Poradíte meno pre dievčatko?

maminkynafazulka
6. sep 2015

Ahojte. Poradíte mi nejaké meno pre dievčatko? 🙂
S priateľom sme sa pre chlapčeka zhodli na mene Lucas ale nevieme si vybrať ak to bude dievčatko.. 🙂
Ďakujem za každú motiváciu. 🙂

timikaj1
7. sep 2015

Mne sa roky páčilo meno Margaréta(Grétka) ,ale mám Karolínu a Timeu,dajú sa z nich vytvoriť krásne zdrobneniny a najma veľa verzií´🙂...

lelia
7. sep 2015

My mame Lenku a Oliviu 🙂

oskvarka
7. sep 2015

daj si rozsireny kalendar slovensky do googla tam je viac mien ako v kalendary obycajnom... myslim ze dost inspirujuce.. mne osobne sa pacia aj niektore mena co ani tam niesu ale zase na slovensku je uz pekne mat aj nejake meniny ;)

nununuska
7. sep 2015

My máme doma Jessicu. Dala by som kľudne aj Mia alebo Aisha. A čo sa týka meniny v kalendári, oslavujeme ich podľa anglického kalendára, takže Jessica oslavuje 12.9. na Máriu, čo je ľahko zapamätateľné :D

noemmka
7. sep 2015

Noemi, Zara, Nela, Keira, Sarah, Belinda, Aischa, Carmen

eraa
7. sep 2015

AMALIA 😉

cicuska9999
7. sep 2015

ahoj, my mame doma Terezku a Viktorku 🙂 🙂 😵

vanilka233
7. sep 2015

My mame Karolinku 🙂

disala
7. sep 2015

Naša je Olívia.Páči sa mi Rebeka,Lara. 🙂 🙂 🙂

whiterosses
7. sep 2015

my máme doma Sofiu a Natáliu, a páči sa mi Klaudia, Alexia :D

nelendelina
7. sep 2015

Ja mam Nalatku a Nelu

slivka11
7. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

Mne sa veľmi páči meno Stela 🙂 znamená hviezdička ale nie som si istá 🙂

drimonna
3. feb 2019

@maminkynafazulka čo ste vybrali nakoniec?

vivianamk
4. feb 2019

u nás meno pred dcerku vyhralo Adelka 🙂 najlepšie skusiť ku priezvisku odporučam a aj to aby nemala hned vedla seba meniny-narodeniny, my sme to tak pozerali. my mame jedine vianoce, čo manzel nechcel ale v pohode meninky oslavujeme tak ako ich ma .