Prvá návšteva u priateľových rodičov, mám doniesť nejaký dar?

zalala
7. nov 2019

Ahojte 🙂, chcela by som sa vás spýtať ako u vás prebieha prvá návšteva s rodičmi vašeho priateľa. S priateľom sme spolu vyše roka a čoskoro ma to čaká. Som z toho celkom na nervy nakoľko som dosť hanblivá a bojím sa že ma jeho rodičia nezoberú.Patrí sa zobrať aj nejaký dar alebo je na to príliš skoro?
Za každú vašu odpoveď budem veľmi rada, ďakujem 😊.

janinah
7. nov 2019

Mamke kvety,otcovi víno...buď sama sebou a usmievaj sa,držím prsty😉

miadi
8. nov 2019

Moja svokra sa hnet na prvom stretnuti opytala kedy bude svadba. To sme spolu byvali 4m. Nerob si z toho stres nejak to prežiješ.

lagata
8. nov 2019

Tak ono je to prirodzene mat trochu stres z prveho stretnutia s potencialnymi svokrovcami 😄 Nejaku malickost mozes priniest, porad sa s priatelom. Flasa dobreho vina podla mna uplne staci ak ho maju radi. Bud sama sebou. Ja som tiez skor introvert a pri ludoch sa viac otvorim az ked ich poznam blizsie. Inak moj priatel bol viac vyklepany zo stretnutia s mojimi rodicmi ako ja s jeho 😂 A rovno bol vtedy predstaveny aj starym rodicom, kedze byvaju hned pri nasich. Dedko ho tusim aj zatiahol do nejakej roboty v zahrade, lebo sme zostali na cely vikend. Sokova terapia, ale prezil to a uz je u nasich ako doma 😄

vendulka80
8. nov 2019

Ono zalezi ako su nastavení jeho rodicia. Ked som chodila s mojim prvým muzom, snažila som sa dat darcek taky trosku na úrovni, nic prehnane, svokrovi drahú fľašu vina, svokra uz nežila a kedze tam boli aj deti tak zmrzlinovu tortu, nejake maskrty, vsetko pekne pobalene. Lenze to som nevedela, ze natrafím na total sedlakov. Svokor bol ťažký alkoholik, jemu bolo jedno co pije a zvysok rodiny ma okomentoval, ze som vyfintena dama z mesta. Podotýkam, ze im bola upravená ako chodim bezne, lenze skonštatovali, ze ked mam nalakovane nechty a lodičky na nohach tak neviem nic robit🤦🏻‍♀️ Po 7 rokoch bol rozvod. Moji druhí svokrovci su sice kapitola sama o sebe ale inteligencne su na uplne inej úrovni takze tam drahší a kvalitnejší darcek a upravený vzhľad bol samozrejmosťou.

ladyblcha
8. nov 2019

Moji svokrovci boli super na prvej navsteve, napriek tomu, ze som od (uz) manzela o dost starsia, nedali mi najavo ziaden nesuhlas, aj ked si myslim, ze vnutorne tam nejaky ten problem mozno aj mali, resp nejake mozno predsudky/obavy. Resp, asi ja by som aj mala, keby to bol moj syn a situacia taka 😆. Brala by som urcite daco male. A to ma zoznamoval s rodicmi o dost skorej, tusim po tyzdni, ci dvoch 🙂

lula313
8. nov 2019

@zalala mame zober bonbonieru alebo kvety, otcovi fľašu vina.. veď keď ideš k niekomu na návštevu, tiež nejdes s holou rukou. Určite to dobre dopadne😉

bukajka_mata
8. nov 2019

@zalala ja by som vzala kvety, nejaké lepšie víno a bonbonieru, je to také v pohode, nech ti partner povie aké víno a kvety má rada jeho mama a bonbonieru si už podelia

zavana
8. nov 2019

neboj sa ty nič, dobre to dopadne. hlavne sa treba správať tak povediac prirodzeno a nezabudni priniesť aspoň nejaké to vínko a kvety. to sa proste sluší. nech to dobre dopadne

dopolbokaodrata
8. nov 2019

Môj ako bol u nás a obúval sa, keď sme odchádzali, tak mu ušiel prd, síce nebol počuť ale nepochybujem o tom, že to cítili aj u susedov o tri poschodia vyššie.
Takže horšie asi nedopadneš 😂

lagata
8. nov 2019

@dopolbokaodrata tak toto ma pobavilo 😂😂😂

dopolbokaodrata
8. nov 2019

@lagata áno, dnes sa už na tom smeje aj on ale vtedy mu skoro oči vyliezli z jamiek.. mama to radšej nikdy nekomentovala 😁

alica_matejka
8. nov 2019

@zalala hlavne sa nepretvaruj a nehraj sa na nic, bud prirodzena, zoznamenie po roku je v poriadku, ako sa on prvy x stretol s tvojimi rodicmi?

zuzkaz91
8. nov 2019

@zalala Bože mám nervy za teba😁

fatima99
8. nov 2019

heh to musia byt nervy. ale tak pokial budes v pohode a taka aka si, tak to bude podla mna dobre. neboj po prvom raze to bude v pohode

miadi
8. nov 2019

A hlavne si vsimaj ako sa partner chova k mame. S uctou ale neoblomne je naj, Moja svokra by chcela dirigovat vsetko do coho ju nic od mojej obrucky mena deti aky mam sporak co na sebe kvet v mojom kvetinaci kolko mam polic v skrini kam idem na dovolenku kedy si farbim vlasy pohlavie deti kde zaparkujem -ona vie vsetko lepsie a ja ju neposlucham🤣raz sa ma pytala dokedy mi mm dovolil byt s malou v parku🙈proste chova sa ako k nesvojpravnej. Ja jej mozem 100x povedat nech mi da pokoj nezaberie no staci ked jej syn povie raz posluchne. Takze toto sleduj ci je tvoj partner samostatna jednotka ci “poslucha” mamičku vo veciach ktore sa jej netykaju. Nie je to zoznamenie iba o tom ze ty budes pod lupou skumana a hodnotena. Aj ty tiez musis mat oči otvorene 😁Lebo ked si ho raz vezmeš jeho rodina bude sučastou tvojej. Mm mà prax tie jej reci ignorovat nekomentovat a robit si po svojom. Ja sa to uz 8rokov ucim a nejde mi to nekomentovat 🤣

katyann
9. nov 2019

@dopolbokaodrata si ma fakt rozosmila, dík😀

katyann
9. nov 2019

@katyann rozosmiala

lilianocka2016
9. nov 2019

@janinah to skour patry k chlapovy nekupuj racej nic 😉 nech tvoj partner nieco kupi ved neides ho pitat

andrejjjka88
14. apr 2020

Dievčata mám na predaj neotvorene,nepoužité čipky PROGESTENALLE, injekcie LUVERIS 3X, OVITTELLE 2X, CETRODITE 9ks..my sme sa dalej bohužial nedostali 😫 zistili mi mimomaternicové , musela som na operaciu. Minimalne pol rok-rok musíme počkať,na dalsi pokus.. tak by som bola rada kebyže mi pomôžete s predajom-kúpou. Dlho sme šetrili a nakoniec môžem stále len pozerat do chladničky na injekcie😭 samozrejme máme bloky a na cene sa dohodneme, len aby sme to nemuseli vyhodiť 😟

silviaeli
26. sep 2020

@dopolbokaodrata 🤭😂😂

sabrina18
11. jún 2021

Ahojte chcem sa vás spýtať co by som mala kúpiť svokre svokrovi a dvom menším dievčatám. Stretnem sa s nimi prvý krát a som dost v strese. Za každú vašu radu a odpoved budem vďačná. 🥺❤️🙏🏼

zuzikak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz