Poradíte originálny darček k 10 výročiu svadby?

kacenka3333
27. sep 2011

O 3 týždne oslávime s manželom 10. výročie svadby. Poradí mi niekto vhodný darček? Čo kupujete na výročiam Vašim polovičkám Vy? Ďakujem. Katka

cikyta
27. sep 2011

Musíš vedieť, čo máte obaja RADI, alebo niečo "pamätné", kde ste sa zoznámili ... atd...aby to bolo niečo OSOBNE, len VAŠE a nie také tuctové, čo robí každý 😉

cikyta
27. sep 2011

Alebo :
http://darcek-zazitok.adina.sk/shop.php?forceth...
Alebo u nás :
http://darcek-zazitok.adina.sk/shop.php?forceth...
😉
(Samozrejme záleží, kolko € môžeš do toho investovať)

jarunka111
27. sep 2011

@kacenka3333 spoločné fotografovanie - nájdi dobrého fotografa, vyber miesto, pozvi tam manžela a môžete pózovať 😉 Potom sa niekde príjemne občerstviť a ďalej je to už len na vás.... 😀
A 10. výročie je označované za cínové, tak prípadne nejaký malý darček z tohto materiálu.

annaopialova
28. sep 2011

ahoj pekne by bolo keby ste len vy dvaja oslavilidajme tomu len vykend spolocna vecera k tomu spomienky ako ste zacinali a hlavcne ze ste tak pekne dlho ostali spolu

kacenka3333
autor
28. sep 2011

@cikyta diky za tip 🙂 ja by som letela hned ale mm ma strach z výšok tak neviem či by to nebol pre neho skor trest 😀
tiez som myslela na to že by to malo byť niečo "pamätné" alebo takte nejaké, ale som uplne vygumovaná a neviem nič vymyslieť ☹

anjelicek26
28. sep 2011

Vylet balonom, spolocna dovolenka//vikend v romantickom hoteli len pre vas dvoch?

andrejka1974
29. sep 2011

my ideme sami dvaja na veceru do lepsej restauracie a potom si uzijeme krasny vecer plny romantiky ten vecer je len pre nas dvoch

jozefdobro
5. nov 2011

Ja som pre nás nechal vyrobiť hrnčeky - jeden s jej fotkou a jeden s mojou fotkou na www.vlastnapotlac.sk. Je to celkom praktické ;)

bleelka
5. nov 2011

hrnceky som aj ja davala vyrobit na vyrocie 🙂 a zostane vam to aj ako pamiatka nadlhooo, veceru zjete ;) ale toto zostane pokial nerozbijete ;) a blahozelam 🙂

aneze57
21. feb 2013

Odporúčam originálny svadobný dar podkovičku zo železa ako darček pre šťastie. http://www.darcekyprestastie.sk

456456
22. feb 2013

No škoda, že si nenapísala aký je typ a čo má asi rád. Vtedy by sa dalo určite lepšie poradit. Samozrejme a o akej investicii rozmyslas. Ja by som si vybrala nejaký wellnes, alebo nieco podopné zo zlavadna, zlavomat .. Napr. Luhačovice alebo Patince, Permon, oddýchli by ste si, bez starostí (zabezpečená strava, saunicka ....) a večer ho prekvapíš niečím výnimočným ... ale to už bude len na tvojej fantázii.....(uz vies co ma rad, alebo pocas tuzi) ....... 🙂. + ako pisu baby môzes mu dat ako spomienku na tento vecer podkovičku alebo poháriky

aneze57
19. apr 2013

Originálny darček Vám môžme vyhotoviť na mieru , pretože sa jedna o ružovú svadbu. Je možné dať vygravírovať aj mená a datum.http://darcekypresťastie.sk

maryi
11. máj 2013

Ja som sa zo srandy pýtala manžela, či nechce k 10. výročiu tretie dieťa. Asi za dva týždne sa nám šmyklo 🙂 🙂 🙂

catherinenail
25. apr 2015

Ahojte mne sa zda ze je dost originalne dat vyrobit nieco na mieru alebo kupit hodinky s gravirovanim pekneho textu. A k tomu by som dala uz ked sa ide na oslavu kolaciky stastia. Tie som nasla na tejto stranke kedze je to dost nezname este na slovensku. www.najkolaciky.sk

modrofuzik11
25. apr 2015

skuste toto: http://www.darek.cz/set-pro-dva-muj-caj-tvuj-ca.... znama si to davala robit po slovensky. bola velmi spokojna, rychle dodanie slovenskou postou na dobierku, dobra cena aj v eurach.

jarkakovacc
12. okt 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

ja tiez davam skor na tie zazitkove vylety. darceky si davame pri kazdej prilezitosti ci uz vianoce narodeniny a podobne. ale na to vyrocie chcem aby sme si skor niekde oddychli my dvaja
http://www.adrop.cz/darky-ke-svatbe naposledy som pozerala vylety cez toto 🙂 tak si mozno nieco vyberies, su tam zaujmave vylety

monika2_9
17. nov 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

@jarkakovacc prosim ta to si tam kupujes len poukaz ? a je to nejak datumovo obmedzene ? mne sa na tom adrope pacia tie adrenalinove hlavne, kedze take nezazijes kazdy den. lenze moj manyel je dost vytazeny tazko sa dohodnut vopred na nejakom termine :P

sis789
24. nov 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

My sme tiež mali s mužom výročie a darovala som mu/ resp. nám tričká s nápismi, teda s našimi prezývkami, ako si medzi sebou doma hovoríme. Je to možno troška detinské, ale potešilo ho to a aj sa na tom pobavil 🙂 dala som ich robiť tu http://darcekyodsrdca.sk/. Teraz ich nosíme na spanie hehe

gabik001
24. nov 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

ja som tiez s manzelom bola na 3 dni na romantickom vylete myslim ze to bolo tiez nieco cez adrop myslim 🙂 take vylety sa vzdy cenia, oddychnete si aspon trosku od deti :D

kikurka
25. nov 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

mozem sa spytat ked uz ste boli na wellness pobytoch kde sa oplati ist ?? kde je tak najkrajsie co mate odskusane ?? dakujem

gabik001
2. jan 2016
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

@monika2_9 pri zakupeni toho poukazu sa potom dohodnes priami u nich na datume. ja som nikdy nemala problem v tomto smere 🙂 vybrala si si nieco nakoniec ?

lastom
24. jún 2016

ja to vidim na pekny romanticky vikend niekde v horach, idealne s wellness a masazou.

garpara
23. aug 2016

Ahoj moji rodičia maju vyročie Vedeli by ste mi poradiť Nejaky pekný Dorby darček pre Dvoch za nejakych 15€ eur Ďakujem prosim pište. Mi cez messenger alebo pod moj prispevok Messenger Majinký Tuleň Mam blondave krátke vlasy Ďakujem

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
20. jan 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

prívesky s odtlačkami prstov - set vojenských platničiek alebo ováliky na náramok. Originálne a naozaj z lásky (facebook.com/TOPA.sk/)

anulienkalenka
22. jan 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My sme sa rozhodli stráviť Valentína v Paríži. Pre mňa je to najromantickejšie mesto na svete 🙂

m1ckey
26. jún 2018

Mňa napadlo USB s fotkami alebo videom skúste stránku https://www.backitup.sk/ Pekný deň. 🙂

vevericka554
23. jan 2023

Závisí od človeka, niekoho poteší dovolenka, výlet, niekomu stačí spomienková fotka a niekto je praktický a poteší ho nejaký kvalitný spotrebič alebo doplnok do domácnosti.

frederika887
24. jan 2023

Jeej, super téma, v tejto sa rada inšpirujem, pretože aj nás tento rok čaká výročie a veľmi sa teším,máme to síce v zime, ale aj tak by bola super dovolenka, len musím začať šetriť🙂