia, Lara,Denisa,Valéria,Iza,Evelin

ofinka
6. sep 2015

Tatiana, Nada (ale pouzivaju aj Nadja, alebo Nadia), Eliana (s kratkym i).

mirinka85
6. sep 2015

Karolína,Kristína,Simona.Vracaju sa klasicke mena a su veru aj najkrajsie 🙂

zuzi0911
6. sep 2015

Ja mam Sofiu,Sonu,..Chcem ak sa podari Stefani alebo Saru...som zatazena na S 😀

moesha31
6. sep 2015

My máme Kornéliu, ale uvažovali sme aj nad Karolína,Melánia,Ema a Laura.

deniska14
6. sep 2015

My mame Melániu 🙂 a ma vela variant to meno volame ju Meli, Melinka, Melka, Melča, Mel Melany, Melinočka, Melina.....a ked este raz bude dievcatko tak bude Kornélia (Kori, Nela) alebo Olívia 🙂

macenka26
6. sep 2015

Ja mám dvoch chlapcov, ale moje vysnívané meno pre dievčatko je Karolinka. Pekné je aj Nataša 🙂

janka21matus
6. sep 2015

My mame Zoju ;) a casto ju v rodine volaju aj jej zahranicnou alternativou - Zoe 🙂

mnamko
6. sep 2015

Ja mam Anetu a Ninu paci sa mi Wendy Heidy Sofia Lea Dalia Ela Zina Sandra

vivianamk
6. sep 2015

my máme Adelku a v našej obci je sama , aj starší ludia vravia ze je to starodávne meno ale teraz moderné . my ju volame Adel 🙂

cinkatko
6. sep 2015

Diana, Ester, Sabina, Alina, Miriam, Emma, Alexandra, Viktorie, Valentyna