Poraďte príhovor k 1. narodeninám

hanculka
26. júl 2009

ďakujem Vám 🙂

sue
26. júl 2009

AKý príhovor?

sirinka
26. júl 2009

o co ide?

ena
26. júl 2009

Sue, asi Mily oslavenec, dnes sa dozivas prveho roku... Martinko taky prihovor nemal?🙂
hanculka, asi nas je viacej, co nechapeme, ze co za prihovor chces pre jednorocne dieta.

hanculka
autor
26. júl 2009

áno moja, take niečo

hanculka
autor
26. júl 2009

ja som kmotrička a potrebujem neaky prihovor na začiatok pred jedenim máte niečo?

ena
26. júl 2009

hanculka, uz som odpisala na IP.. fakt tam je zbytocne robit prednesy, ved to nie je svadba, ani krstiny 🙂 dajte pred oslavenca tortu, fotak do ruky a zabudnete aj na prihovory, hned bude zabava 🙂

elise
26. júl 2009

😕 😅 😀
u nás sa položila torta pred malého hned do jej strčil prštek sfukoval sviečky bol ten tortový ohnostroj 😀 žiaden príhovor nebol treba ved ide o zábavu a jednoročnému dieťaťu je jedno čo hovoríš to pozerá na tortu sviečky, baloniky, výzdobu.... ale ak chceš povedať čosy tak poved krátku vetu že je to úžasné aké pokroky malé spravilo od narodenia že rastie do krásy a nech robí všetkým naokolo radosť.... 😉

elise
26. júl 2009

poved= povedz 😉 a hlavne nezabudnite darčeky (tie čo vydávajú zvuky sú v tom čase super 😀 )

zmurka25
26. júl 2009

Kľudne počkaj ešte 17 narodenín a ten príhovor si nechaj na tie 18 😉 .Myslím,že príhovor je to posledné čo bude malého slávenca zaujímať 😀

sirinka
26. júl 2009

no ja by som asi povedala nieco v zmysle, ze tak ako tento prvy rocik vsetkym robil radost, nech je este vela takych rokov... a ze vsetko co sa v tom roku naucil nech teraz vyuzije pri ochutnavani svojej torticky... 😉
nasa sa tej torty tak bala, ze ani prstik do nej nechcela strcit... 😠 😝

sue
26. júl 2009

...presne Eni, Maci nič také nemal 😅 my sme to mali také neviazané, neznášam ceremónie a oficiality... 😅