Poraďte, prosím, s výberom sály v Žiline. Máte skúsenosti s Eventhaus?

ivett27
13. jan 2019
deti95060810
13. jan 2019

skús to nepísať do skupiny Žilina

zuzanap9
13. jan 2019

@ivett27 Eventhaus je strašne drahý, ale na oplátku tam je krásne.

ivett27
autor
13. jan 2019

@zuzanap9 vobec nemam skusenosti,uz ste boli? Neni to moc chladne?

hettinka
13. jan 2019

@ivett27 potvrdzujem, eventhouse veľmi drahý. Pozerali sme sálu na stuzkovu, no bola to otrasná suma čisto prenájom. Nakoniec sme vybrali Dom odborov. Dá sa aj Vila Nečas, pripadne hotel Polom.

alantroj
14. jan 2019

@ivett27 pre kolko ludi? podla mna sa event house pokazil. dnu ok, vonku hrozne. Mávame tam akciu raz za rok a s prepacenim psie hovna vsade okolo vonkajsieho posedenia boli naposledy. Catering fajn, to sa mi lubi ze po oboch stranach saly su bufety.

ivett27
autor
14. jan 2019

@alantroj cca 110 ludi...okolie je take,noo to by som prezila len neviem ako co interierovo jedlo vydoba a hkavne teda ta cena😏

alantroj
14. jan 2019

@ivett27 to na svadbu ci na co chces? Vyzdoba bola vzdy pekna, vysoke svietniky, obrusy, sklo. Jedlo my mávame svedske stoly (je to firemna akcia). Mas tam salu a z oboch bokov mas separe miestnosti kde je totozne jedlo, cize ludia sa pekne rozlozili doprava aj dolava. Nas byva odhadom 300?

zuzanap9
14. jan 2019

@ivett27 tiež sme vyberali sálu na stužkovú a čo sa týka výzdoby, naozaj dychberúce. Ale cena sa pohybuje okolo 5000€, čo nás odradilo. Nebola som, ale mám známu, čo tam bola a tá to vychvaľovala až do nebies. Nakoniec sme teda vybrali El Toro na Hlinách. Tam je tiež super, už som tam bola a čo sa týka výzdoby, obsluhy a jedla, celkom slušné. Marí sa mi, že tam je kapacita cca130 ľudí.

lubka23
15. mar 2019

Ponúkame svadobný catering v blízkosti Žiliny. Od A po Z. Vy si len vyberiete svadobné menu a prídete sa zabaviť o všetko ostatné sa postaráme my.. Viac info v správe.