Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte darček na 40tku pre švagrinu

ralka
14. aug 2012

Ahojte prosim vas poradte mi niejaky originalny darcek pre svagrinu na 40.

mummy01
14. aug 2012

@ralka neviem aky mas rozpocet ale ja by som brala welness den...

sissy27
14. aug 2012

@ralka a musí byť za každú cenu originálny, alebo stačí, aby potešil? 😉 ešte by si mohla napísať, koľko si ochotná investovať, prípadne čo má / nemá švagriná rada a bude sa ľahšie radiť... ale inak šperk, poukaz na nejaký zážitok (masáž, zoskok padákom..), oslava s pánskym striptízom, možno vieš o niečom, víkendový pobyt,...

stefit
14. aug 2012

jednoznacne vikendovy relax... 🙂 🙂

ralka
autor
14. aug 2012

No tak baby ja som ochotna investovat na darcek cca 30-50eur mi si moc nekupujeme len ked viem ze ma 40tku tak som chcela nieco neobvikle a pekne pre potesenie co ma rada tak to ani moc neviem neni nikdy mi nic nepovedala mame taky vztah ze musime sa znasat takze prosim o rady

adrioska
14. aug 2012

@ralka kniha (drahsia), vaza, vinove pohare alebo suprava salok, obraz, sperk (bizu), darcekovy kos, nastenne hodiny, soska, digitalny fotoramik, masazny pristroj... 🙂

zumbadance
14. aug 2012

ja by som darovala obraz.kvety.alebo dobre cd 🙂

renkakl
14. aug 2012

my sme nedavno svagrinej kupovali na 40-ku naramkove hodinky, a tiez zhruba v tej cene. Alebo este su aj take supravy nausnice + privesok + pripadne strieborna retiazka so swarovskych kristalov. Vyzera to pekne a cenovo je to spolu je tiez okolo 30-50 EUR.

adulikka
14. aug 2012

veru my dali švagrinej peniaze...aj ja mám za mesiac 40 rokov ,som zvedavá čo budú za darčeky z lásky darované len ,aby boli...minule zistila ,že by aj obliečky na periny bu sa zišli...ale od manžela si pýtam retiazku zlatú ,alebo striebornú...no hlavne ,aby to len moje bolo 🙂 a mám rada kvety ,tak aj ten

chutnekytice
15. aug 2012

@ralka Od nas ked kupuju darceky, su spokojni a hovoria, ze obdarovani boli nadseni, nic take originalne este nedostali 😉 Ale posobime zatial len v Bratislave a okoli, neviem, odkial si.

veronikahel
28. nov 2012

nejaku nakupnu tasticku http://www.ecobag.sk/index.html

martinka4444
11. okt 2015

Ako všímam naokolo, teraz je trend darčekov- víkendové wellness pobyty. U nás v práci to riadne frčí. Každú chvíľu tlačím a laminujem vouchery v kancli, dávame si ich medzi sebou ale aj od kolegov pre ich svokry, rodičov, švagriné a švagrov s rodinou, všetci kupujú víkendové pobyty, takže už mám celkom prehľad 🙂 🙂 Ale je to pekné, páči sa mi takýto typ darčeku. Darovať niekomu zážitok a možnosť si oddýchnuť je oveľa lepšie ako kúpiť hmotnú vec. A ak sa ešte ani netrafíte do vkusu s tou vecou, naozaj "skvelý" darček :D Takže dúfam, že keď budem za pár mesiacov v práci oslavovať narodky, tak dostanem aj ja nejaký ten pobyt :D Vyhliadla som si Luhačovice a hotel Alexandria, poznám to len zatiaľ zo surfovania na webe, ale láska na prvý pohľad keď som si pozerala fotky hotela 🙂 Páči sa mi, že deti do 12 rokov tam neubytujú, tak pre mňa ideál na oddych keďže vlastnú rodinku ešte nemám :P

nerko
11. okt 2015

@ralka nemas moznost sa s niekym inym z rodiny na darcek poskladat? My sme to na okruhlice zvykli robit tak, ze sme zistili co oslavenec chce a dali sme mu na to peniaze. Ja osobne som si vyhliadla drahsiu kabelku a gratulanti mi ju zaplatili.

modrofuzik11
11. okt 2015

skus kuknut tu: http://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-zeny/. mame s touto strankou dobre skusenosti. drzim palce pri vybere 😉

anega79
11. okt 2015

alebo skus na sashe.sk pozriet

simka1906
13. júl 2016

Ano, sashe.sk je tá správna volba

rebeka7501
13. júl 2016

Tu začni písať odpoveď...

Odošli