Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte meno pre chlapca

Ahojte, prosím poradite meno pre chlapca, mali sme len diecvenske vybrate a zrazu zistime, že cakame chlapceka 🙂 a nevieme sa na nijakom dohodnut...nie že by sa nam viacere nepacili, len som si neni na 100% ista nijakym z nich zatial..a už by sme radi naeho krpca oslovovali v brusku menom 🙂 a aby sa hodilo k prizvisku Šimek, Ďakujem babule.. 🙂 🙂

majaxy
25. nov 2015

Sebastian

veronika426
25. nov 2015

Tomáško 😉

pamiki
25. nov 2015

Matej - Maťko

tomiholjubavi
25. nov 2015

Leo, moje oblubené - to radim každému 🙂 inak k šimek by podla mna pasovalo aj Gabriel, Ján, alebo Peter... 🙂 (Gabík Šimek, Janko Šimek, Peťko Šimek - rozkošné 🙂 )

dooomca
25. nov 2015

my máme Filipka a teraz čakáme druhé a ked to bude chlapec tiež neviem aké..ešte sa mi páči Matej, Patrik, Dominik

arvajova1
25. nov 2015

Oliver

bonaqa2013
25. nov 2015

Daniel, Matej, Filip, Lukas

mnamko
25. nov 2015

Dominik Alexander Tobias Jonas Florian Lukas

siska53
25. nov 2015

@jaroslavabambulka123 Martin,Jakub,Miroslav,Jaroslav...nedavala by som take,co sa konci na s alebo s s makcenom... Moju topku ti neporadil,lebo k vasmu priezvisku mi az tak nepasuje.

ada12345
25. nov 2015

Súhlasím s @siska53
Hlavne nedávajte krstné meno na konci so "š" alebo "s". Napr. určite nie Tomáš Šimek

bajana
25. nov 2015

Určite nič, čo konci na š...Tomáš Šimek sa zle vyslovuje...my budeme mať Richarda, zvažovala som aj Marek, Peter, Karol...fandím normálnym menám, ktoré nie sú v Top 10

maggy13
25. nov 2015

Moje naj chlapcenske meno je Ondrej. A k priezvisku Šimek by pasovalo

helenanovakova
25. nov 2015

mne sa to so š na konci práveže páči a hodí k priezvisku. Tomáš Šimek, Jerguš Šimek, Matúš, Lukáš, Tadeáš .... úplne super

gita17
26. nov 2015

@veronika426 tomaŠ Šimek, neak si to nedomyslela, ved to sa ani neda poriadne vyslovit

veronika426
26. nov 2015

@gita17 preco by sa nedalo vyslovit? Pozri si aj koment nad tebou od @helenanovakova a uvidis, ze niesom sama... A autorka chcela radu pre chlapcenske meno, tak som jej len napísala, aké sa mne páči. Toť vsio. Mier 😉

gabyvt
26. nov 2015

Čo tak Boris, k priezvisku Šimek to pristane.

janettzer
26. nov 2015

ak môžem poradiť tak napr. Adam Šimek - Boris Šimek - Patrik Šimek - Dominik Šimek - Oliver Šimek

pokladik5
26. nov 2015

Patrik

zkad
26. nov 2015

adam simek je super 😉

ollski
26. nov 2015

tiez mame priezvisko na Š, tak som sa radsej vyhla menam kt zacinaju a koncia na š aj na s, pride mi to cele ususlane a šš sa posebe dost tazko vyslovuje 😉...prveho mame Jakuba, druheno Viktora...pacilo sa mi Juraj, to by aj pasovalo ku vasemu priezvisku, tiez Martin, Matej...Andrej, Michal...poprip kukni kalendar aby nemal vsetky sviatky "pokope"

sosanna88
26. nov 2015

Dominik, Patrik, Marek/Marko/Martin...v podstate hocico na ,,M,,
Podla mna sa tieto mena hodia k priezvisku.
Len si tak povedz ,,Marek Šimek,, No hovadsky dobre :D

janettzer
26. nov 2015

pekne znie aj Maximilián Šimek 🙂

jaroslavabambulka123
autor
26. nov 2015

Ďakujem baby uz len vybrat 🙂

bucula
26. nov 2015

Lukas🙂

Tu začni písať odpoveď...