Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poznáte zdrobneniny na meno Leon?

zuzkahsz
6. dec 2012

-poznate niejake??? ☹

janulka007
6. dec 2012

Leuško 🙂

sosovica
6. dec 2012

Leonko 🙂

lubikan
6. dec 2012

chameleon

dedenini
6. dec 2012

Leo

anjelicek26
6. dec 2012

Preco treba take krasne kratke meno zdrobnovat? Nerozumiem 😕 Stale ho mozes volat zlatko, drobcek, milacik, myska, akokolvek!

carmella
6. dec 2012

leonko

traktor
6. dec 2012

..a co tak smutno?..Leon je krasne meno, nepotrebuje ziadnu zdrobneninu..ak sa ti nepaci v tejto podobe,.tak to bude fakt Leo, Leusko, Leonko,Lejko..zalezi od vas ako ho budete doma volat a ak sa ti nic s toho nepaci..tak hladaj radsej ine meno..uvidis drobca a ver, ze hned budes vediet, ake meno mu das 😉

vavrenka
6. dec 2012

to je velmi mila otazka 😉 , kreativite sa medze nekladuuu, takze- leonko, leo, leosko, lejko, lenko, leonik, leoniatko, lolo, leocko,lonko... asi ide o to, ktoru z tych si vies predstavit, ze by si vyslovovala 😉

acikaa
7. dec 2012

Leonko,Leuško,Lejko...ale casom vam pridu na um aj dalsie prezivky.Ja malej kolko krat poviem tak ze sa sama cudujem 😀

lesana88
7. dec 2012

Krásne meno! Súhlasím - načo zdrobneninky 🙂

nesa12
7. dec 2012

Leo,Leuško, Leonko, Lejík,...ale Leon je samo o sebe krasne meno 🙂 uvidis,kolko zdrobnenín ta casom samu napadne 🙂

martinkatinka
7. dec 2012

Jedna kočka u nás má toto meno a volá ho úplne normálne Leonko.... alebo potom Leon.
A prepáčte, ale je toľko krásnych slovenských mien.... ak sa krstné meno nehodí ku priezvisku, možete ho volať všeliako pekne, ale dokopy to potom znie asi čudne...

stanislavao
7. dec 2012

ked ste mu dali meno leon, tak ho volajte leon. take divne mena sa v dnesnej dobe davaju a potom clovek nevie ani ako ma to dieta volat.

1katkas
24. dec 2012

Leonko, Leonček

jonas17
24. dec 2012

kráásne meno...my sme mali psa Leona a volali sme ho tiež Leon, Leo, Leuško...

lussy23
25. dec 2012

Leo. Leouško. Inak načo také krásne meno zdrobňovať?

janinah
25. dec 2012

mne sa nepáči,ešte by ho niekto volal Lenon..len ON....a ešte ak nepasuje k priezvisku trebárs Leon Mrkvička,tak "dovidenia"...ale súhlasím s tými,čo píšu,že volať ho môžeš všelijak milo,mám syna a občas ho volám levík.levíček aj inak nie menom

ejkaaa
3. máj 2013

Aj my budeme mat Leona,nad zdrobnelinkami ani neuvazujem,ale minule ma napadlo ze Leonito,hehe,ja slot spracovavam tu kombinaciu s nasim priezviskom,ze Múdry.hehehe

maja2039
3. máj 2013

Lejko,Leuško, Leušík, my máme Líviu a v poslednom čase ju volám Livušík he he sa mi to páči.......

Tu začni písať odpoveď...

Odošli