Prvé narodeniny dcérky. Ako a čo pripraviť na oslavu?

bolulka
13. jan 2008

ahojte, dcerka bude mat coskoro prve narodeniny a ja jej chcem k tejto prilezitosti pripravit patricku oslavu.

dufam, ze sa tu najdu inspiracie na oznamenia, pozvanky, vyzdobu a torticky vhodne pre deticky tohoto veku. 😉

parybka
4. jan 2009

proč happy birthday?? mluvíte doma anglicky??

ena
4. jan 2009

sue- to bude asi tym, ze je toho teraz naraz vela, vianoce, silvester, novy rok a hned oslavy 🙂

sue
4. jan 2009

Mno tak mame po tom. Oslava celkom OK,malemu to samozrejme bolo jedno všetko, ja ešte teraz upratujem 😒
Ena, ja som vždy neznášala oslavy akéhokoľvek druhu... 😒 len som dúfala, že ma to prejde...

gilotek
5. jan 2009

TAk malý má rok ve středu. Přemýšlím o nějakém nápisu Veselé narozeniny nebo tak něco že bych napsala na nějakej veeelkej papír a připíchla na zed - máme polyster. desky tak to nebude problém, z každé strany trs balonků. Ale asi ten papír budu muset slepit s více čtvrtek 😅

hancas
5. jan 2009

gilotek...mi máme oslavu v sobotu a taky chci nějaký nápis jako třeba hodně štěstí nebo tak něco a přemýšlím že bych to napsala na nějaký velký karton,na který bych nalepila normální papíry jak jsou do tiskárny aby to nevypadalo tak blbě a pak bych to napsala vodovkama a je to líp vidět,protože jsem zkoušela napsat hodně štěstí na počítači tím největším písmem a to by muselo být každé písmenko na jenom apíru 😉 což se mi moc nechce.tak to zkusím v týdnu udělat a uvidíme jak to bude vipadat jen musím někde vysomrovat nějaký velký karton 😒

parybka
5. jan 2009

Gilotek, náš O. je taky 7. 😀 Škoda, že stříbření nedělají v lednu, bychoom to mohli oslavit spolu 😀 Určitě se do KH zase přijedem podívat

majcik
29. mar 2009

Nas to tiez caka - prva narodeninova oslava nasho dietata. Ale nejdeme robit nic velkolepe, pretoze ja sama tomu vyznam nevidim, to rocne dieta to aj tak nechape, takze budeme oslavovat so starymi rodicmi z oboch stran, krstni rodicia pridu niekedy inokedy.
Uz som si precitala typy na torty, dakujem, nieco malemu vyrobim. Bude sice aj torta klasicka, ale z tej by som mu dost nerada dala.
Mne sa celkove prieci robit mensim detom obrovske oslavy. Naco? Potom v 15-tke im budem robit oslavu v kulturaku ako suseda dcere? 😀 A spoluziaci sa zbierali na alkohol ... pekne ...
Urcite, ze treba narodeniny oslavit, podakovat sa, pripomenut si, ale nie som za velke oslavy a drahe darceky.

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stacinka
15. apr 2011

Ja sa tiez pomaly zacinam chystat na oslavu 1.narodenin, i ked mame este 2 mesiace cas.. Kedze to bude v lete, zvazujem, ze spravime nejaku akciu pre deturence na takom ihrisku v lese... Lenze neviem, co nachystat na papanie pre takych drobcov a ci ich vobec nejaka oslava bude zaujimat.. Ako to vnimali vase deticky?

hogofogo1
12. aug 2011

My si oslavu organizujeme sami v kruhu rodiny. Osvedcila sa nam vlastna vyzdoba - teda nie je nami vyrobena - my si ju iba upravime a pouzijeme podla nasich predstav, resp. ziadosti oslavencov 🙂
Pre uplnost pripajam link na vyzdobu: http://www.oslavuj.sk/e-shop

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankasim
23. jan 2012

Ahojte, chodievam sem len veľmi málo. Za chvíľočku máme 1. rok. Potrebujeme pripraviť krásnu oslavu pre chlapčeka, neviete mi poradiť nejaké stránky na inšpiráciu pre výzdobu. Niečo už mám premyslené, ale chcem aby to bola nádherná oslava. Ďakujem za rady

regatka
13. feb 2012

Ja som teraz objednala z dekoshopu a NIE som spokojna. Klobuciky a pozvanky mi poslali ine ako som si objednala s tym ze sa zmenil dizajn a ostatne veci poslali tak ako som chcela (cize mi to poskladali z 2 serii co sa mi ale vobec nepaci a velmi sa to k sebe nehodi). Na stranke stale maju vyobrazene to co nevedia dodat cize je to klamstvo ked si nieco objednate a pride vam nieco celkom ine.Nestalo to malo penazi nehovoriac ze posta ma stala 4 eura. Mohla som to sice vratit ale bez naroku na postovne. Aspon mohli poslat nejaky mail s tym ze to co som chcela uz nie je. Potom by som si vybrala nieco ine alebo by som to objednala s inakadial.
Takze prve narodeninky mojej dcerky nebudu co sa tyka vyzdoby take ake som si predstavovala. Skoda. Objednala som u nich prvy a posledny krat !!!!!!

domca1522
15. júl 2012

prosim vas baby poradte mi kde nakupim vyzdobu minnie mouse kuk moj album nieco podobne.... pohariky anieriky mam len ako su nejake girlandy hlavne minnie mouse plysove usi.. dakujem