Poraďte hry na detskú narodeninovú oslavu

blanblan
30. sep 2011

maminky chystame prvu oslavu dcerky s kamoskami kt. si pozvala - ma 4 roky. potrebovala by som nejaku inspiraciu na hry alebo organizaciu celkovo, zaujimaju ma vase skusenosti co deti zabavi a comu sa radsej vyhnut. Planujem to robit v parku ak pocasie dovoli, dokopy asi 5 - 6deti (dievcat) vdaka za kazdu odpoved 🙂

sisaha
30. sep 2011

@blanblan
1. skakanie vo vreci
2. sutaz kto dorazi do ciela s lyzickou v puse na nej pingpongova lopticka.
3. zaviazat jednemu oci a druhí budu vareskami tukat okolo neho, on sa ich snazí chytit. a podobne.

blanblan
autor
30. sep 2011

@sisaha skakanie vo vreci sa mi odmalicka zdalo nebezpecne a nikdy som to tusim ani neskusala ako dieta 😅
a tie lopticky neviem nie je to pre 4 - 5 rocne deti este tazke?

sisaha
30. sep 2011

@blanblan a co je na skakanie nebezpecne? ved ten skok si reguluje samotne dieta. A co sa tyka lopticiek ak sa ti zda, ze to 4 rocne dieta nezvladne drzat v ustach, tak obmena moze byt taka, ze lyzicu budu drzat v ruke a na nej budu mat lopticku...To isto zvladnu.

sisaha
30. sep 2011

@blanblan alebo im daj na travu velky papier, farby, štetce, povykrajovane zemiaky na robenie odtlačkov, nožnice, lepidlo, material na tvorbu.. Deckam zastery.

blanblan
autor
30. sep 2011

@sisaha no ja neviem, vzdy som sa bala ze sa zamotam do toho vreca a spadnem na nos 😅 😅 😅 Tie tvorive prave som myslela skor na doma ze ked to nebudem moct robit vonku tak doma spravime cesto a budu si modelovat potom to upeciem a mozu si to vymalovat a zobrat. Ta lyzicka v ruke bude asi lepsia, to ani nie je zly napad. len zohnat lopticku 🙂

anjelicek26
30. sep 2011

My sme boli v indoorovom ihrisku, vzdy je tam kutik, kde sa da sfuknut torta a vymenit si darceky. Deti sa vyblaznia, vyjasia a nemas zdemolovany cely dom, porozlievane pohare ci porozhadzovane jedlo upratuju ich upratovacky. My sme pribookovali este aj malovanie na tvar a spevacku. Ale tak to je uz extra. Tu je totiz zvykom pozvat vlastne vsetkych spoluziakov (ona len dievcata a kamaratov) - takze sme oslavovali s 18 detmi a to som este bola rada, ze ich par nedoslo, lebo by to bolo neunosne 😕 My sme extra nasli take malinke centrum, ktore kvoli nam zavreli, bol klud a ziadne dieta nam nezdrhlo. Navyse za pripadne nehody pri party zodpoveda prevadzkovatel centra...tu v anglicku taketo veci beru totiz vazne 😝

vejinka
30. sep 2011

ma napadlo urobit nieco ako robia materske centra na: "mila pre mamu" proste urcite stanovistia kde budu riesit nejke ulohy..napr? furikom okolo kuzelov , hadzat loptickou do vedra z dialky, na hlavu knihu a prejst urcite metre bez spadnutia knihy..,sutaz v navliekani koralok- cestovin na snurku , za kazdu zdolanu ulohu dostanu peciatku na ruku alebo klasika leti leti, hra na masku a mysi..zakryt oci a ostatny okolo kocura mnaukaju koho chyti ten je kocur
Hra na von.
Na stôl, či vyšší schod si uložíme do tvaru pyramídy poháriky od jogurtu. Naplníme si fľašku vodou a uzavrieme uzáverom - taký modý, čo z neho nevytečie voda, len keď pijete. Podľa vyspelosti dieťaťa, určíme vzdialenosť z akej bude pomocou plnej fľašky vody zhadzovať poháriky moznosti je vela..to sa da robit aj s plechovkami alebo krabickami od dzusu

vejinka
30. sep 2011

alebo typicke dievcenske hry. skakanie cez gumu, obliekanie papierovych babik zhotovenie vlastnych odevov vyfarbenie a vystrihnutie porota budu mamicky..dalej ma napadlo malovanie na tvar ale nie maminky deti ale deti navzajom podla nejakej predlohy slavnej spevacky herecky , navliekanie koralok, chodenie v maminych topankach na opatku urcitu vzdialenost spev basnicky sutaz o najkrajsi uces ktory si spravia navzajom 😉

vroni
30. sep 2011

U nas bolo najoblubenejsie tvorenie vlastnej pizze (alebo kolacov ci chleba). Inak sa decka vzdy chceli nahanat a jasit, kreslenie a podobne aktivity nejako nebolo v kurze. Hitom boli aj akekolvek zvierata. Ale na cisto dievcenskej oslave som este nemala cest byt, moje dieta sa cisto dievcenskej akcie odmieta zucastnit 😕

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baramborka
16. jan 2012

STOLIČKOVY TANEC 😀 😀 to musi byt .....
do kruhu poukladajte stoličky 😀 vždy o jednu stoličku menej , aky je počet deti .. ( priklad 15 deti -14 stoličiek )
kazde dieta musi byt postavene pri tych stolickach a do hudby okolo nich chodit tanečnymi pohybmi a ked date STOP a hudba prestane hrat , vsetci posadat ,a jeden vzdy vypadne 😀
až ostanu dvaja na jednu a vyhra vitaz 🙂 🙂 To je šupa hra, milovala som to na oslavach a podujatiach 😀

angel22
24. sep 2012

Ja by som tiez potrebovala poradit este cosi, ale my budeme len vnutri v jednom centre - jedna miestnost a je to pre 6 rocne deti.

blanblan
autor
28. sep 2012

@angel22 uz je po ci este nie? ja som dnes bola v meste, kupila kriedy (za domom mame krasnu rovnu cesku a ani zivej duse na nej) a tiez farby na tvar (co malo velky uspech v skolke na konci roka) a najlepsie na tom je ze som ich kupila po zlacneni za 2e a v inom obchode mali presne tie iste za 20!!! 😨 Potom este idem pripravit treasure hunt (chcela som ze poklad bude schovany v garazi a medzicasom sme stratili kluce od garaze 😅 ale snad za 2tyzdne sa to zariadi. min rok deti nemali velky zaujem o organizovane hry, zahrali sa sami...

angel22
28. sep 2012

Dnes podvecer. naplanovane boli vselijake akcie, ale kym sme zbuchali fotenie, gratulaciu, fukanie sviecok na torte a jedenie torty a nasledne detsky sampus, tak sme nestihli ani polovicu. 🙂 Ale tiez malo uspech malovanie na tvar, zamotavanie WC papiera apotom trhanie a nasledne akoze snezi, diskoteka s hrou na sochy a chvilu smeich nechali aj tak, ved im cely den organizuju zivot v skole, tak nech si vyhodia z kopytka, ale poviem tak, ze 12 deti v jednom priestore je viac ako dost 🙂 No syn bol maximalne spokojny a aj decka vyzerali spokojne ked odchadzali,lebo vyjednavali, ze este chvilu ostat, takze hadam to bolo ok 🙂

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
affenhaus
8. jan 2013

ahojte vo spolok.my budeme mat tu poctu zajtra.,11 statnych 8 rocnych chlapcov v byte.,este ze byvame na prizemi 😀 .,na zaciatok bude privitanie.ked sa vsetci pozbieraju mame pripravene tieto hry:na to nam treba 1 vyfuknute vajce pre kazdeho a deti na stvorke.,vajce im polozime na chrbat a davaaaaj cez cely byt na chrbte z tym vajcom,ale aby mu nespadlo,lebo musi rundu robit este raz.,tam a spät. 😵 druha hra:do velkeho kartonu asi do stredu vykrojime dieru,akoze usta.,ozdobime,pomalujeme karton,aby sa to ako tak podobalo na nejakeho pamprdlaka a pokrcime noviny do guly a chlapci sa musia trafit do tej diery-ust. 😎 .,tretia hra:kysle snurky od hariba alebo ine jedle strasidelnosti.,bez pomoci ruk,kto to skor zhltne.nasleduje torticka,fotenie.nenehavat deti dlho predychuvat,lebo budete potrebovat najmenej desat upratovaciek,xixi.vrhame sa na dalsie hry:auto preteky.kolko deti,tolko auticok.na kazde auticko priviazeme dvojmetrovu snurku na druhy koniec ceruzku a chlapci musia navyjat snurku a dostat svoje auticko co najskor do ciela.a mam na lagry aj ine,ale tie uz na na buduce. :-P

guttka16
5. aug 2013

Moja mladšia sestra (5) bude mať oslavu 6-tich narodenín a pripravili sme pre ňu s maminou pár dobrých hier ako napr. Ruky , rúčky , ručičky . Pravidlá : Deti sa dajú do dvojíc a dotknú sa dlaňami so zatvorenými očami (stoja oproti sebe) a potom na príkaz rodiča (napr. Otočiť sa , tlesknúť rukami ) spravia to čo im káže a napokon ich úlohou bude zase nájsť svojho spoluhráča a dotknúť sa s ním dlaňami .
Prajem krásnu oslavu !!
Guttenová

zabudnite1597
25. sep 2013

Ahojte chcela by som sa vas opytať či by ste mi neporadili niake detske hry na oslavu narodenin.Deti vo veku 11-13 rokov. Dakujem 😉

lutkica1411
22. okt 2013

ahojte mamičky,

chcem Vás poprosiť o radu, chystáme synovi oslavu a chcem sa Vás opýtať na kúzelníka pre deti v Bratislave s kým máte skúsenosti čo nie je až tak drahý ?

Ďakujem veľmi pekne.

jujuesse
2. jan 2014

Tak vyskusajte hru ktora sa vola male uplakane maciatko.
Hraci sedia na stolickach v kruhu a jeden je maciatko(hrac je v kruhu na styroch nohach) vyberie si jednu obeť ku krorej pride a snazi sa hraca rozosmiat a hráč musi maciatko tri krat pohladkat po hlave a povedat ,,moje male uplakane maciatko,,. Ked maciatko hráča rozosmeje ide byt maciatko rozosmiaty hráč. 😉 🙂

tomarina
6. júl 2014

Ja by som chcela robiť oslavu jedenástich narodenín ale neviem čo tam máme robiť
prosím poradte mi.

ĎAKUJEM 😎

lola3333
19. sep 2014

ahojte zajtra mam oslavue kde bude od 4 az 18 rocne deti potrebujem hry ktore su nsportove ale aj zabavne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianka126
31. júl 2015

ahojte som animatorka a mam pre vás zaujímavosť alebo takú menšiu pomôcku. Ak neviete detom najst nejaku cinnost zabavu na podujatia oslavy uplne staci ked si do googla dáte DO EUROPY HROU mate tam kadejake hry su to casopisy ktore sa daju aj objednat casopisy nestoja vela da sa to aj na nete pozriet od relaxu po sport. Co sa tyka dielov 1,2,3,4. Uz som organizovala bencierkylan tabor pre deti vylety a verte my velmi sa deti natom pobavia a zaujem je velky a tie hry. Vek od 4 rokov do 18 rokov ak by ste potrebovali pomoc alebo hry pre seniorov ci sportovy den alebo nejaka oslava pre deti alebo kupalisko s detmi kludne my napiste na moj email :sexikocka1819172311@azet.sk budem len rada ..hry su pouzivane aj pre dospelych a pre seniorov vela stastia ;) 🙂

wistera
26. aug 2015

Ahoj, ja mám niekoľko tipov čo sa týka oslavy a nielen na hry...... Tak si kľudne prečítaj a inšpiruj sa, určite nájdeš tipy a nápady, ktoré využiješ. Všetko som zahrnula do e-booku, mám ho grátis, stačí stiahnuť 🙂. tu ho nájdeš : http://www.ovocnekyticky.sk/ 🙂. A prajem skvelú oslavu 🙂

lucinda22
20. sep 2015

Ahojte, a ak nechcete mat ziadne starosti s pripravou oslavy a programu pre deti, vyuzite kočky od www.partypredeti.sk
Su ozaj super, 3hodiny plne hier a sutazi pre deti, komplet servis.
Odporucam!

fuzinko
21. sep 2015

@lucinda22
@lucinda22 ahoj a kolko ste platili? Dakujem

lucinda22
22. sep 2015

Podla toho co od nich chcete. Ak len cisto program co zabavia decka na 2,5h tak 100€. Vyzdobu sme si robili my. Ale aj to poskytuju. Potom sa cena zvysuje. Zalezi ake sluzby od bab chcete 🙂

fuzinko
23. sep 2015

@lucinda22 Ďakujem a to v ramci tt slebo pridu aj do ba? Ďakujem