Prekvapenie na 10. výročie svadby

yollanda
3. aug 2017

Zienky, blizi sa nam 10. vyrocie svadby. Chcem ho prekvapit niecim v praci, lebo v ten den nebudeme spolu. Moja predstava je, ze den vopred by som mu vysrdieckovala kancelariu a ked v nej bude, tak by som tam najradsej poslala nejakych huslistov, aby mu zafidlikali pred vsetkymi ako to byva vo filmoch. No, ale vobec netusim ci taku srandu niekto robi a co by ma to stalo.

maria584
3. aug 2017

@yollanda to žartujes?

yollanda
autor
3. aug 2017
0silvia0
3. aug 2017

@yollanda môj osobný skromný názor je ten, že výročie svadby je vec dvoch manželov a nie celej kancelárie aj so srdiečkami aj s huslistami. Ja na tvojom mieste by som ubrala plyn a skresala by som to na nejakú romantickú večeru. Čo ak on pre teba nebude mať pripravené nič takéto "nápadité" a bude sa potom pri tomto cítiť trochu blbo len s nejakou kyticou pre teba? Alebo čo ak sa bude v práci kvôli tým srdiečkam cítiť jemne alebo dosť blbo? Ty si poznáš manžela, ako zvláda takéto záležitosti, môj by bol chudák asi v rozpakoch a myslel by si, že mi preskočilo 🙄 Ale možno ten tvoj to bude považovať za vrchol blaženosti, ťažko povedať...

deti95060810
3. aug 2017

no neviem, neviem či by ti za takú srandu manžel "poďakoval"....😲

maria584
3. aug 2017

@yollanda no toto keby spravím môjmu, tak ma rovno pošle na psychiatriu... Hanbil by sa ako pes... Ale keď ste takí "ujeti", tak mu sprav také prekvapko. Ale daj nám vedieť ako reagoval.

lilyianka
3. aug 2017

@yollanda keby toto mne urobil manzel tak by som sa od hanby pod zem prepadla a to som zena....takze urcite nie taketo prekvapenie a este aj vysrdieckovat kancelariu...no zbohom...prepec,my sme zobrati 3r,lubime sa ale toto by som nerozdychala....hlavne ja mam rada sukromie a vyrocie svadby je vysostne zalezitost manzelov,nie kolegov z kancelarie

daninka2
3. aug 2017

Tiez myslim ze by si to mala riesit v sukromi, nie v kancelarii ...

pininka
3. aug 2017

Sorry za nazor,ale 15 asi memate. My sme mali minuly rok 10 rokov a teda toto by ma ani vo sne nenapadlo. Vzdy v tento den ideme spolu na obed a spominame a smejeme sa. Ak s nim nemozes byt, chapem, poslala by som mu do prace nejaky darcek kurierom, uz ho poznas urcite vies co ho potesi a aj navnadi. Urcite vsak nic take aby o tom vedela cela firma,alebo kde to robi. Teba by to asi potesilo,ale rozmyslaj trocha ako chlap,oni neznasaju take trapasy.

hettinka
3. aug 2017

@yollanda to by si ho asi v práci dosť strápnila. Viem si predstaviť, že by muž žene poslal trebárs kvety ... ale žena mužovi? Asi by som mu poslala len milú SMS a oslávila potom spolu.

yollanda
autor
3. aug 2017

Ved to, ze ja som total ujeta! On ma pozna coho som schopna 😂

staronova
3. aug 2017

panenka skákavá.....toto by som nepredýchala...ujetá neujeta, ťahať výročie do práce...

kaja73
3. aug 2017

juj,toto mi pride strasne gycove..tak americky gycove..na 4-to triedny americky film...jeho kolegovia budu mat o com hovorit dalsi rok..Moj muz by asi zacal pochybovat o mojom zdravom rozume. A ked si "ujeta" tak mu posli videjko s tvojim striptizom..ale nie scenku so srdieckami a huslistom pre vsetkych jeho kolegov..ale zas ked milujes ty aj ten tvoj trapasy tak hor sa do toho..

alenazv
3. aug 2017

Prepac ale az do placu sa rehocem 😂😂😂😂 ked si to predstavim na zivo ako vojde do kancelarie,tam srdiecka,muzikanti 😂😂😂😂 omfg .To by bola hanba na cely zivot. Ale tak su rozne pary,co sa aj do Zameny manzeliek prihlasia 🙈🙈🙈 A chodbu ku kanclu vyzdob svieckami 😅 ked uz trapas,tak poriadny 👌

ave17
3. aug 2017

@yollanda ale toto by nebolo ujete,ale maximálne trápne🙂 že huslisti!! OMG!

misscelaneous
3. aug 2017

vysrdieckuj radsej spalnu alebo rovno cely byt, huslistov zavolaj radsej k vam domov, len nech sa vedia vcas odpratat. Ja som mojmu muzovi nalepila do rohu pocitaca mini mini srdiecko, nech sa mu pripominam aj v praci, je to nenapadne a nevadi to nikomu. On je totalne ujety, je mu jedno, co si myslia ludia a vymysla hovadiny tiez, no za vysrdieckovanu kancelariu by mi asi nepodakoval. Praca je praca, sukromie je sukromie, netahaj ho do profesionalneho zivota. alebo sa uisti, ze pride domov sam a budete sami a vysrdieckuj seba.

alaguema
3. aug 2017

@yollanda totálny trapas. Pochybujem, že by nejaký muž o toto stál. Treba si uvedomiť, že on nerozmýšľa ako ty, že to, čo by teba vynieslo do siedmeho neba, môže byť preňho peklo. Aká hanba pred kolegami...chudák, pri pive sa napočúva 😂😂😂 Netrapkuj a priprav mu intímne prekvapenie v spálni. Niečo, čo ešte nemal. To ho poteší určite

mirro
3. aug 2017

Zbohom zdravý rozum...😲

eriksonka1234
3. aug 2017

Za mna tiez nieeeeeeee👎

tt247
3. aug 2017

Pobavilo ma to 😀 Ak by mne toto urobil muž, tak zapochybujem o tom, či je normálny. Ale ty vieš, aký ste pár.

novana
3. aug 2017

@yollanda, keď už, tak namiesto huslistov mu objednaj do kancelárie striptérku.

minttu
3. aug 2017

@yollanda Nuz, aby to desiate vyrocie sobasa nebolo aj poslednym.. Lebo tento napad, to je hotovy recept na rozvod.
Ak spolu v ten den nemozete byt, daj mu poukaz na nejaky vikendovy pobyt "s prekvapenim" na ktory pojdete neskor. To prekvapenie moze byt taka malickost ako obzvlast sexy spodna bielizen aku na tebe este nevidel a sampanske v posteli, cokolvek co vies ze by ho v tejto oblasti potesilo. 😈

natalka13
3. aug 2017

kolko mas rokov? 😀

do kelu tolko hanby by som mojmu v zivote nevyrobila, ale bude originalny, zabavat sa budu kolegovci este pred vasim 20. vyrocim. a kazdy rok v tento den, si nik nevezme dovolenku, budu cakat co nove vymyslis.

kluska
3. aug 2017

😂

janula12345
3. aug 2017

🙈🙈🙉🙉 uuha. Si pobavila celeho kona. 😂 prepac ale 10 rokov je uctyhodny cas a namiesto trapkarien a strapnovania muza.. mu radsej vyjadri realnu lasku nie srandou ale jemnym prejavom. Ne huslami a srdenkami v office. Uff 🙂)
Ale pobavila si;)

charlie1980
3. aug 2017

No esteze si tu od r.2014, inak by som neverila, ze toto moze byt skutocne 😂😂😂 Si ma pobavila takto navecer a teda ked si predstavim ten scenar 🙈🙊💃🏼 No konecna ! 😂 Ze k 10.vyrociu huslistov poslat 😭 Radsej mu kup vstupenky na Joza Raza teda 😀
Este ma napada....posli mu stripterku, bude mat z toho viac ako vrzganie na husl'och, bohaca 😅

zuzlicek44
4. aug 2017

@alenazv som sa.schuti zasmiala 😂😂😂😂

zuzlicek44
4. aug 2017

@zuzlicek44 z chuti 😂

minttu
4. aug 2017

@zuzlicek44 "schuti" bolo spravne, je to prislovka, nemusis opravovat 😉👍

nikanu
4. aug 2017

Fúha takt o si riadne odvážna takéto prekvapenie prekvapiť. Ako myslím, že chlap si na takéto niečo vôbec nepotrpí a ešte by som aj neriskovala taký ten pocit pred kolegovcami. Tento deň je o vás a nemusia všetci jeho kolegovci o tom vedieť. Radšej priprav niečo romantické na druhý deň, keď budete spolu

dai
4. aug 2017

@yollanda ahoj. ty si poznas muza najlepsie - moj by sa asi na tom fajne zabavil - nevzal by to nejak zle - fakt ale je ze firma patri jemu a su firmou malou - cize aj tie vztahy su tam trosku ine😉
my si zvykneme posielat do prace prekvapka - ja ked som isla na dlhsi pobyt do zahranicia aj tam ma v kancelarii cakala kytica 😀 vivat internetove objednavky😀 ja som naposledy muzovi objednavala na narodeniny taku velku ovocnu kyticu - boli tam aj srdiecka, aj blahozelanie - moj muz to absolutne necakal tak sa z toho velmi tesil kedze ho to prekvapilo - a jasne ze ho cely den v kancli podpichovali, ale on bol nato pysny - mi cely vecer o tom potom rozpraval lebo tu kyticu si vzal do svojej kancelarie a stale ze za nim chodili so somarinami len aby si mohli z nej kradnut😉

co sa tyka vyrocia svadby - podla mna to maly darcek do kanclu spravi plus potom oslava v den ked budete spolu...